Taşıyamıyorum artık

Ş

şekerpancarı

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi şekerpancarı
selam kızlar....
çok canım sıkkın...sizinle paylaşmak istedim...
kızlar şimdiiden teşekkurler..
neden herkes başı sıkışsa beni arıyor...ben çokmu güçlüyüm sanki..neden herkes benden yardım istiyor...ben en ufak derdimi bile kimsye söylemezken neden herkes bana anlatıyor...
benim kendi sıkıntım derdim yeter zaten...birde onlar buluyor beni...
ben asgari ücretle çalışıyorum...işim zaten çok sıkıntılı...
abim telefon açtı borç para ister...çok sıkıntılıyım diye...
öbürü telefon açar para ister benım şöyle böyle sıkıntım var der.bana anlatır...
inanın yemin olsun en ufak sıkıntımı bile anlattmadım..ama onlar benden yaşça büyükler benden yardım istiyorlar....
babam dersen oda öyle...benden para istiyor...
annem dersen oda her sınıktısını benle paylaşır....
ben aman onlar üzülmesin duymasın canları sıkılmasın diye sanki derdim tasam yokmuş gibi anlatmam...GÜLERİM.
oturur geceleri ağlarım...içime atar. dua ederim ama onlar hep gelirler benle paylaşırlar...
anlattıkça benide üzüyorlar...ben 26 yaşındayım...taşıyamıyorum...kolum kanadım kırık benim ama yinede dertleri beni buluyor....

benimde çok kötü anlaım olmuştu...onlara hiç anlatmadım..
ama onlar neden bana anlatıyorlar neden neden......
bir haftadır kötüyüm zaten...bir sırtımı dayacağım ailem var dıyorum ama onlarda benı üzüyor........

Benim yaşımda küçük çapımda küçük ben çok zor şartlar altında çalışıyorum...tutunacağım bir şeyim yok...ben onlar üzülmesin diye güçlü durmaya çalışıyorum onlar ise ne yapıyorlar................

Bence sen gerçekten güçlü bir kızsın. Ailenin sana anlatmasıda bir yerde kötü değil canım onlara akıl verebiliyorsan onlara destek olabiliyorsan ne mutlu sana. Anlattıklarına göre durum biraz abartılı ama olsun canım güçlü olmaya çalış. Bir ailede birinin güçlü olması güzel birşey sende onlara bazı şeyleri anlatmaya çalış. Emin ol dinlerler yardımcı olurlar sana duyarsız kalmazlar gibime geliyor. Hem belki konuşursak üstüne çok gelmezler her sıkıntılarında sana başvurmazlar...

canım sen herkese kendını cok guclu hıssettırmısın
cevrendekılerde nasılsa derdı tasası yok bızede destek olur yardımcı olur dıye sana basvurmuslar
sende bazı seylerı anlat bende bu durmdayım su yuzden sıze yardım edemıcem dıye
bunları yapmazsan nasıl anlasınlarkı senın ne durumda oldugunu
derdını ıcıne atarsan olmazkı onlar senın annen baban aılen
tamam derdınle uzulebılırler belkı ama senı anlarlar ve ona gore davranırlar

canım belkı sen sezsız kalınca ve kımseye bır sey demeyınce bu kadar ustune gelıyorlar...
bılmıyorlarmı asgarı ucret aldıgını kı senın aldıgın nekı kıme yetsın...
bence sesını cıkar ve tepkını soyle ama kırcı olmadan sonucta aılen...
herkeste ona gore adımını atsın...

kim ki cocugunu üzmek ister.belki arkadas cevrende durumu en iyi olan sensindir de ondan sana müracaat ediyorlardır.ama kimse konusmasa aramasa da kimsesizim dersin.allah kimsesiz koymasın.ama madem rahatsızsın bi şeyler uydurup uzaklas o zaman.acıkcası beni arayan arkadaslarımdan memnun olurum dert anlatıp paylasanlardan.ama para isteyenlerden degil tabiki.cünkü bendede yok :)

canım demekki onlar için çok önemli bir yere sahipsin ki başları her sıkıştığında seni arıyorlar belkide senden cesaret almak istiyorlar biz düşerken yanımızda birileri olsun bizi kaldırsın isteriz demekki sen onların dayanağısın ...

Kendimi gördüm anlattıklarında inanki ,
Biz güçlü insanlarız arkadaşım çevremizde yaşayan ailemizin bize ihtiyacı var olaya bu boyutla bakmaya çalış..

Yoksa başka türlü mutsuz olursun

Çünkü sen güçlü olmussun hep güçlü durmussun yazdıklarını okudum kendimi gördüm herkesin güzin ablası gibi küçükten büyüğe herkes sana gelir ve buda sende sorumluluk duygusu yapar.. ve evet derdin olunca sen anlatamassın kimsede sormaz zaten varmı seninde bi sıkıntın derdin diye herkes maddi manevi sana geldiği seni güçlü gördüğü için ihtimal bile vermezler yada akıllarına gelmez ama içinede atma bende öleyim aslan burcuyum zaten istesemde başımı eyemem ne kimsenin önünde ağlayabilirim ne derdim var diyebilirim bizde böleyiz yapacağın şeyse ailendir sevdiklerindir arkadaşlarındır ama çok fazla üstüne gelmelerine izin verme HAYIR demeyi bilmelisin yıpranma yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…