Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben patinin kime kediye aldığını biliyorumhihoyyythatta beraber aldık:sm_cool:,bide kendimize 4 tl ye dandik bi far aldık ama fara aşık olduk:roflol:hello kitiye benzettim ben:smiley-cool:ve nasıl kaliteli duruyo şoka girdik:roflol:akşama eklerizsositososito

aaahhhhahahaa ben kim olduğunu tahmin ettim:roflol:
neyseaklinialirimsmile
barbim yok yok inan bana..güzellikte yanınızdan bile geçemem.bu topikteki bütün kızlar güzel:lepi:
hayır adam olun len:mymeka::roflol:..bak dediğinde doğru öylede olabilir..pazar yerini bilmiyorum ben bakırköye gitmeyi tarif ettim:kedi:çok biliyomuş gibi:))

kim olduğunu biliosun demek , neyse ben yollayım da belkim hedayelerminin resmisini çeker, bi hayat ışığı belirir kaydirigubbakcemile3

sen sus bu kadar mütevazi olma
ne dersende i-nan-mammmmmmmmmmmmmm :kızgın: :kızgın:

ebiş tanrıça seni taksimin arka sokaklarında kötü yola düşürmek istiyyi , inanma :eek:lmaz:
öyle yol tarfimi olur gıı :kahve::icecream:

:roflol: :roflol:
anam taksimden her yere otobüs yokmu,ordan bakırköye gider yani dedim=)) ama senin dediğin daha kolay tabi..ee metrobüse nerden binicek bu kız:smiley-cool:
siz daha güzelsiniz diyosam daha güzelsiniz:mymeka:lülülülülülü

ben patinin kime kediye aldığını biliyorumhihoyyythatta beraber aldık:sm_cool:,bide kendimize 4 tl ye dandik bi far aldık ama fara aşık olduk:roflol:hello kitiye benzettim ben:smiley-cool:ve nasıl kaliteli duruyo şoka girdik:roflol:akşama eklerizsositososito

amannn, istiyorum resimleriiii hihoyyyt hihoyyyt merak ettim sincik far lari, rengi nedir bebek yuslum opuyorumnanaktan

Kızlar metrobuse bınıcekmısım sanırım ÖmÜr duragında ınıcekmısım ole dıyolar barbıe ÖmÜr duragını bılıyonmu omurmu ıncırlı duragımı yyaa

tanrim, bu guerlain neymis boyle akannehir bu ne guzel bir urundur akannehir bayila bayila bir hal oldum her urununde akannehir YSL ve shiseido da var listede, anam her birinden birer tane mi ismarlasam? sempatiksalakcinni kcoa da benim canima okusun :mymeka: :tekmetokatgirisensmil: :roflol:

amannn, istiyorum resimleriiii hihoyyyt hihoyyyt merak ettim sincik far lari, rengi nedir bebek yuslum opuyorumnanaktan
palet bide:)renk renk..ben mavili olandan aldım,pati yeşil ağarlıklı olanı..ama her renk var.pembe yeşil mavi siyah beyaz:sm_cool:bi sürühihoyyyt
tanrim, bu guerlain neymis boyle akannehir bu ne guzel bir urundur akannehir bayila bayila bir hal oldum her urununde akannehir YSL ve shiseido da var listede, anam her birinden birer tane mi ismarlasam? sempatiksalakcinni kcoa da benim canima okusun :mymeka: :tekmetokatgirisensmil: :roflol:

valla yazdığın ürünler benim sevdiğim markalar,ama koca faktörünü bilemem bitanem:))

palet bide:)renk renk..ben mavili olandan aldım,pati yeşil ağarlıklı olanı..ama her renk var.pembe yeşil mavi siyah beyaz:sm_cool:bi sürühihoyyyt

valla yazdığın ürünler benim sevdiğim markalar,ama koca faktörünü bilemem bitanem:))

canim, hangi marka peki? nerden aldiniz? sen karsidaydin degil mi? avrupa yakasi?

