Jinekoloji TATİLDE REGLİ OLACAĞIM BUNU DAHA ÖNCE YAŞAYANLAR

Merhaba arkadaşlar ben dün regli oldum :) Tatile denk gelmiyor çoook şükür ama bu adetimde ne olur ne olmaz diye başından itibaren adet kabını deneyimlemek istedim yok böyle bir rahatlık hele gece ben biraz pipirikliyim kaydı etti aktı hep hissederim ped ile tampon rutinimde kullanamıyorum . ama bu müthiş bir şeymiş adet olduğumu unutturdu bana çok kızdım kendime çalışan bir kadınım şimdiye kadar neden denememişim halbuki ne kadar rahatmış birde tatilde olsaydım bununla sorun olmayacakmış onu da deneyimledim. duşa girdim dışarda yürüşüyüş yaptım evde hopladım zıpladım her türlü şebekliği yaptım eğer başınıza gelirde regli iken tatil havuz deniz olayınız olursa mutlaka edinin arkadaşlar kadın olarak kısıtlanmadan hareket etmek büyük özgürlükmüş.

reklam gibi olmuş hiç alakam yok bu işlerle sadece paylaşayım ki kullanmak ta çekinen olursa yada benim gibi bocalayan bilgi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…