Tarlusal kullanirken hamile kalanlar

Baede

En büyük duamdin!!🙏🙏🙏
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
1.632
918
29
Merhaba hanımlar tarlusal kullanıp ve o günleri değerlendiren ve sonra adet olmayıp hamile olduğunu öğrenen var mı ben pko yum ve adet gecikmem oluyo dolayısıyla tarlusal ile adet oluyorum ama bu ay ilacı kullanırken sürekli kasiklarim ağrıyor du ama ilaç bitti ve ağrı geçti henüz adet olmadım böyle durumlar yaşayan var mı

ılacı gunde 3 ıctım ve bıttıkten sonra 11. gun adet oldum 14 gun bekleyen de var. yanı kac gun gectı bılmıyorum da adet de olabılırsınız hamıle de kalabılırsınız

Merhaba bende aynisini yaşadım doktora gittim söktürücü verdi tarlusal sökülmedim hamile oldugim cikti 3 aylik olmustum kurtaj oldum malesrf kalp atisi yoktu

Merhaba ben de pkoyum 40 50 günde bir adet görürken Son 3 aydır 35 günde oluyordum. Duzenliydi. En son 9 Ağustos ta oldum. Korunmayı birakinca suphelendim. Tüm testler negatifti. Doktorum bana da tarlusal verdi. İlk defa kullandım. Biteli 4 gun oluyor ama bende de tık yok. İlacı kullanırken de ilişki oldu. Acaba diyorum ama test de yapmıyorum 1 haftadır

Ben 6. Gün-de oldum canım yinede hamile kalinabiliniyormus biraz daha bekle yap testi bence

ah canım ahh olamyoruz ondan bende pko var bu ay 3 'üncü kutu kullanıyorum söktürücü kasıklarım ,gögüslerim belim her yerim agrıyor adet olamuyoruz ondan oluyor bekle olursun yakında hamile oldugunu dşünmüorum canım aynı şeyi bende yasıyorum

Evet bazen 6 ayı buluyo ama yapcak bisey yok

Ben 6. Gün-de oldum canım yinede hamile kalinabiliniyormus biraz daha bekle yap testi bence
İlaç bitince 5. Gün adet oldum. Yani 2 gün önce. Ancak önce kahverengi sonra çok hafif kirmizi renge döndü. Dolu dolu 1 gün gibi bir şey sürdü tarlusal dan sonra adet böyle mi oluyor

Merhaba tamda da aynı şeyleri aynı duyguları yaşıyoruz bende 20 ağustosta adet olmuştum en son hala olmadım geçen hafta cuma günü 25 Eylül de test yaptım 1,10 çıktı geçen hafta da baya bı ilişki oldu testten önce ve sonra test sonucu öyle çıkınca bende tarlusala başladım üç gündür günde iki tane kullanıyorum ama bı yandanda hamilelik olabilir mi diye düşünüyorum çünkü her yerim ağrıyor belim kasıklarım tuhaf şeyler yaşıyorum akıntım da fazla ne yapsam acaba siz adet oldunuz mu ?

İlaç bitince 5. Gün adet oldum. Yani 2 gün önce. Ancak önce kahverengi sonra çok hafif kirmizi renge döndü. Dolu dolu 1 gün gibi bir şey sürdü tarlusal dan sonra adet böyle mi oluyor
Valla canım benim her insana göre değişir ama benimki her zamankinden daha yoğun oluyo tarlusal kullanırken

Evet ben ilaçtan 6. Gün sonra olmuştum ve dr yumurta takibine başladı yarın inşallah büyüdüyse yumurtam çatlama iğnesi olacam

Kızlar dün çatlama iğnesi oldum ve bugün acayip kaşık ağrısı var bu normal mi

Çatlama iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapmalıyım çok heyecanliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…