Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydın kısçeler
bi aksilik çıkmazsa arzuşum 2 hafta sonra istanbulda
24 nisanda buluşmayı planlıyoruz ..
müsaitim bende gelirim diyenleride bekliyok meraklan ..

topici ben açtım ben açtım

oncelikle Hayır anacim ben actim, kimsecikler yoktu geldigimde ben alsanaalsanasmile puhahahaa :1hug:

ya ama haksizlik bu ama yaaa senağlama senağlama senağlama sehir disinda oluyorum yaaaaaaaaaa senağlama senağlama senağlama

bu arada hedayemin sahibiiiiiii delikafadulden bugun virdigin adreste ol, gun icinde ulasacakmis sanaaaaaaa hihoyyyt

kaydirigubbakcemilekızlar ben sızlerı takıp edıyorum ama katılamıyorum ıs yogunlugundan arada gelıyo soru sorup kacıyo demeyın hee kırılırım bakınnn

sarıyerde oturuyorum kızlar bakır koy pazarına nasıl gıdderım metrobusle hangı durakta ınıp nereye dogru yörüyecegım bılenınız vaRMII

ELLERİM hala ilaç koki
dün akşamki saç bakımı yüzünden guclubacismile

tospikim, palmolive in ellerdeki kokulari giderici bir sabunu var onu deneyebilirsin, ya da ben sarimsakla ugrastigimda, o kokuyu ellerimi akan suyun altinda metal kasigi ovarak cikartirdim, belki bu ikisinden biri ise yarayabilir? bilmiyorumkismile

ilarzuuuuuum elbisenin gögüs kısmı cok sık olmus canım
pembe gönlüm sende cok yakısmıssss boshayallersmile
sen zayıflamıssın masallah bel bölgen incelmis süpersin bebeeeeeem :dance:

[/B]

cano ben de hedayemei daha alamadım çok sinir oluum kendime

çok teşekkür ederim bitanesim göğüs kısmı en or kısmıydı ama oldu sonunda :))

sol omzuma burcum ya melek ya da eros bakalım
orda bakcaz hatunla ..

bayanssulusmile

Günaydın kuşlarrr
dün çok aceleyle hedayemi aldım çıktım umarım göndericeğim kişi beğenir bugün yoliicim :icecream:
ama şey göndericeğim kişinin bi hayat belirtisi yok bu forumda annamadım ki CADIARZU

hayır hayır hayır yüzbinkere hayır inanmıyorum sana
melaike gibin olduğuna eminimmmmmmm
resmini görmek planlarım arasında şu sıra :icecream: opuyorumnanaktan

ossun bişiy olmaz hepimiz öyleyiz
Tanrıçam Mevlana misali ne olursan ol yine gel diyoo :icecream:

İncirli Metrobüs durağında iniceksin
üst geçitten Boyner mağazası tarafına yürüceksin hemen o arkalarda İncirli Metrosunun orlarda a.s

burcum sağol canım alim bi dene sabın o zaman

arzum dövmemi sen canlı canlı görcen :ecrin_bebek:
24 nisanda açıp göstertcem sana

neye izin vermiyor kız vursanıza ensesine iki tokat

abartmasınlar o kadar da oha yani
adamı zaten canından bezdiriyorumkuzi abartılıcak bişey yok lahihoyyytben gidiyorum kuaföre,ceylo erkek kuaföre izin vermiyo diyince dedim,benimki gıcık oluyo ama illaki gidiyoruz saçımız başımız içingamyoncuiremsu
kaydirigubbakcemile3

benimkisi de kıskançtır pamuk suratlım ama öyle yasak filan koymaz koyamaz gari
hiç gelemem öyle şeylere...
anam bunlar derin konular hiç girmiyim şimdikaydirigubbakcemile3
tutimm neler almışın öylehihoyyytgüle güle kullan kokoş senibayanssulusmile
tanrıçam ya yüzmü aldırmadığım zaman çok pürüzsüz oluo,ama aldırınca çok pütürleniyo.ama aldırmadan da olmuo çok kötü,kıllı kıllı.napıyım ben nolur akıl wer
bitanem bende aldırırdım eskiden,üstelik bebek gibiydi,ama özentilik işte dahada pürüzsüz olsun die..arkadaşlarım aldırırdı ben başlamıştım aldırmaya,ama sonra bi sivilce bastı yüzümü..bide alıştırdım aldırmadan duramaz oldum..ama sonra dedim aldırmıcam ulan..sarartıcı kullanmaya başladım sonra canım benim..
yani yasak olmasın rahatsız olsun sadece o kadar sen de rahatsız olursan gitmezsin tamam ama ne yaw o erkek eli değmeyecek:))
değmicek diyosam değmicek:mymeka:kır dizini otur evindekaydirigubbakcemile3
kuzen yanlışlıkla sildim,sessiz durmayın yazmışın ya..sadece sessizlik ve bensengözlerimebaksanabdiyiymde sen anla:roflol:adamı hayatından bezdirdim be:smiley-cool:

