Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
burcum teşekkürler paylaştığın içinopuyorumnanaktan
bitanem kalın değil evet,ama makyaj hileleri ile kalın gösterebilirsin..
bi kere koyu tonları asla kullanma..hatta ben dudaklarının ince olduğunu bilsem kırmızı değil beyaz olanını al derdim..
dudak kalemi mutlaka kullanmlısın doğal bi renk..ayrıca dudak üstü kontürüde kullanmalısın balım..ten rengi kalemler var..yabancı markalardada var,yerli dandik markalardada..hatta sana söz akşama eklicem senin için..
dudak makyajını dediğim gibi yaparsan olduğundan daha kalın görünür balım
ayrıca cildin gayet sağlıklı:nazar:bakımlarla dahada pürüzsüz olucaktır..ben çok beğendimŞeniz

canim bi tnesin Şeniz dediklerini aynen uygulayacagim canim, aksam bekliyorum sabirsizlikla canim resimleri :dance: iste, biraz çilli bir cilt ama idare eder :nazar: sempatiksalakcinni

ben Kırmızı rujda cart seviyorum ya söyle kıpkırmızı 1. resimdeki gibi
varmı bildiğiniz sevdğiniz öyle rujlar benimki bitmek üzere meybilinden almıstım güzel idi
boshayallersmile

taam aplaeyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3
aynen tospik:umursamaz:zaten ince dudakları bide cart kırmızı sürmüş kadın yaakannehiryakışsa bari:umursamaz:

Benim gibi, Angelina misali dolgun dudakları olsa neyse yaneee :kedi:bayanssulusmile-tatlicadiarzu-

Zaten bi garip dudakları var bide üstüne kırmısı ruj vivvrenç olmuş :dilcikar:

Ayhh bende yavaş yavaş gidiyim dersime çalışayım vizelere az kaldııı eyvahedigeldismile :a015:

canim bi tnesin Şeniz dediklerini aynen uygulayacagim canim, aksam bekliyorum sabirsizlikla canim resimleri :dance: iste, biraz çilli bir cilt ama idare eder :nazar: sempatiksalakcinni

burcum bende tsk ediyorum kuzu Tanrıcama katılıyorum bu hileleri yapmalısın
hersey senin elinde
olumunekankayizsmile

kız burcuuu filiz akın dudaklımm

Şeniz :1hug:

burcum kızartıyo kontürü..taşırmamışın

anladim canim, neyse, sisirsinde insallah sırnaşık şey

gülo benim de dudakalr böle kırmızı la doğalı

ben de açık pembe rıclara hasretim bidenem

açık pembe şeftali sürmek isitorum kavuniçi veya koyu pembe oluyor sürünce

bunu ne edecem bal köpüğüm nasıl açacam dudak rengimi ya

anaam, masallah :nazar: canim altina fondoten sursen ya da kapatici bir sey hem kirmiziligini kapatir hem de istedigin rengi surebilirsin? bilmiyorumkismile tabi tanricam ne der bilemem? bilmiyorumkismile

bi kaç kırmızı rujlu foto koyimgamyoncuiremsu
penelope.jpg

12420081348253886sc3.jpg

Heidi+Klum+Kirmizi+dudaklar.jpg

kIRMIZI+RUJ+Cameron+Diaz+Megan+Fox.jpg

cathzeta-jones-2.jpg

benim dudaklarim, 2,3 ve sonuncu gibi senağlama hatta resmen sonuncu gibi :gitme:

ılarzu Güzellik Abidesi sen ruç sürmesende olur yaa maşallah Allah rujunu sürmüş de göndermiş dünyaya sempatiksalakcinni :nazar:

Akitram Şeker Parem güzel sonuçlarını bekiyis senden inşallah bebeemmm zemuszemus

Burcu sende afroditimin takdiklerini uygula işe yarıcaktır bebeim olumunekankayizsmile

Tanrıçam Goldenrose'un dudak pörtleticisinden bende aliyim bi tane bayanssulusmile(bana gerenk yok ama olsun :kedi:sempatiksalakcinni-tatlicadiarzu-)

Hadi cicişler aranızdan ayrılmak zor ama ben gidiyim ders çalışmaya görüşürükkkk :a015: (Bi gedemedim haa :mymeka:)

o kırmızı rujdan avonun bi ruju var kızlar hem mentollu dudakları şişiriyor bi ferahlık sağlıyor rengi de süper kırmızı ben opnu kullanıyorum

incredible sanırsam eve gidince bakarım

tanrıcam beyaz ve siyah elbiseni çok beğendim selvi boylum guclubacismile
ah o duvar ne şahaneydi sempatiksalakcinni

Şeniz :1hug:

anladim canim, neyse, sisirsinde insallah sırnaşık şey

anaam, masallah :nazar: canim altina fondoten sursen ya da kapatici bir sey hem kirmiziligini kapatir hem de istedigin rengi surebilirsin? bilmiyorumkismile tabi tanricam ne der bilemem? bilmiyorumkismile

benim dudaklarim, 2,3 ve sonuncu gibi senağlama hatta resmen sonuncu gibi :gitme:

öyle sürünce de pul pul oluyor dudak üzerine ruj hiç güzzel durmuyor kuru kuru

İlarzu Güzellik Abidesi sen ruç sürmesende olur yaa maşallah Allah rujunu sürmüş de göndermiş dünyaya sempatiksalakcinni :nazar:

