Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Herkese gunayydiiinnn a.s. anacim iceri bir girdim her yerde dudak izleri aklinialirimsmile ama ulen su resim koyma isini gunduz yapsanizda su zavalli cocuklu hatunu da mahrum birakmasaniz bu paylasimdan sempatiksalakcinni aglarim haaa :gitme: hep boyle yapiyonuz kuscem ama :umursamaz:

Minigim ben tanricama sordugumdan beridir sanirsam 3 gun gecti bna 10 gun icinde demisti. yani sanirim bir hafta icinde gonderilmesi lazim. hem gonderilsin ki ben sehir disina cikmadan alabileyim hedayemi :kedi: ne gorgusuzum :mymeka: sempatiksalakcinni

Dun bir rimel ve oje aldim tanricaminda onerdigi gibi yerli mali yurdun mali golden rose dan bayanssulusmile bugun tirnakimda eklerim ojemin renkini, rimeli de gostersem mi ki goslerimde? aklinialirimsmile

arzuuummm :1hug: ya lorealin o shocking urunu artik uretilmiyormus :a015: bende godlen rose aldim tanrica yerli mali tavsiyesi olaraktan yerimseniben

kız burcum günaydın anam

kız aynı şoku dün ben de yaşadım ne mok yicez şimdi

dedim kıza mağazada en güzel rimelinizi getirin hem dolgun hem uzun olsun dedim.

yok yok balım hiç bi rimel öyle olamaz yaaa

çok üzgünüm buna

tembelim günaydın bol çileli bir dövme operasyonu diliyrum

:1hug: aci cekme sen..
Çekmek istiyom ohaoldumsmile
kız burcum günaydın anam

dedim kıza mağazada en güzel rimelinizi getirin hem dolgun hem uzun olsun dedim.

çok üzgünüm buna

tembelim günaydın bol çileli bir dövme operasyonu diliyrum

sağol balpetem

rimeller sana feda olsun kuşum

kız burcum günaydın anam

çok üzgünüm buna

:teselli: arastirmalarim devam edecek süprizzzzz bulursam sana da alirim cano :1hug: Şeniz

kuziii bayıldımmdelikafaduldengüle güle eskit bebeğimŞenizhemide zara hesositosositoballı kaymak oldusüprizzzzz

[/QUOTE]

kuzi çok teşekkürler bahar dalım Şeniz

o saat dursun istiyorummafoldumben

o saati ben de kırmak istiyorum kol böreğim alsanaalsanasmile

Oy İlarzum şekerparem bluz pek güzel ama içinde ki daha da güzel meleğime nasılda yakışmış :asigim: Güzel günlerde güle güle giy bal peteğim benim :jeyyar:

çok teşekkürler bal perisim Şeniz

ilarzum meyve sepetiiiiiim bayıldım ben buna nası kokossss yaaaaaaaa güle güle giy elma sekerim :icecream:

şerbetim çok teşekür ederim :1hug:

ilarzu bebeki su mudanya pazarına illa göndercen beni şimdi :teytey::smiley-cool:

ben seni geçen hafta götürecektim çiçek gözlüm arabada yer kalmadı mirmirmirmir

tatlıgacı kuzileriyle
livo banlı
pati yok
april yok
ceylan ders çalışıyo
iklimya uğrayabilir eli kulağında
minik gece gelir
nazalpte kaçak
nikoncan uğradı
ilarzu burdaydı yıldızlı 5
akitroşta burda
burcudayada 5
peride burda
minide uğrar..
başka ımmm şimdilik yoklamayı aldım..eksik varsa siz tamamlayın..

ben çıkıyorum canlar allaha emanet olun:eek:Şeniz

:smiley-cool: sengözlerimebaksanab şakkıdı

ben burdaydım yaneeee lütfen hemi de sabah nemazından akşam nemazına kadar sengözlerimebaksanab

basicbrushes.jpg

kızlar ne buldum fırcaları bakın nasıl batırmıs
kumlu bişeye güzel bi fikir
boshayallersmile

niye göremiyorum kız ben senin bu fotolarını yaaa

güle güle kullan güzel yüzlüm Şeniz

çok sağol güzel sözlüm :asigim:

ilarzuuuuuuuuuuuu aşık oldum üstündekineeeeeeeee :lepi:

livo niye banlı yav

patiiiiiiiii bidenemmmm ŞenizŞeniz kıörüşemedik ne zamandır çok ösledim seni yaw gel bi alnından şakaklarından öpem geelŞeniz (alın ve şakaklardan öpme simili)

o liv yellozu kafa dinlicekmiş dinlesin bakalım biz de gelince onu dinlemicez :umursamaz:

bebeğim çok güzelmiş ya çok beğendim güle güle giyy:kedi:
bu nası güzel bi makyaj yaaaboshayallersmile

