Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hg cnm allah kolaylık versin ii bak kendineŞeniz

Kolay gelsin barbieee

Barbicim kolay gelsin canım, hallet işleriniz kuzum öpüyoruz seni

Buarada kolay gelsin Barbiem ya hediyeyi ben de daha alamadım işin kötüsü ne alacağımada karar veremedim kafamçokkarıştı Hafta sonu bakcam ama bide ne alacağımı azcık kestirebilseydim CADIARZU

kızlar sağolun Allah razı olsun elime gözüme bulaştırmadan kurtulurum şu proceden inşallahda bir nefes alırım.
resim eklioyosunuz galiba
herkesin resmini görmek isterdim çoook :gitme:
ama şimdi çıkmam ve yatmam gerek zombi gibiyim
kimse daha yollamamış sanırım, sürü psikolijisine uydum ya şimdi rahatladım ohhh
hepinizi öptüm tekrardan iyigeceler aşkomellerim :asigim: zemuszemus

kızlar sağolun Allah razı olsun elime gözüme bulaştırmadan kurtulurum şu proceden inşallahda bir nefes alırım.
resim eklioyosunuz galiba
herkesin resmini görmek isterdim çoook :gitme:
ama şimdi çıkmam ve yatmam gerek zombi gibiyim
kimse daha yollamamış sanırım, sürü psikolijisine uydum ya şimdi rahatladım ohhh
hepinizi öptüm tekrardan iyigeceler aşkomellerim :asigim: zemuszemus

ii geceler bebişş sen altından kalkarsın merak etmeŞenizolumunekankayizsmile

valla benimde dudaklarim fena degilde ben bu resim cekip koyma konusunda acemiyim bilgisyara ekleyemiyorumki canlarim forumada aktarayim :KK43:((

heheyytt ben geldiiim :dance: yaa acaip midem bulanıyoo :sinifsinif: ama yine de buraya geldim ve çok mutluyum delikafadulden ama ama canım da sıkkın :çok üzgünüm: uff iyiyim iştee kendimle cebelleşiyorum resmen :eek:

ben buaraya eklememmmm tırsarımmmmm minim..
selam kokoş hatunalrrrr :lepi:

yüzünü çekemden sadece dudağını çekebilirsin aslında dudağından kim tanıcak kız senikaydirigubbakcemile sen bilirsin cnm Şeniz ısarar etmiyorum ozamn:eek:

valla benimde dudaklarim fena degilde ben bu resim cekip koyma konusunda acemiyim bilgisyara ekleyemiyorumki canlarim forumada aktarayim :KK43:((

ara kablon varsa atmak kolay olur cnm telden bilgisayara atarsın

heheyytt ben geldiiim :dance: yaa acaip midem bulanıyoo :sinifsinif: ama yine de buraya geldim ve çok mutluyum delikafadulden ama ama canım da sıkkın :çok üzgünüm: uff iyiyim iştee kendimle cebelleşiyorum resmen :eek:

hgdin cnm neyin varolumunekankayizsmile

Koyarım bebem ama şinci deil..

Nerde bu tpiğin çatlak sahibesi nerdee kaydirigubbakcemile

tamam cnmm tanrıça hanım yok bu akşammbilmiyorumkismile

X