:)) vallahi her birinden istediklerimi yazacagim, sonra onu bire dusurecegim :KK43:

Son düzenleme:
ben geldim canlar hepinizi öpüyorum opuyorumnanaktan
tanrıcam tatlısım ballısım burdamısın gel öpcem Şeniz
bende kargomu verdim azönce umarım alan hatun begenir opuyorumnanaktan

güle güle kullan zemuszemus
sağol tatlımmmopuyorumnanaktan
Hedayelerinizi güle güle kullanın gözellerim zemuszemus

Bende son zamanlar alıpta eklemediklerimi ekliyorum :hulya:
bide cecile rujumu sürdüm ekledim aklinialirimsmile
artık yüz mesaj oldu resim ekleyebiliyorum oleyy :lepi:

4573.jpg
ruja bak dudaga bak be hey maşşallahh:nazar:
ben geldimmmm , hediyem de geldiiii :asigim:
aprilim bitanem bebeğim çok çok çok beğendim ve çok çok mutlu oldum çok teşekkür ederim,tam benim renklerimm :asigim:

4663.jpg

cüzdanımı hemen değiştim delikafadulden
şalımıda yarın takcam sunum yaparken delikafadulden
güle güle kullan tatlışkommmopuyorumnanaktan
mini ve nazalp hedayelerinizz çok cüsell güle güle kullanınnnolumunekankayizsmile

Hedayeler dehşet anam gülü gülü kullanın opuyorumnanaktan

tembel tosbaaa yoksam ben sana mı cıktım kime cıktım acep eyvahedigeldismile
bende yarın yolluyorum inslhhh
miniiiikcim nazalpcim cok güzel yaa güle güle kullanın
ya ne güzel oldu hatıra kalıcak ayy
boshayallersmile
sağolun güzellerropuyorumnanaktan
nazalp hediyelerini güle güle kullan canımbayanssulusmile arkadaş bütün kozmetiği sana yollamışopuyorumnanaktan senin glossun rengini de çok beğendimopuyorumnanaktan

maşşallah madamem dudakların, rujun ayvaül şahane, maeşallah maeşallah:lepi:

minicim güle güle kullan hediyelerinivereliniortak cüzdanın deseni ve rengine bayıldımmopuyorumnanaktan
evet bitanem bende hepsine bayıldım valla süründüm durdum koca gece kocamın şaşkın bakışları altındasempatiksalakcinni

:roflol: :roflol:
anam taksimden her yere otobüs yokmu,ordan bakırköye gider yani dedim=)) ama senin dediğin daha kolay tabi..ee metrobüse nerden binicek bu kız:smiley-cool:
siz daha güzelsiniz diyosam daha güzelsiniz:mymeka:lülülülülülü

metrobüse bineceği yeri o iyi bilirr :roflol: :roflol: söylenmez burda şincik sempatiksalakcinni :bilipbilmedenkonusanbarbiesmile:

ebiş anacım ömürde incirlide aynı durak balım a.s

Tospaammm bayıldım dudaklara kırmızısı da çok hoş ben yakıştıramıyom kendime nedense ama çok istiyorum sürmek-tatlicadiarzu-
Kızlar hediyelerinizi güle güle kullanın bayıldım hepsineopuyorumnanaktan

ama ben de istiyom ozelden dovmeleriniiiii gormeyiiii Şeniz bana da godner nooluurr :Saruboceq:

e peki pismiyon mu anam yazin? uzun kollularla?bilmiyorumkismile

ayy, melek cok seker oluuurrr :asigim:

canim gule gule kullan hepsini, glosslar cok guzel opuyorumnanaktan

anladim canim not aldim,incelerim simdi sitesini, cok sagol Şeniz

canim gule gule kullan makkac maşlzemelerinii zemuszemus dudaklarda cok hosmus masallah aklinialirimsmile

miniim, gule gule kullan canimmm, cuzdan gercekten cok cici, şalda cok şık opuyorumnanaktan
tişkür ettim kıslarropuyorumnanaktan
adamı zaten canından bezdiriyorum:nazar:kuzi abartılıcak bişey yok lahihoyyytben gidiyorum kuaföre,ceylo erkek kuaföre izin vermiyo diyince dedim,benimki gıcık oluyo ama illaki gidiyoruz saçımız başımız içingamyoncuiremsu

anam bunlar derin konular hiç girmiyim şimdikaydirigubbakcemile3

tutimm neler almışın öylehihoyyytgüle güle kullan kokoş senibayanssulusmile

bitanem bende aldırırdım eskiden,üstelik bebek gibiydi,ama özentilik işte dahada pürüzsüz olsun die..arkadaşlarım aldırırdı ben başlamıştım aldırmaya,ama sonra bi sivilce bastı yüzümü..bide alıştırdım aldırmadan duramaz oldum..ama sonra dedim aldırmıcam ulan..sarartıcı kullanmaya başladım sonra canım benim..

