Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
şuan telim ve allığım çantamda kankam bilmiyorumkismile
yarın söz ekliycem opuyorumnanaktan
gerçi meybelline :)) biliyon

kızlar allık ve ruj a değinmişken :kedi:
tanrıçam ben ruj hiç sevmem kullanmayı ama gerekli de tabii.. 2 adet rujum var mürdüm tonlarında bende onarı siliyorum dudak rengi oluyor yada niveanın çilekli ve renklisi varya o tam benlik meselazemuszemus
allıklarımda bunlar birde she nin ki ni aldım şeftali tonlarında..bana ve tenime hangi ton allık ve rujlar gider bu ara cart pempelere taktım nedenseaklinialirimsmile önerilerinizi bekliyorum ruju ne tonlarda almalı ve allık hangisini kullanmalıyım?

kanka rujun rengi şahene boshayallersmile patim hangi marka allık aldın benimde bugun everyday mineralslerim geldiii çok mutluyum kaydirigubbakcemile2

pandoram ten rengin nasıldı ona gore soyleyelim cnm opuyorumnanaktan

pandoram anladıgım kadarıyla pek iddalı renkleri sevmıyorsun o yuzden sana önerim
stila nın bu allıgı

ruj olarak buna uygun acık pembe tonlarını kullabilirsin yrna kullandıgım rujların isimlerine no bakıp yazarım sana cnm

Bana da her allık olmuyo özelim ya ondan glb:1closedeyes:
Nedense havaya girdim yine:roflol:
Pandora bence şeftali tonlarında allık sana çok yakışır, pembe allıktada cırt değil ama çok uçukta değil arada bi ton olmalı o zaman güzel duruyo pembe allıkların hepsi hoş olmuyo ve allıklar fondoten üstünde çok daha güzel duruyo ben fondoten kullanmıyorum ama ark kullanıyor ondaki allık duruşu daha farklı oluyo

Açık buğday mı?sen sankim esmer gibi duruyodun..
Saçın koyu diyemi aceeebaaa..bana öyle geldi...guclubacismile
canımm kara gözlü ve siyah saçlıyım ama tenim acık ...acık buğday tenliyim ...esmer tenli değilim ,buğdayın da açığıyım...beyaz tenlisin diyenler bile var bana olumunekankayizsmile

canım ben hem şeftali tonları kullandım ..ama çok az sürüyorum sanırım anlaşılmıo bile... yine pempe de kullanırsan hafif sürerim o yeter sanırım.. bende fondoten ve pudra kullanmıyorum..aslında tam tekmil bir makyajda tüm malzemeler ve renkler ortaya çıkar doğru olabilir aslında... makyaj stilimi biraz değiştirip ,yoğunlaştırmak istiyorum artıkın,var yok arası yapmayacağım,sıkıldım stilimden yerimseniben

Şeftali tonları allıkları çok yoğun sürmediğin zaman belli olmuyo cnm ben de şeftali kullanıyorum ve nerdeyse en açığını kullanıyorum yoğun sürmüyorum ama onun verdiği ayrı bi hava oluyo o hoş geliyo gözüme.Pembe yoğun sürdüğünde hiç hoş olmuyo. Ve allık fırçası çok önemli sert kılları olan allık fırçası iyi olmuyo yumuşak olanların yüze dokunuşu da yumuşak olduğu için verdiği renk sürülüşü felan çok iyi oluyo. Sert allık fırçasıyla sürdüğüm zaman beğenmiyorum ben allığı. Evt tam makyajda herşey süper oluyo renklerin uyumu felan çok güzel ortaya çıkıyo ve ayrı bi güzellik katıyo. Hmm yavaştan yavaştan yoğun sürmeye başla cnm yeni renkler dene mesela canlı renkler dene simli makyaj malzemeleri kullan. Deneme yanılma yoluyla zamanla oturtursun yüzüne yakışacak makyajı.

çiçeğim bu ne gül suratlım kırkkilit otu kırk kilidi mi açıyordelikafadulden

:ensalakespriyapanüye:

menekşem ben de yeşil çay içiyorum sevdiği askerdekilere tavsiye ediyorumben de diyordum bu durgunluk neyee:))

ama zayıflattı beni şekerparem 3 kilo verdim:)) çaykurun bergomatlısını alıyorum top süzgeçler var ikeada satılıyor hatta onlardan aldım içine koyuyorum sıcak suya batırıyroum oldu sana sallama çay hem de orijinal en doğalından:))

ama o dediğin ot bağırsakları çalıştırıyor dedin ya balböceğim geçici boşaltımdan dolayı zayıflama gibi görünmesin toksik falan mı attırıyor yoksa?

yeşil çayı Suriyeli bi yengem bana söyledi zapzayıf ve görünüşünden libidosu bayağı yüksek bir hatndu. o demişti yeşil çay ve yoğurt göbek yağını eritir mutlaka iç:)))

Hay gözünün bebeeeni sevdiğim..Arzuşum..Şeniz
Bu Danruça beni korkutturdu..libidona şöööle olur bööle olur diye..:bbo:
Sen yeşil çayı kullandığında, diyet vb.bişeyde yaptımıydın..şayet 3 kiloyu bu şekilde yalnız yeşilçay içerek verdiysen süperdir..

süper bir rengi varr hemen alıp denemem lazım :1rolleyes:

Son düzenleme:
Kızım yaaa..bu yeşil çayın teneke kutusu diğeri gibi değilmiş öyle balık kokulu fialn değil..ama bildiğimiz çay gibi de yudum yudum keyif alarak ta içilmiyor..bildiğin ot işte..
Şekersiz ve birkaç damla limonla..epey bi ılıttıktan sonra bi dikişte içtim..
3-4 hafta buna devam edicem..sonra senin kırkkilidine geçicem..
Haaa bi de ,yeşilçayı demledikten sonra ,birkaç çay kaşığı çay alıp, pamuku ıslatıp tonik yapıyorum..
Cildi parlatıyormuş vs.vs..

pandoram tenine uyanı falan boşver sen.canın o gün hangi modda olmak isterse ona göre yaparsın makyajını..cart pembe istiyosan al bitane...ona ne tonlar gider dersen sadece parlatıcı sür derim renkli ruj kullanmayerimseniben
[

şuan telim ve allığım çantamda kankam bilmiyorumkismile
yarın söz ekliycem opuyorumnanaktan
gerçi meybelline :)) biliyon
olum numarasını bilmiyorum sen ekle hem fikir olur
kanka rujun rengi şahene boshayallersmile patim hangi marka allık aldın benimde bugun everyday mineralslerim geldiii çok mutluyum kaydirigubbakcemile2
pandoram ten rengin nasıldı ona gore soyleyelim cnm opuyorumnanaktan
livimm saol canımın en içiŞenizsende güle güle kullan,hadi çekte görelim anacımkaydirigubbakcemile5

fıstığımmmopuyorumnanaktantanrıçamm
megim şekerimmm:1hug:

ay korkma bişey olmaz libidonaşu smillerinede kıl olmaya başladım haberin olsun:1closedeyes:zira bir kere tokat simili yaptım die kaç kere söylenmiştim hatırlatırım[/B]

Nooooluyo kız..burda oturup mevlüt okumuyoz ya.:1no2:.espirik temi yapmıycazzz..:sinifsinif:turuncu sesuyla yetişir gelirim..
O simililerden noolcakkine..Benim elim ,davşan patisi gibin yumuşacıcıktır,okşamak gibin kısss..yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…