yaaa kizlar hakkaten su yuzdeki tuyler hakkinda varmi bilgisi olan ben aldiramiyorumda aldirinca her yer sivilce oluyo mecbur sarartiyorum arada bi akil verin nolurrrrrrrrrrrrrrrr:Saruboceq:
sarartmaya devam etmekten başka yapıcak bişey yok suderim..ayva tüyü zaten onlar

yerim sizi, ben de gelcem orayı
dün senide andık:kedi:
burcum imkanın varsa neden olmasın..türk malına önem vermek başka,imkanlar varsa değerlendirmek başka..oda olucak dieride olucak.
guarlain markasını almanı öneririm canım

aaaa nazom eklemişsinhihoyyytilk hediyemizi gördük:teytey:güle güle kullan canım,çok hoş hepsihihoyyytkim yollamış ama merak ettik söylesin amabilmiyorumkismile
kızlar ben geldimm hedayemide aldım yrın vericem ay artık sölesek mii kim k,me çıktı diyeee
bencede söylensin..işin espirisi orda zaten minikim..söylenmezse ne tadı olucakki:lepi:
Hedayelerinizi güle güle kullanın gözellerim
Bende son zamanlar alıpta eklemediklerimi ekliyorum :hulya:
bide cecile rujumu sürdüm ekledim aklinialirimsmile
artık yüz mesaj oldu resim ekleyebiliyorum oleyy

vayy baboooakannehirbayıldım kırmızıya..o nası güzel renktir tospam ya..dudaklarına acayip yakışmışaklinialirimsmiledudaklarda süper rente..tüm aldıklarını güle güle kullan bebeğimŞeniz
Bizim kızlar buraya takılıyormusta haberimiz yok
Tanrıcam, Aprilim bi haber verir insan yahu yollarınızı gözleye gözleye böyle oldum
hevom gelmiş hoşgelmiş:1hug:canım biz hep burdayız sende gelsene kız:hulya:
yokk yokk ya ben cıktım sana yada ben patiye cıktım hissediyorummm
hislerinin doğru olmadığını söyliyimmiaklinialirimsmile
tanrıça gacısı gelmiş ses vermiyoo
kız varya tam kk açtım,sonra tel çaldıdelikafaduldenkapadım hemenmirmirmirmir

Tanrıçam gelmez ise
kanka gelemedim valla yabilmiyorumkismile

Ben geldimm. Niye kimsecikler yok burda
balım dün herkezin işi vardı sanırım:))
2 misafir ve ben başbaşayım..
kaydirigubbakcemile3misafirperver davransaydınlülülülülülü
günaydın kısçeler
bi aksilik çıkmazsa arzuşum 2 hafta sonra istanbulda
24 nisanda buluşmayı planlıyoruz ..
müsaitim bende gelirim diyenleride bekliyok meraklan ..
topici ben açtım ben açtım
günaydın canım..
demek buluşma var heehihoyyytapril kesin gelir..burcuda ist de..tatlıgacı gelir..ımm başka..yeter bile bu kadarhihoyyyt

ebiş çok kırıldık ama olmaz böylealsanaalsanasmile
:))
canım aktarma yapıcaksın..sarıyerden taksim,taksimdende dolmuşa binersin yerimseniben

Canimmmmm, Tanricam gelmissssss

opuyorumnanaktangünaydın bal kutusu
burcum şeker ilacının tarifini kadın getirmedi hala..getirsin hemen yazıcam bitanem aklımdayken diyim dedim

aaahhhhahahaa ben kim olduğunu tahmin ettim:roflol:
neyseaklinialirimsmile
barbim yok yok inan bana..güzellikte yanınızdan bile geçemem.bu topikteki bütün kızlar güzel:lepi:
hayır adam olun len:mymeka::roflol:..bak dediğinde doğru öylede olabilir..pazar yerini bilmiyorum ben bakırköye gitmeyi tarif ettim:kedi:çok biliyomuş gibi:))

di mi ama, degerlendireyim :sm_cool: hihoyyyt guerlain, not ettim onuuuuu Şeniz

aman, daha hediyemi almadan mi soyleyeyim kime aldigimi? bilmiyorumkismile

senağlama senağlama senağlama sehir disindayim, yoksa bana gelin diyecektim, ben agarlayayim hepinizi :1hug: ama gidiyom senağlama

tamam canim aciliyeti yok, simdilik doktorunun verdigi ilacla dengece tutmaya calisiyor zaten canim. sen eline gecince tarif yazarsin :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…