değmicek diyosam değmicek:mymeka:kır dizini otur evindekaydirigubbakcemile3
kuzen yanlışlıkla sildim,sessiz durmayın yazmışın ya..sadece sessizlik ve bensengözlerimebaksanabdiyiymde sen anla:roflol:adamı hayatından bezdirdim be:smiley-cool:

sarartmaya devam etmekten başka yapıcak bişey yok suderim..ayva tüyü zaten onlar

dün senide andık:kedi:

burcum imkanın varsa neden olmasın..türk malına önem vermek başka,imkanlar varsa değerlendirmek başka..oda olucak dieride olucak.
guarlain markasını almanı öneririm canım

aaaa nazom eklemişsinhihoyyytilk hediyemizi gördük:teytey:güle güle kullan canım,çok hoş hepsihihoyyytkim yollamış ama merak ettik söylesin amabilmiyorumkismile

bencede söylensin..işin espirisi orda zaten minikim..söylenmezse ne tadı olucakki:lepi:

vayy baboooakannehirbayıldım kırmızıya..o nası güzel renktir tospam ya..dudaklarına acayip yakışmışaklinialirimsmiledudaklarda süper rente..tüm aldıklarını güle güle kullan bebeğimŞeniz

hevom gelmiş hoşgelmiş:1hug:canım biz hep burdayız sende gelsene kız:hulya:

hislerinin doğru olmadığını söyliyimmi:nazar:aklinialirimsmile

kız varya tam kk açtım,sonra tel çaldıdelikafaduldenkapadım hemenmirmirmirmir

kanka gelemedim valla yabilmiyorumkismile

balım dün herkezin işi vardı sanırım:))

kaydirigubbakcemile3misafirperver davransaydınlülülülülülü

günaydın canım..
demek buluşma var heehihoyyytapril kesin gelir..burcuda ist de..tatlıgacı gelir..ımm başka..yeter bile bu kadarhihoyyyt

ebiş çok kırıldık ama olmaz böylealsanaalsanasmile
:))
canım aktarma yapıcaksın..sarıyerden taksim,taksimdende dolmuşa binersin yerimseniben

opuyorumnanaktangünaydın bal kutusu
burcum şeker ilacının tarifini kadın getirmedi hala..getirsin hemen yazıcam bitanem aklımdayken diyim dedim

canikom ekledim çıktım yemekti ezelde derkenee
mini gondermiş canım benim hediyelerimi sağolsunn
Şeniz

allah cezanı vermesin barbi hemi:tomato::roflol: neyse sora sora bağdat bulunur,ebiş sen sor en iyisi yola çıkar çıkmaz:icecream:ulan bize yol tarifi soran yandı:kedi:
nazom hoşgeldin kızanımopuyorumnanaktan

nazalpim hoşgeldin topraam
hedayelerin çok güzelmiş kızzzz
sür sürüştür koceni bikezz daa aşık et kendine sempatiksalakcinni

Mini hediyelerin çok güzel , April zevkine sağlık , kesene bereket sempatiksalakcinni
Güle güle kullan Mini

ıstanbullu hatunlar toplaşın bakayımm geliyorum 24 nisanda tatlı gacı kız nerdesin yaaa

fotomu da görmedin zatii

dün tembeltosbam buluşmanızı anlattı telde koptum kızz susmak istemiyoruuuuummm :))))))))))))

oğlunu da getir :))))))))))))

allah cezanı vermesin barbi hemi:tomato::roflol: neyse sora sora bağdat bulunur,ebiş sen sor en iyisi yola çıkar çıkmaz:icecream:ulan bize yol tarifi soran yandı:kedi:
nazom hoşgeldin kızanımopuyorumnanaktan

bi özlü sözde be söyleyebülürmüyüümmmm

danışan dağı aşmış , danışmayan yolda kalmış :roflol:

İstanbullu hatunlar toplaşın bakayımm geliyorum 24 nisanda tatlı gacı kız nerdesin yaaa

fotomu da görmedin zatii

dün tembeltosbam buluşmanızı anlattı telde koptum kızz susmak istemiyoruuuuummm :))))))))))))

oğlunu da getir :))))))))))))

arzumm ben varımmmmmmmmmmmmm :lepi:

X