Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Şeniz :1hug:
anaam, masallah :nazar: canim altina fondoten sursen ya da kapatici bir sey hem kirmiziligini kapatir hem de istedigin rengi surebilirsin? bilmiyorumkismile tabi tanricam ne der bilemem? bilmiyorumkismile
benim dudaklarim, 2,3 ve sonuncu gibi senağlama hatta resmen sonuncu gibi :gitme:
tanrıçanda aynını der gülümkaydirigubbakcemile5ya sana kurban olsunlar be:dilcikar:hem sende böyle şirinsin ama boşver:1hug:napıcan arap dudaa gibin boşverzemuszemus-tatlicadiarzu-

Tanrıçam Goldenrose'un dudak pörtleticisinden bende aliyim bi tane bayanssulusmile(bana gerenk yok ama olsun :kedi:sempatiksalakcinni-tatlicadiarzu-)

Hadi cicişler aranızdan ayrılmak zor ama ben gidiyim ders çalışmaya görüşürükkkk :a015: (Bi gedemedim haa :mymeka:)
sana gerek yok evet ama denemek ,istersen al petibörüm:smiley-cool:
sag kaşımı aldım, darisi soldakine şutarafagitti :roflol:
:Saruboceq:aminsempatiksalakcinni

alixde ve deborahta tamam kuzum saol a.s
kuzular ben biraz uyucam gece gec yattım hadi size iyi sohbetler bebekler tatlıslar ballıslar
:1rolleyes:

benim kaşlarım orman gibim
3 haftadır elletmiyom
c.tesi gidip şekil verdirtcem kuyaförüme
kalınlaştırıyomda

bıldırcın sally hansen ürünleri eczanelerde satılıyo yav sinir oldum

resmi ara ara deli oldumkafamçokkarıştı
ya kuzen,hani ben geçenlerde karminanın kalem rujuyla bi deneme ettiydim ya gülom,onu hatırlıyodur kızlar,belki sende hatırlarsın,bak dudağına direkte sürme mesela..kapatıcıyı sür bileğine,ruju oraya batır ordan al sür..iyice karışmış olur..neysem ağşama bunuda ekliyim kuzenim içinŞeniz

tembelim tospam evet ezane ürünü..o zaman şöle yap..golden rose çıkarmış yeni bi seri tırnak güçlendirici.4 tl felan bende alıcam kısmetse..sende ondan alhihoyyyt

Son düzenleme:
tırnak ve etleri ile ilgili bakım şeysi istiyom danrıça
bu şeytan tırnaklarından sıkıldım artık ya
yiyom yiyom bitmiyi

MAVALA tırnak eti çıkarıcı benim tırnakalrımı yeniden yapılandırdı tospiğim . . .
kullanımı kolay ve çok etkili . . . manikürü unut !

Akitom Avon Red 2000 klasiktir kırmızıda külttür !
Şiddetle tavsiye edeceğim !

MAVALA tırnak eti çıkarıcı benim tırnakalrımı yeniden yapılandırdı tospiğim . . .
kullanımı kolay ve çok etkili . . . manikürü unut !

Akitom Avon Red 2000 klasiktir kırmızıda külttür !
Şiddetle tavsiye edeceğim !

nerden bulurum onu kuzum
tırnaklarla ilgilide sorunum var onnar için ürün böle ortadan ayrılıyo tırnaklarım benim ..

tanricam ya sana bir sey soracagim simdi benim gozler deve kusu gozu gibidir sempatiksalakcinni aralari cok acik. bana ne tip makkac onerirsin canim? bir de goz kapaklarim cokuk ne yapmalıyım? eyvahedigeldismile

devekuşum rimelini bol sür,bu gözlerine dolgunlık verir,daha yakınlaştırır,hem alta hem üst kirpiğe bol rimel..sonracıma kalem çekerken şerit yapma..panda makayjları daha uygundur..çizgi felan yaparsan dahada uzak bi görünüm olur..dumanlı göz makyajı senin içiin ideal..far sürerken tek renk sürme..bi kaç renk olsın..ayrıca kaşlarını biraz kalınlaştırırsan daha iyi olur senin içinŞeniz
3466807615_a12c8edc4a_o.jpg

gibi..
en üsttekini iyi incelekaydirigubbakcemile5

Ben geldiiim zemuszemus ara virdim azıcık sempatiksalakcinni

Beynime fazla yükleme yapınca zongulduyo:mymeka: o yüzden ara ara dinlendiriom fazla baskıya gelemio beyinciğim :çok üzgünüm:

Ben yokken de fazla bişi etmemişsiniz gördüğüme göre bensiz performansınız oldukça düşük :nazar:-tatlicadiarzu-

bende aynı danrıçamın dediğin diyecektim tam ağzından bal damlamış yalayım :icecream:

gölgeleme yaparken burna yakın kısımlardan başka kuyruklara fazla yoğunlaşma ben de bulursam ekleyiveririm

gün yüzü görmüşüm

nerden bulurum onu kuzum
tırnaklarla ilgilide sorunum var onnar için ürün böle ortadan ayrılıyo tırnaklarım benim ..

tospikim tırnakların ayrılıyorsada yine MAVALA nın tırnak kalkanını yani Bariyer Astar Kat tavsiye edeceğim . . .
MAVALA yı netten alabilirsin çilenkten aldım ben . . .

