Jinekoloji TATİLDE REGLİ OLACAĞIM BUNU DAHA ÖNCE YAŞAYANLAR

Olur tabi. Az yogun gunde 2-3 kere, yogun gunde 3-4 kere temizlemeniz yeterli. Dogru takmayi ogrenince muthis rahatlik.

Cup aldım ama sadece bir gün deneyileyebildim regli son gününe denk geldi organikcup aldım onu artık olursa ki inşallah olmaz tatilde deneyimliycem inşallah iş görür
Görür görür merak etmeyin. 8 10 saate kadar kalıyor öyle sık degistirme derdi de olmuyor

Görür görür merak etmeyin. 8 10 saate kadar kalıyor öyle sık degistirme derdi de olmuyor
çok teşekkürler mutlu oldum benim gibi kullananlar olduğunu öğrenince ne kadar video yorum okuyup izlesekte birebir kullananlarla iletişim kurunca çok daha rahatlatıcı oluyor

Menstrual kap aldıysanız içiniz rahat olsun. Geçen sene onu kullanarak denize girdim, sanki regl değilmişim gibiydi. Bence zaten onun rahatlığına alışan bir daha başka bir şey kullanamaz. Dünyanın en güzel icadı

işte aradığım yorum gerçekten teşekkürler takarken de çıkarırken de rahatsız olmadım ve sevdim aslında kabı sadece yoğun olduğunda kullanımı nasıl olur merak ediyorum

İlaçla erteleme şansını kaybetmemişindir.
Bana da doğum kontrol hapı dokundu, ki doktor yazmıştı. Alerji yaptı kızarıklık kaşıntı vs
Doktor hemen değiştirdi primolut yazdı. Hiç bir yan etki yapmadı bende.
Farklı zamanlarda üç kez kullandım ilacı.

Tamponu bi ben sevemedim heralde. Konfor sıfır.
Bir daha kullanacağımı sanmıyorum.

Tampon kullandım ben

tampon kullandım iki kez. Normal doğum yapmış biriyim ama tampon bana aşırı rahatsız geliyor bilemiyorum bir türlü alışamadım. Gene de geciktirici kullanmaktansa tamponu tercih ederim

Benim reglim çok az geliyor o yüzden tamponla çok rahat geçiriyorum. Sık sık değiştirin mutlaka extra mikrop kapmamak için

Tamam cupun varsa sorun değil . Sabah uyanıp kahvaltı edince tak, gez toz denize gir, öğleden sonra yine değiştir, gece yine değiştir.
Oldu bitti, hiç farketmezsin bile adet olduğunu.
Eşinle ilişkiye girmek dışında her şeyi yapabilirsin, ben yıllardır kullanıyorum.
(Beraber ilk tatilimiz birlikte olamadığım için üzülürüm dersen ziggy cuplar var. Ben kullanmadım ama onlar ilişkiye müsade ediyor)
İyi tatiller simdiden

Ben 3-4 yıldır kullanıyorum Ona rağmen son günlerde takmıyorum ya kuru kuru çok zor
Merak etme, ilk günler o kayganlikla çok rahat girecek

Yoğun sandığın reglin o kadar yoğun olmadığını cupta gözünle görünce anlayacaksın. Yoğun gündem 8 saatte bir çıkar, bak daha tamamı dolmasına biraz olacak:) ama cookk yoğunum dersen 8 değil 5 saat arayla tak çıkar

işte aradığım yorum gerçekten teşekkürler takarken de çıkarırken de rahatsız olmadım ve sevdim aslında kabı sadece yoğun olduğunda kullanımı nasıl olur merak ediyorum
Eğer çok yoğun regl oluyorsanız günde 3-4 kere boşaltabilirsiniz. Benim yoğun günlerimde en fazla 3 kere boşaltmak bana yetiyor.

gerçekten çok güzel dönüşler aldım beni rahatlatan mesajlarınız için çookk teşekkür ediyorum zaman ayırdığınız için sağolun hepimiz kadın olarak bu tür durumlarda yaşayan insanların paylaşımlarından çıkarımlar yapıyoruz ve şahsen bende çok işe yarıyor duygusal anlamda iyi geldi yorumlarınız.

Benimde her tatilim regl dönemine denk gelir nasıl bir tesadüfse balayında otele check in yaptık odaya yerleşmeden öğlen yemeği yiyelim dedik açık büfeye girdik ve o an regl oldum oturdum ağladım ama iki gün falan sürdü tatillerde olduğumda kısa sürede bitiyor zaten normalde de çok kanamam olmaz olsan bile bence kısa sürer

Geçen sene tatilim reng dönemine denk gelince geciktirici hap kullandım. Tövbeler olsun kullanmaz olaydım sonrasındaki ilk adet günü çok ağrılı geçti, yürüyemez duruma gelince acile gidip ağrı kesici iğne yaptırdım. Buradaki yorumları okusaydım hapı hiç kullanmazdım.

regl dönemlerinin her defasında şu tatile denk gelmesi olayı beni bitiriyor (((
benim bir kere denk geldi birinde son gündü tampon ile geçirdim sorun olmadı havuzda deniz de problem yaşamadım ama bu defa komple tatile denk gelebilme olasılığı olunca hani dedim kadınız bir sürü başına gelen vardır paylaşalım ki psikolojik rahatlık olsun.

Bıkez basıma gelmıstı prımolut ıcmıstım canım ben eczaneden alıp.bı sıkıntıda yasamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…