Akitram Şeker Parem güzel sonuçlarını bekiyis senden inşallah bebeemmm zemuszemus

Burcu sende afroditimin takdiklerini uygula işe yarıcaktır bebeim olumunekankayizsmile

Tanrıçam Goldenrose'un dudak pörtleticisinden bende aliyim bi tane bayanssulusmile(bana gerenk yok ama olsun :kedi:sempatiksalakcinni-tatlicadiarzu-)

Hadi cicişler aranızdan ayrılmak zor ama ben gidiyim ders çalışmaya görüşürükkkk :a015: (Bi gedemedim haa :mymeka:)

oyy mileğim benimmm insan hep başkasındakine özenirmiş :)))

sacı boyatmaya izin cıktımıııııııııı :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
kuzu daha önce saç rengin nasıldı nelere boyattın ? simdi sanırım orcinal renginde
kaşlarını boyatıyormusun bende boyatsam mı ama korkuyorum hadi salak bişey olursam
bilmiyorumkismile

buarada sınavı verdim geldim ne varsa döktüm içimde insllh sonuc güzel gelir zemuszemus

canim haydi guzel dereceler alirsin insallah savindan :1hug:

burcum bende tsk ediyorum kuzu Tanrıcama katılıyorum bu hileleri yapmalısın
hersey senin elinde
olumunekankayizsmile

:1hug:

kaydirigubbakcemile5
o kırmızı rujdan avonun bi ruju var kızlar hem mentollu dudakları şişiriyor bi ferahlık sağlıyor rengi de süper kırmızı ben opnu kullanıyorum

incredible sanırsam eve gidince bakarım

canim bu rujun ortasi beyaz dısı kırmızı ise bende aldim, bir ise ayramiyor :KK43: anneme goturuyorum onu da olumunekankayizsmile

burcu rucunu kaça aldın
güle güle kullan zemuszemus

canim 17,5 TL ye aldim a.s

öyle sürünce de pul pul oluyor dudak üzerine ruj hiç güzzel durmuyor kuru kuru

annadim canim, tanricam suler simdi bir yontem :1hug:

evet burcum o ruj

ben çok beğeniyorum ya onu bi değişik geliyor kırımızısı da çok güzel bence

hmm o rujdan bende de var arzumm ama rengi koyu geldi ben daha acık kırmızı seviyorum kuzu

günaydın dolgun gözellerim aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3:hulya:
dünü hatırlatmamafoldumben
sacı boyatmaya izin cıktımıııııııııı :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
kuzu daha önce saç rengin nasıldı nelere boyattın ? simdi sanırım orcinal renginde
kaşlarını boyatıyormusun bende boyatsam mı ama korkuyorum hadi salak bişey olursam
bilmiyorumkismile

buarada sınavı verdim geldim ne varsa döktüm içimde insllh sonuc güzel gelir zemuszemus
çıktı bebekom çıktı:sm_cool:kendim boyucam ama:ecrin_bebek:
size işalah resim koyarım izin alamıycam ama yine deniycemmafoldumben
kaşını boyamaya korkma kız..ben senelerce boyadım hala öküz gibiler maşalahsempatiksalakcinni
hadi işallah güzel bi not alırsın bal böceğim:Saruboceq:
yerim seniŞeniz=))
ben Kırmızı rujda cart seviyorum ya söyle kıpkırmızı 1. resimdeki gibi
varmı bildiğiniz sevdğiniz öyle rujlar benimki bitmek üzere meybilinden almıstım güzel idi
boshayallersmile
dur bakıyım resim göstercem
Benim gibi, Angelina misali dolgun dudakları olsa neyse yaneee :kedi:bayanssulusmile-tatlicadiarzu-

Zaten bi garip dudakları var bide üstüne kırmısı ruj vivvrenç olmuş :dilcikar:

Ayhh bende yavaş yavaş gidiyim dersime çalışayım vizelere az kaldııı eyvahedigeldismile :a015:
kaydirigubbakcemile3 deli ya:))
hadi koş dersine allah zihin açıklığı versin bebemŞeniz

gülo benim de dudakalr böle kırmızı la doğalı

ben de açık pembe rıclara hasretim bidenem

açık pembe şeftali sürmek isitorum kavuniçi veya koyu pembe oluyor sürünce

bunu ne edecem bal köpüğüm nasıl açacam dudak rengimi ya
maşalah ya:asigim:allahtan rujlu bunun dudakları..bebem ben geçen bi deneme yapmıştım..onu buluyum dur..ama sen kapatıcı sür..göz altı kapatıcısı sür,ruju onun üzerine sür bebem..dur resim buluyım ben
tanrıcam beyaz ve siyah elbiseni çok beğendim selvi boylum guclubacismile
ah o duvar ne şahaneydi sempatiksalakcinni
niko naber kızŞeniz:hulya:
hee biğendinmiolumunekankayizsmile
yok kız selvi değilim ben:kedi:

Son düzenleme:
kuzum hangi renk düşünüyorsun benimde aklımda bişey var yaza dogru boyatcam ama
koaför yapabilirmi bilmem yine sarı tonlarında oynicam su sarıdan hevesimi alayımda
bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
bebem bendeki alix avien ahada böyle..cart kırmızı

10 tl ye almıştım..deborahtada var aklında olsun oda süper..

Son düzenleyen: Moderatör:
X