Tatil regl

irem4006

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
3.806
2.842
Merhaba yarın 5 günlük tatıle gıdıyorum ama dün regl oldum
yarın yani tatilin ilk günü 3. günüm
Ondada yoğun olurum .
4. Gunum bitiyor normalde ama 5. Gunum tam temızlenırım

Havuza girmem zatende
4. Gün yanı tatılın 2. Günü denize girsem birşey olurmu
Tampon vs kullanmaktan korkarım
Reglken denıze girdinizmi

Tampondan neden korkuyorsunuz? Tampondan korkan kadınlar sadece bizim ülkemize mahsus sanırım.
Ya ben normal bırı degılım panık atak ,anksıyete bozuklugu var . Bir kere aldım içini okudum ani şok ölümden vs bahsedıyor.
Yani bir başkası ıcın sacma gelebılır ama ben bazı seylerı kabul edemıyorum ,korkuyorum
Keske olmasa ama boyle🥹

4. Gunum ara ara sızıntı seklınde oluyor
Yanı gırsem mıkrop fılan kaparmıyım
Hanı kucuklugumuzden berı oyle ogretıldı

Tampondan korkacak hiçbir şey yok, neden korkuyorsunuz ki?
Sacma ama yukarda acıkladım . Anlsıyete bozuklugu var korkuyorum
Birde o içerde kalacakmıs gibi bir his olmustu😅
Yanı 4. Gunum cok cok azalıyor havuza degılde denıze girsem mıkrop fılan kaparmıyım .. onu merak edıyorum

Tamponla denize girdim, hiçbir sıkıntı yaşamadım, başka çözüm de aklıma gelmedi.
Bıkere almıstım
Bende panık bozukluk var
İpi içerimi kacacak ,omu olacak bumu derken günüm berbat gecmıstı
Size sacma gelebilir ama ben hastalık hastası fılan😞

Denıze girsem bırsey olurmu yanı mıkrop enfeksıyon acısından soruyorum

bitmeye yakın olduğu bir zamanda denizde herhangi bir sorun olmaz bence eğer deniz de temiz ise. zaten suyun basıncından ötürü kanama olmaz yüzerken

bitmeye yakın olduğu bir zamanda denizde herhangi bir sorun olmaz bence eğer deniz de temiz ise. zaten suyun basıncından ötürü kanama olmaz yüzerken
Böyle bir bilgim yoktu
ilk gün zaten hiçbirine girmemde
Diger günlerde boş gecsin ıstemıyorum🥹
Bencede sorun olmaz diyerek kendımı rahatlatayım sglun

geçmesin tabi, denizde bir şey olmaz zaten bence. havuza da eğer akıntınız az oluyorsa küçük boy tamponlar ile girebilirsiniz. toksik şok uzun süre kalınca olur. siz hemen girmeden önce takın, çıkar çıkmaz çıkarın. i

Ondada yoğun olurum .

Havuza girmem zatende

tampon kullanın. tamponu sadece kızlık zarına bir şey olmasın diyenler takmıyor. hijyenine dikkat ederseniz normal şartlarda bir zararı yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. iyi tatiller.

Ondada yoğun olurum .

Havuza girmem zatende
Ped olmadan nasıl gireceksiniz ? Ped ile girseniz sudan dolayi şişecek vs bunlarin dışında sancilariniz olmaz mı ?

Ayyy bende ertesi gün çıkacağım tatile uygulama dogru çıkar ise döndüğüm gün olacağım.simdide karın ağrısı başladı.ben tampon aldım.denize falan girmem belki ama o sıcaklarda ped hiç çekilmez

Panik ataksınız,hastalık hastasısınız onun için tampon kullanmak istemiyorsanız ama adetken öylece denize girmek fikri çok da korkutmuyor sizi,ben anlamadım korkunuzu tam. Tek korkunuz tampon sanırım ama baya iyi bir şey iki saatte bir değiştirin yeter. İp de kaçmaz kolay kolay.

Bıkere almıstım
Bende panık bozukluk var
İpi içerimi kacacak ,omu olacak bumu derken günüm berbat gecmıstı
Size sacma gelebilir ama ben hastalık hastası fılan😞

Denıze girsem bırsey olurmu yanı mıkrop enfeksıyon acısından soruyorum
Bende yeni tatilde oldum bitti girdim havuza aman aman sakin deneme acayip bir kaşıntı oluyor ve galiba enfeksiyon kaptım denizdede tuzlu su nasıl olur bilemem su regller tam zamaninda olmasi yokmu insani delirtiyor

Ondada yoğun olurum .

Havuza girmem zatende
Reglken denize havuza girmeyin, tampon kullanin, dehset rahatsiz bisey ama tek care :) beni bir marka cok rahatsiz ediyordu, simdi bu sefer baska marka denedim rahatsiz etmedi.

Ben geçen sene tatilde regl olmuştum daha önce hiç kullanmamış olmama ragmen hemen alışmıştım tampona. Gayet denize havuza girdim sık sık degiştirdim büyük rahatlıktı. Uzun süre degiştirilmemesi sıkıntı oluyor. Tatilin ilk günü de hiç olmaz böylelikle. Yazık zaten 1 sene bekliyoruz tatili onda da 1 günde 1 gündür bence.

tampon kullanın. tamponu sadece kızlık zarına bir şey olmasın diyenler takmıyor. hijyenine dikkat ederseniz normal şartlarda bir zararı yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. iyi tatiller.
Cok tesekkur ederım . Bikere denemıstım ama hemen çıkarmıstım. Bırdaha deneyeyım ozaman

X