Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

yavrum koparttın beni yaa kaydirigubbakcemile3 :roflol:
bence de takma kiprik var ama bütün görükenlerden yani yelpaza gibin. tek tek değil de.
hey Allam bendeki anlatışa bak dilime tüpürim
:roflol:

Doğacı kaysı kremi. (komisyonum karın %10u) :lepi: :roflol:
annen isyankar kadın be kanka
:roflol: sempatiksalakcinni

ya öğle arası dışarı çıktım
hediyemi göndertiyim die bana en yakın kargo olan ptt almadı hedayemi
savdı beni memurlar ordannnnn..

eve gidince apartmanın altındaki yurt içine veriyim bari pfffffff

Savdılar mı seni kaydirigubbakcemile3
ahahha koptum barbi... :roflol:
'savrul da git' mi dediler..
.:roflol:

komisyon hakkındır kankakaydirigubbakcemile3o kadar reklam yapıyoruz..ospanında yaptın,senden sonra numune patlaması yaşadılar:)ama ben beceremedim sanırım bi bana gelmedi:smiley-cool:
annem isyankar kadın biliyosunuzaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

barbi la,ertesi güne kalırsa indirim yapıyolar söyliyim:kedi:sempatiksalakcinniama aynı şehir ise:ecrin_bebek:

hmm aktardan tamamdır

anlatısın tatlılıgına bak yaaa sankim kızın makyajını bizimkisi yaptı Şeniz
Ben geceleri bir de makyajın altına neutrogena göz kremi kullanıyorum canım çok hafif bir ürün güzel nemlendiriyor.

hmm oda olabilir tatlım benmde var bitane onu sürüyorum ama
yinede bozuldu göz cevrem kısaca yıprandı
:sinifsinif:

Ayy harikasın ya nası da yazıvermiş 2 dakkadakaydirigubbakcemile3
Süper anlatmışsın tatlım bi denemem lazım ısırılası bi kız valla pek tatlıaklinialirimsmile
Allığı da yanagın ortasından başlamış gibi çok şeker durmuş.
Ben ne pudra ne de fondöten kullanmıyorum hiç cildim yağlı olduğundan korkuyorum sürmye allıkla idare ediveriyorum. ama özel günler için kenara bir tane adamakıllı parlama yağlanma yapmayan mineral bi fondöten atmak lazım.
Fiyat bilgisi için çok teşekkür ederim hayatım. da azcuk beklicekler:gitme:
Mezuniyet var bu yıl saç makyaj ayakkabı otel parası derken deli para biriktirmem lazım 1 ay içinde.
Hee bu arada şu sınavlarımı bi halledeyim saç- elbise model araştırmalarına gircem bu konuda başınızı baya ağrıtıcam.
Elbisemi müstkbel kayınannem dikicek model ayarlamam lazım.kaydirigubbakcemile

islandım el birliği ile hazırlarız seni saçından başından makyajından ayakabından aa ayıp sanahihoyyytperi kızı gibi olucan vallahihoyyyt

Makyaj yap sil mavfediyoruz cildimizieyvahedigeldismile
Mutlaka güzlce nemlendir canım çıkarırken de makyajı çok nazik sil iyi bir ürünle

sen kovmadın ben istifa ediyorum barbiii:)))))))))

çok teşekkürler kızlar elimden geldiğince gördüğümü anlatım

ay ben yaptıydım dimi makyajı yaptığımı anlattım prdon :))))))))

islandım el birliği ile hazırlarız seni saçından başından makyajından ayakabından aa ayıp sanahihoyyytperi kızı gibi olucan vallahihoyyyt

Ayy heycan tavanda zaten ama önce mezun olmam lazım dimi onun içinde şu lanet sınavlara çalışmam.:sinifsinif::gitme:

canolar 3 te çıkacam şu reklamcıya gidip bi paralamam lazım ne zamandır istediğim bişeyi göndermiyor sinir ediyor gitmişken de hedayemi alacam gül reçelleri ordan da siporaaa:)))

yarın burdayım ama:)))

benide en yakın arkdaşım alamanyaya gelin gidicek olan gurbet gelini burcumun düğün hazırlıkları meşgul edicek ilerleyen günnerdee

bağada bi saç baş makkaj elbise neyin bularık diymi el birliğiylennnnnnnnn eyvahedigeldismile

kukucanlar şimdi benim bir istirhamım var delikafadulden
avustos'ta benim sevgili görümcüm evleniyi kaydirigubbakcemile5
kendisinin düğünü akdeniz sıcağının en yoğun yaşandığı güzide bir şehrimizde olicik :1ninca:
ben sevdalıma danıştım, ne giyeyim diye, dedim ben yingeyim (ama görümcem benden 4 yaş büyük, sevdalımın kardeşi ama) kaydirigubbakcemile3 ne giyinmem lazım gelir, uzun elbise giyim dedim vereliniortak
olmaz didi. kısa güyecekmişim. (benimki böyle rahat model nişanlı) boshayallersmile hihoyyyt
bacaklarım güzelmiş, rahibe miymişim ben, kısa giy didi.a.s dedim bacakım güzel diye aççaksam her yerim güzel, bikini giyim didim,-tatlicadiarzu- abartma didi, enseme vurdu.:mymeka:
Neysi, sonra dedi ki kırmızı veya siyah giy. Siyah giymem didim. :umursamaz:
kırmızı renk hala opsiyonu açık. fisfisfis
lakin aklımda şu renk var a dostlar. buyrunnnnnnnnn
bakın bakayım ne düşünüyonuz.
Yorumları alayım pilisss
kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…