Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
süpersinn yaaaaa bebetommmmmmmmmmm
bide okdr tatlı görünüyorlarki insanın yapası geliyor yaaa
ellerine saglık bebeim sserm yüzündeki pütürlerden bahsetmişti onun için dimi bu ?
bnmde cıkıyor ama öyle sivilce değil içi yok pütürtü dikkatli bakmayınca görünmüyor bile
makyajdan sonra cildimi acayip temizlerimde neden oluyor anlamıyorum yav :/
acaba onunkidemi öyle ben bunu bi deniyim yaa insllh gecer
tskler tanrıcam bebeim tatlısım minik kuzum
opuyorumnanaktan

elinle sıkıver canım çekirdeği varsa ayıklarsın ya da süzgeçten geçir hem alıver 1 tane sıkacak üşenmek yok dedi tanrıça kaydirigubbakcemile2 opuyorumnanaktan

boshayallersmileevett üşenmek yokk zaten yumuşak artık elimde sıkarım dediin gibiaklinialirimsmile

ingi-lazca zaten bu hı hı boshayallersmile
kaydirigubbakcemile3
bugün bizzat yanında açıkladım halbuki gamyoncuiremsu

vallaha unuttum kankabilmiyorumkismile
sana ayrı bi günü ayırmak lazım o zaman:)
allığı nereye yerleştiremiyosun kız:roflol:canım yanaklarından şakaklara doğru sür elmacık kemiklerinin oralara yoğun sür,eyeliner kullanmaya gelince deneme yanılma yoluyla öğrenirsin..mümkün mertebe ince çekmeye çalış ve kuyruk hizalı olsun..zorlanırsan kart kullan.bunun için ilarzu arkadaşımızın videosu var,ordan izliyip görebilirsin
eyelinerde golden roseye bir bak derim hem uygun fiyatı zaten acemisin öğrendikten sonra daha kaliteli birşeyler bakarsın
far için bu topiğin ilk sayfasına göz at derim ordan yararlanabilirsin
deborahın rujları var.birde bu ara carminaya taktım kalem rujları 5 tl ve harika renkleri,onu bir dene
birde deborahın rujlarını dene derim
kıslarr bana iyi bi göz altı kapatıcısı önerirmisiniz flormar iğrenç çıktııııı
canım mac yada lancome al bence durum müsaitse..uygun olsun fiyatı dersen carminaya falan bak aystea
kankaa bu arada bana bugün yaptıgın göz makyajına annem filan bitti resmennn :lepi:
sen önceden makyaj mı yapıyodun bee didilerr bilmiyorumkismile

kapatıcı kullansam önercem tatlım ( ama bi fkrm yok
model güzel olunca herşey yakışır onaŞeniz
kim dedi başka:jeyyar:

durmak yokyasakkelimeyola devamsempatiksalakcinniresimler gelsinhihoyyyt
evet kuzu sarmalarım,sizlere pratik bir saç uzatma ürünü tavsiye edicem
hüsamın üstüne(minik kutumun adı-tatlicadiarzu-)koydum ve çektim sizler için
entele losyonubayanssulusmile
fiyatı 15 tl
aktarlardan bulabilirsiniz
enteleyi evde yapma zahmeti yok artık..saçınıza sürüp yıkıyosunuz.zaten poşeti 15-30 tl civarı değişiyo,birde hazırlama zahmeti var.o yüzden bunu rahatlıkla kullanabilir rapunzel saçlara sahip olabilirsinizzemuszemus

gerçekten uzatıyor mu tanrıçam sen denedin mi ne kadar sürede ne kadar uzatıyor bilgin var mı bir de şişe kaç ml. bilmiyorumkismile

sen bal olduğun için bala ihtiyacın yok aslında:))
harikasın canımkaydirigubbakcemile5balda koyabilirsin tabiyerimsenibensen sütü yapıcaksın evet cildin kuru çünkü
tanrıçam bende sivilce lekelerii var akannehirben portakallı mı yapıyım ama benm evim öğrenci evi portakal sıkacağım yok nası yapıcamm:gitme:
elin var:lepi:
elinle sıkıver canım çekirdeği varsa ayıklarsın ya da süzgeçten geçir hem alıver 1 tane sıkacak üşenmek yok dedi tanrıça kaydirigubbakcemile2 opuyorumnanaktan
aklın yolu bir vereliniortak
tatlı dilini sevdiğim neler demişisin öyle:kedi:yavru ceylanım sserm in cildinde hem leke hemde pütürcükler var..önce buhar tedavisi uygulayacaz,ardından böyle tariflerle cildini güzelleştiricez.sende buhar yapıcaksın demektir bu:)çünkü pütürcükleri dışarı atmamız lazım ilk etapta sonra kurutma yoluna geçicez ardından eser kalmıyacak şekilde maskeler yapıp kurtulucazkaydirigubbakcemile2
boshayallersmileevett üşenmek yokk zaten yumuşak artık elimde sıkarım dediin gibiaklinialirimsmile
işte bubayanssulusmile