Tırnak eti çıkarıcı çilenkte kalmamış ama . . . İstanbuldasın sen tospik iyi büyük kozmetikçilerden temin edebilirsin . Sitesinden bayiliklerinide öğrenedebilirsin . . .

huhuuuuu kimse yok miii bilmiyorumkismile

ayy canım nası da kırmızı ruj çekti hemencik süriyimmmbayanssulusmile

bide cecile'in geçende glosslarında indirim vardı bitane kırmızı glossu var ayy ben hayatımda böle bi gloss görmedim normalde pek sevmem ama bunun dokusu bildiğimiz ruj gibi sürünce falan yapış yapış görünmüyo ve kalıcı yanii 2,5TL'ye aldım en fazla iki kere sürerim diyodum ama ilk defa bitireceğim glossum olcak yakında zemuszemus

tospikim tırnakların ayrılıyorsada yine MAVALA nın tırnak kalkanını yani Bariyer Astar Kat tavsiye edeceğim . . .
MAVALA yı netten alabilirsin çilenkten aldım ben . . .

Tırnak eti çıkarıcı çilenkte kalmamış ama . . . İstanbuldasın sen tospik iyi büyük kozmetikçilerden temin edebilirsin . Sitesinden bayiliklerinide öğrenedebilirsin . . .

sağol kuzum balım petemmmm
Şeniz

danrıcam benim gözlerde küççüük far sürdüğüm alanda dar ben napcam pekim

Ben geldiiim zemuszemus ara virdim azıcık sempatiksalakcinni

Beynime fazla yükleme yapınca zongulduyo:mymeka: o yüzden ara ara dinlendiriom fazla baskıya gelemio beyinciğim :çok üzgünüm:

Ben yokken de fazla bişi etmemişsiniz gördüğüme göre bensiz performansınız oldukça düşük :nazar:-tatlicadiarzu-
düz tabanlar ziyaret etti sanırsam:nazar:hoşgeldin tospam..fazla yorma o güzel beynini arada nefes alhihoyyyt
bende aynı danrıçamın dediğin diyecektim tam ağzından bal damlamış yalayım :icecream:

gölgeleme yaparken burna yakın kısımlardan başka kuyruklara fazla yoğunlaşma ben de bulursam ekleyiveririm

gün yüzü görmüşüm
:roflol::icecream:aklinialirimsmile
huhuuuuu kimse yok miii bilmiyorumkismile

ayy canım nası da kırmızı ruj çekti hemencik süriyimmmbayanssulusmile

bide cecile'in geçende glosslarında indirim vardı bitane kırmızı glossu var ayy ben hayatımda böle bi gloss görmedim normalde pek sevmem ama bunun dokusu bildiğimiz ruj gibi sürünce falan yapış yapış görünmüyo ve kalıcı yanii 2,5TL'ye aldım en fazla iki kere sürerim diyodum ama ilk defa bitireceğim glossum olcak yakında zemuszemus
neeee 2.5 tl mi aldın cecile glosudelikafadulden
Şeniz

tospik burcu sandım seni=))

Şeniz

Hemşerim bir elinle göz kapağından aşağı doğru bastırcen öbür elinlen kaşlarından yukarı doğru itcen kaşları iple alırken yapıldığı gibim yani, o alan iyice genişlicek bırakıvercen,küçüldükçe aynısını etcen olumunekankayizsmile

(Ay vivrenç bi espiriydi ama espiri yapasım geldi napimm tmm kısmayın eyvahedigeldismile:1ninca: -tatlicadiarzu- :tomato:)

düz tabanlar ziyaret etti sanırsam:nazar:hoşgeldin tospam..fazla yorma o güzel beynini arada nefes alhihoyyyt

neeee 2.5 tl mi aldın cecile glosudelikafadulden

Zati beynim durduğu anda ara veriyim yoksa ilerleyemiomsempatiksalakcinni

Evet 2,5 TLdelikafadulden bende inanamadım ve böyle güzel olcağını tahmin edemedim doorusu :sm_cool:

X