Tatil Önerisi

sudenazz_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2010
757
42
Sizlerden tatil önerisi bekliyorum .Bu yaz antalyaya gitmeyi istiyoruz şöyleki muhafazakar bir yer hemde çok kalabalık olmayan olsun ama eşimle birlikte havuza girebilmeyi istiyoruz .varmıdır ki böyle ? bu tür otellerde genelde bayan ve bay havuzları ayrı oluyor.bildiğiniz ve memnun kaldığınız otelleri paylaşırmısınız kızlar

kızlar otel yorumlarını okumadan bence gitmeyin.özellikle gidiceğiniz bölge hakkındada fikir sahibi olun.bununla ilgili herşeyi bulabilceğiniz gezi.com diye bi site var.bi bakın derim.iyi tatiller

Canım Antalya' da öyle bir yer bulmak o kadar da kolay değil onun yerine kiralayabileceğiniz başka bir yerler düşünebilirsiniz. Örneğin ikiniz için kalabileceğiniz bir villa kiralayabilirsiniz. Bu kiralama otel maliyetinden daha uygun da olabilir tabi isteğinize kalmış bir şey ama senin istediğin gibi eşinle birlikte havuza girebileceğin mükemmel bir havuz için bu otel yerine daha iyi bir yer olabilir. ... mesela bu sitede kiralayabileceğiniz bütçenize uygun kiralık villalar bulabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bene güzel bir deniz sessizlik ve eğlence :) Sadece bir günde kafa dagıtmak çok iyi olur. Önerim ...adresine gir ve kendine uygun programını düzenle al eşini yada sevgilini dolu dolu bir gün geçir :) En güzeli

Son düzenleyen: Moderatör:
Tatil planı yapan arkadaşlara tavsiye niteliğinde italya ülkesini önerebilirim. özellikle viyana ve roma harika. klasik italya kıyıları harika, insanları sıcak kanlı ve bir çok sehrinde tarihi yaşayabiliyorsunuz. hemde çok ekonomik. yurtiçi tatil fiyatına yurtdışı turları programına katılmak mümkün. ben ntatil turizm şirketi ile katılmıştım. çokta memnun kaldım, rehberleri ve hizmetleri güzel. sizde gidecekseniz bir turizm şirketi ile katılmanızı tavsiye ederim. herkese iyi tatiller..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…