çok teşekkür ederim minikimmmm Şeniz

Harika:asigim: grafik sayını aştın dedi silmek zorunda kaldım bi kaç tane ama hepsi harikaa.s
:

sevdiceğim çok teşekkürler bidenesi olumunekankayizsmile

54b1a4fb.jp

eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
resmin rengiyle oynadım normalde bukdr beyaztenli değilim
ve bu ruj bukdr acık renk değil ona göre bakın yavrular
eyvahedigeldismile

üüff sinir olayom artık göremiyorum yaaa kaydirigubbakcemile

nihal elden gitmişaklinialirimsmile

gitti valla yosma yaaa saf köylü

iki dakka önce ağladı sen beni o kız gibi sevmedin diye

iki dakka sonra yattı la çocukla

kadınların bazılarında var bu durum gerçekten aşık olduğu ve kendisine aşık olmayan adama bekaretini veriyor ki adamı zorla tutsun :umursamaz: bence öyle... biz de az çakal değiliz hem özgürlük deriz hemi de bunu kullanırız yeri geldi mi kadınlar olarak alsanaalsanasmilei

diziyi de izlemiyorum haaa bi bölümünü gördüm yosaam parmaklıklar ardında yı daha çok izliyim o da sıktı bee kafamçokkarıştı

iyigeceler kızlar, ben hala procemle uğraştığım için geç saatlere kadar hiç gireiyorum topiğe falan, geçmişi okumakda baya bir takat istiyii, yeni tariflerden maskelerden makkaj şeylerinden bihaberimm. neyse haftaya toparlarım artıkın durumu inşallah
bu arada hala hedayemi almadımmm, yollamadım
pazartesi alıp salı yollamam inşallah sorun teşkil etmicektir..
çekiliş talihlim eğer burayı okursan senden özür dileyrummmm , hediyemi alınca kim olduğumu anlayınca özrüm anlam bulacak ama olsun:))))
kibarlık işte şimdiden diliyim ben:)
hepiciğinizi öptümmmm kızlar göyüşüyüzzz

ooyyy minik kuşum yaaa olsun hediye sahibesi bekler kız

ben de daha alamadım döğün telaşından bu pazar almayı düşünüyoum reçelli ekmeğim

:teselli: arastirmalarim devam edecek süprizzzzz bulursam sana da alirim cano :1hug: Şeniz

cano nolursun haber ver bana da alamazsan birine aldırtacam o rimeli çok üzüldüm yaa mafoldumben

şimdi aynı etkiyi ara da bulasın zaar
mafoldumben

Çekmek istiyom ohaoldumsmile

sağol balpetem

rimeller sana feda olsun kuşum

burcum ona böyle dicen vur dicek öldürecen o öyle seviyor sadist çiçek o alsanaalsanasmile

kızlar yaz yaz bitmedi ne muhabbet emişsiniz yaws cipsler çerezler de gozümden kaçamdı danrıçam

kızlar son olarak az modluk yapem şakkıdı

biliyorsunuz ki foto yükleyip silmek, mesaj içeriği boşaltmak yasek çiçekler.

şimdi yükleyip sildiğiniz o mesajları biri görüp uyarsa canolar bana sen nasıl modsun

aa ayvaz alsanaalsanasmile
aa utanmaz :mymeka:
aa suratına tükürdüğüm :kızgın:
aa saçını çektiğim kaydirigubbakcemile
aa sıfatına domates fırlattığım :tomato:

demezler mi :ecrin_bebek: :çok üzgünüm:

foto göstermek istiyorsunuz ve sadece topik arkadaşlarınız görsün istiyorsunuz sengözlerimebaksanab

kolayı var gamyoncuiremsu

profilinize yükleyin albümünüze resim ayarlarını da sadece arkadaşlarım görebilir deyin

link verin

ne misafir derdi vaar ne bişey çiçek torbaları olumunekankayizsmile:1hug:a.s.:enbuyukkk::nazar:

canlar bana bi topuz modeli bulun ya şu pimbe elbisenin altına yüzüme yakışack bi model olsun şeker torbaları kadınsı göstermesin de çok
elbüsem yeterince kadınsı zati

X