tarlusal kullandım adet olmadım yardımmmmmmm :(

Canım aşılama oldum bugün kan tahlili yaptırdım negatif

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bnm de sat 14 haziran. Adet olmayinca bgun dr gittim kist yok hatta yumurtalArin var cok guzel dedi beta hcg istedi 0,326 cikti... Tarlusal yazdi kullniyorumm bnde asilama istiyorumm ama zor muuu canm yaa nasi bisi asilamaaa

Canım aşılama oldum bugün kan tahlili yaptırdım negatif

Canim benimde adetim geçerli bugün 15 bitti hala tık yok cuma günü tekrar kan testi yapturacagim en son 1 hafta önce yaptirmistim 0.5 çıkmıştı ama aşırı mide bulantısı baş dönmesi yasiyorum inşallah ikimizde hamisizdir

Canım benimde bugün 16. Günümdü 1,20 çıktı beta hcg belli olma canım belki yükselir ama bnm ümidim yok

Canım çok kolay hatta ben 5 temmuzda kpss günü oldum sabahtan sınava girdim öğlende aşılama oldum öğleden sonra yine sınava girdim 5 dakikada bitiyor işlem rahat ol :)

Oncesinde igne falan yapiliyo mu canm yada esimdem sprem fslan aliniyo mu ne zaman aliyolarr

Oncesinde igne falan yapiliyo mu canm yada esimdem sprem fslan aliniyo mu ne zaman aliyolarr

Canım öncesinde klomen kullandım sonra çatlatma iğnesi oldum eşiöden de aşılama günü 1-2 saat önce sperm aldılar sonra spermi yıkayıp en iyilerini seçtiler sonra o spermi yumurtaya enjekte ettiler :)

Yaptiriyosun da sonrasi huzunnn bz daha sperm testi bile yaptramadik bakalm bende istiyorum asilama yapar mu yapmaz mi dr blmiyorum hic korunmadik 9 ay bitiyo iste

Yaptiriyosun da sonrasi huzunnn bz daha sperm testi bile yaptramadik bakalm bende istiyorum asilama yapar mu yapmaz mi dr blmiyorum hic korunmadik 9 ay bitiyo iste

aynen canım bugün ağladım ağladım ümitlenmiştim sanki aşılama diye garanti değil işte .. eşiöe öncesinde sperm testi yapılmıştı iyiydi sonucu inşallah canım senin içinde hayırlısı olur:)

HepimiZin hakkindaaa hayrlisii canmmm

bir hafta oldu tarlusal biteli hala adet olmadımmm nıye olmuyo ya gebelıkte yok test yaptım

Him hakkimizda hayirlsi canim ama doktora gtsen iyi olur enazndan tedavini geciktirmemis olursun bilmiyorum cocuk istiyomusun ama bende zamaninda gtmedm simdi herhafta doktordaym

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Amin canim amin. Cocuk istiyorum kecen yil bir kimyasal gebelik yasadim sonra esim agir hastalandi iste bebek konusu da ruyaoldu. Simdi tekrar istiyorum insallah rabbim verir en kisa zamanda

Yuce Allah im enkisa zamanda isteyen herkese bir bebek nasip eder insallah canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…