sana ayrı bi günü ayırmak lazım o zaman:)
allığı nereye yerleştiremiyosun kız:roflol:canım yanaklarından şakaklara doğru sür elmacık kemiklerinin oralara yoğun sür,eyeliner kullanmaya gelince deneme yanılma yoluyla öğrenirsin..mümkün mertebe ince çekmeye çalış ve kuyruk hizalı olsun..zorlanırsan kart kullan.bunun için ilarzu arkadaşımızın videosu var,ordan izliyip görebilirsin
eyelinerde golden roseye bir bak derim hem uygun fiyatı zaten acemisin öğrendikten sonra daha kaliteli birşeyler bakarsın
far için bu topiğin ilk sayfasına göz at derim ordan yararlanabilirsin
deborahın rujları var.birde bu ara carminaya taktım kalem rujları 5 tl ve harika renkleri,onu bir dene
birde deborahın rujlarını dene derim

janiiiimmm çok çok tşk ederim yahaa bi bakayım umarım becerebilirim.. bide ben far konusunda bu kadarı az geliyor her renk olsun istiyorum doyumsuzum galibaa mafoldumben bölee bildiğiniz iyi her rengi barındıran far var mı bilmiyorumkismile

bebeim ben onu aktarda hiç görmedim yav hafta sonu bi bakiyim
yaa bi perçem kestirdim kestirdiğime pişamn oldum bununla uzarmı acebe
boshayallersmile

buda bugünkü son maske tarifi
elma her derde deva kızlar
elmayı rendeleyin suyunu süzün salatalıkta anlattığım gibi
bunu kalıba koyup cildinizde gezdirin,artı sivilceli ciltler için şöyle bir formül vericem
rendelenmiş ve pestili çıkarcasına suyu çıkarılmış elma

SİVİLCELİ CİLTLER BİR TATLI KAŞIĞI TARÇINA BİR TATLI KAŞIĞI ELMA SUYU KATSIN VE KARIŞTIRSIN..SİVİLCELİ BÖLGEYE SÜRSÜN

NOT:başta yanıcaktır sürdüğünüz bölge..korkup yıkamayın,geçicektir hemen,15 dakika sonra cildinizi yıkayın ve ardından isterseniz kalıptan çıkardığınız buzunuzu sürün
bunu sivilceler sönene kadar tekrarlayın.elma suyunu kalıba dökün ve sivilcelerin iltihabı geçip izi kaldıktan sonra yüzünüze sürünkü izlerde en kısa zamanda geçsin!elma bunun için birebir..kısaca elma güzellik iksiriolumunekankayizsmile

tanrıcam ben enteleyı 2 yıl once kullanmıstım ewde kendım hazırlayaraktam uzatıyormuuu???
EWT gercekten uzatıyooooooo.............

tanrıcam yav muz cilde iyi gelirmi evde muz var
onunla bişeyler yapiyim yav çürücek 2gün sonra
öğrençi evi bişey bulunurken diğer sey bulunmuyor
sütlü muzmu yapsam hem içerim hem sürerim
:roflol:

karabiberim sormuştun ya manolyam ojeleri nerde saklıyosunuz die
buyur canikom.bunlarda benim garibanlar:CüvCüv:

livim ilarzum carminanın tendeki duruşunu ve numarasını tekrar ekliyorum bitanelerim
dudağıma sürüp kolumu öptüm bu sefersempatiksalakcinni

mendille silin harika ve doğal bir renk oluyo kızlar..numarası 422

tanrıcam ben enteleyı 2 yıl once kullanmıstım ewde kendım hazırlayaraktam uzatıyormuuu???
EWT gercekten uzatıyooooooo.............

nasıl kullanmak gerekiyor hemen uzatması için hergün mü yada 2güne1
sacımın önünü uzatmam lazım yaa hiç begenmedim kesimini
benneyaptımki

elinizde parlatıcınız var ama rengi hoşunuza gitmiyo,düğüne yada kına gecesine gidiceksiniz belkide canınız kokoş olmak istedi sadece şıkır şıkır olmak istiyosunuz ama parlatıcınız istediğiniz ışıltıda değil..şimdi bakalım napıcakmışızzemuszemus
simli toz farlar yokmu elinizde?mavi yeşil siyah hariç her renk olur..ben beyazdan yaptım..simli olması şart..
bendeki toz far sephoranın.fiyatı 15 tl civarı
parlatıcıda flormarın 9 tl

sim kullanılmamış parlatıcıya bakın

birde sim kullanılmışa:asigim:deneyin görün farkı..

altın sarısıda olur,zevkinize kalmış..böylelikle memnun olmadığınız parlatıcınız varsa değerlendirmiş olursunuz.tek yapmanız gereken glosunuzu sime batırıp dudağınıza sürmekhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…