Tarlusal kullanirken hamile kalanlar

Yok doktorum tarlusalin birsey yapmicagini soyledi ama bebek olusamamis kalp atisi olmadi malesef ❣
Canim bende ayni sekilde aylarca tarlusalla zaman kaybettim doktorumu degistirdim ve bana hamile kalsaydin eger bu ilaci kullandigin icin bebegin omurgasi olusmaz dedi iyiki hamile kalmamissin dedi. Nacizane tavsiyem doktorunu degistir.

Canim bende ayni sekilde aylarca tarlusalla zaman kaybettim doktorumu degistirdim ve bana hamile kalsaydin eger bu ilaci kullandigin icin bebegin omurgasi olusmaz dedi iyiki hamile kalmamissin dedi. Nacizane tavsiyem doktorunu degistir.

Merhaba kızlar pazartesi rahim filmi çekilecek. Ben birşey merak ediyorum rahim filminin çekildiği ay herşey yolundaysa hamile kalan varmı

Merhaba bende aynisini yaşadım doktora gittim söktürücü verdi tarlusal sökülmedim hamile oldugim cikti 3 aylik olmustum kurtaj oldum malesrf kalp atisi yoktu
3 ay adet olmamış mıydınız nasıl fark etmediniz hamile olduğunuzu doktorunuz ultrasonla bakıp mı gördü hamile olduğunuzu böyle bir durum yaşıyorum da merak ettim

Ben doktora gittiğimde ogrendigimde 6 buçuk haftalikti ve doktora gitmeden once kullandim tarlusal kanda gozukmemisti . Allttan muane oldum.oyle gördü ve kan sulandirici kullandim igne kan pihtilasmasi falan vardı igneleri kullandim 3 aya kadar kalp atisi olur diye doktorum denedi çok.ama mol gebelik çıktı malesef

Kızlar 17 Ağustosta doktora gittim tarusal verdi daha öncede içmiştim başladım 3.cü günü hemen adet olmuştum bu ay daha gelen giden yok hiç bir adet belirtim de yok ayın başında da çatlatma ilacı kullanmıştım sizce hamile olabilirmiyim.

Kimse yok galiba
Kızlar 17 Ağustosta doktora gittim tarusal verdi daha öncede içmiştim başladım ve 3.cü günü hemen adet olmuştum bu ayın başında da çatlatma ilacı kullanmıştım ama gelen giden yok hiç sizce hamile olabilirmiyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…