tarlusal kullandım adet olmadım yardımmmmmmm :(

Sonunda geldi bu sabah 8. Gun sukur yani catlicaktim yoksa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben adetim düzensizleştiği zamanlarda kullanıyorum tarlusalı hatta eskiden farlutaldı ismi.
Normalde benimde ilaç bittikten tam 10 gün sonra gelirdi.
Bu ay ilk defa ilaç bitti ertesi gün regl oldum tüm hesaplarım şaştı :KK53:

Benimde sureki adet duzenszligi oldugu icin genelde ilacla olurum cok kullandm bunu ama bukadar beklemezdim neyseki geldi bugun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba, benim bu aya kadar gelen adetlerim hep düzenliydi. bu ay 28 nisanda adet olmam gerekirken 6 gün gecikmesinden sonra kan verdim negatif çıktı, sonraki gün vajinal ultrasonda 2 cm lik bir kistim çıktı bu kist benim evlenmeden önce de vardı ama bu ay neden böyle oldu anlamadım :110:doktor doğum kontrol hapı verdi ancak içmedim. Arkadaşımdan duyduğuma göre tarlusal iyi geliyormuş ona başladım bugün 16 gün geçmesine rağmen (tarlusal kullanalı 5 gün oluyor) hala adetim gelmedi. Sizce hamile olabilir miyim?

Bende 19 martta kanlekesi gordum khve 21 martta ciktim 31 martta doktra gttim kan testinden bisey cikmadi tarlusal verfi ic adetliykn gl dedi 31 martta basladim icmeye ilac bitti dahada hasta olmadim lutfen gerckten basindan gecen bna cevap versin neden sizce

bende bebek tedavisi için özele gitti ünlü bi doktor 1 gun gecikme vardi alttan vakti ultorosonla 5 cm kist var ondan gecikme olmuş dedi tarsusal verdi kullandım biteli 4 gun oldu adet gelmedi ve su an çok üşüyorum ve tuvalete gidiyorum sizce nedir sebep adet oldumu 2 günü gelcen dedi hormon testi için benim gelmedi sizce gelicek mi gebelik mi oluyor

bende bebek tedavisi için özele gitti ünlü bi doktor 1 gun gecikme vardi alttan vakti ultorosonla 5 cm kist var ondan gecikme olmuş dedi tarsusal verdi kullandım biteli 4 gun oldu adet gelmedi ve su an çok üşüyorum ve tuvalete gidiyorum sizce nedir sebep adet oldumu 2 günü gelcen dedi hormon testi için benim gelmedi sizce gelicek mi gebelik mi oluyor

bende bebek tedavisi için özele gitti ünlü bi doktor 1 gun gecikme vardi alttan vakti ultorosonla 5 cm kist var ondan gecikme olmuş dedi tarsusal verdi kullandım biteli 4 gun oldu adet gelmedi ve su an çok üşüyorum ve tuvalete gidiyorum sizce nedir sebep adet oldumu 2 günü gelcen dedi hormon testi için benim gelmedi sizce gelicek mi gebelik mi oluyor ara ara kadınlarında sabahları ağrı oluyor 1 dk falan geciyor ha geldi diyorum yok alıntı da oldu iki defa arada alt belim agriyor lutfen bilgi verin kafayı yicem

bende bebek tedavisi için özele gitti ünlü bi doktor 1 gun gecikme vardi alttan vakti ultorosonla 5 cm kist var ondan gecikme olmuş dedi tarsusal verdi kullandım biteli 4 gun oldu adet gelmedi ve su an çok üşüyorum ve tuvalete gidiyorum sizce nedir sebep adet oldumu 2 günü gelcen dedi hormon testi için benim gelmedi sizce gelicek mi gebelik mi oluyor ara ara kadınlarında sabahları ağrı oluyor 1 dk falan geciyor ha geldi diyorum yok alıntı da oldu iki defa arada alt belim agriyor lutfen bilgi verin kafayı yicem
Selam adet oldun mu benimde gelmedi

Bende 19 martta kanlekesi gordum khve 21 martta ciktim 31 martta doktra gttim kan testinden bisey cikmadi tarlusal verfi ic adetliykn gl dedi 31 martta basladim icmeye ilac bitti dahada hasta olmadim lutfen gerckten basindan gecen bna cevap versin neden sizce
Meri lütfen cevaplar misin bunu yazdıktan sonra geldi mi adetin

Anladım bizde geri çekme ile korunuyorduk negatıf çıktı en son 9 haziranda adet oldum bir daha olmadım 4 gün önce bıraktım ılacı hala adet yok

Ben de tarlusal aldım üstünden 10 gün geçti regl olmadım kan verdim ama negatif.. Bugün ilacın 12. Günü iç çamaşırıma kahverengi leke gelmiş umarım sökülür

X