Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güzellik:asigim:maşalah minikime:nazar:valla ben sivilce göremedim=))ama dur el atıcam şimdi sana..kaldır resmi bebeğim su gibisin meaşallah[/QUOTE]

saol cnm :kedi: hee bi el at banaa:jeyyar: kaldırdım cnm ama alıntı var pofffohaoldumsmile

Tanrıçam benim inci tozundan neyin haberim yoktu senin sayende öğrendiydim ama hiç denk gelmemişti.
Bugün görünce hemen kulaklarını çınlatarak aldım.aklinialirimsmile
Canım o eklediğim paletin güya gercek fiyatı 70-TL kısa bir süre için %76 indirim yapmışlar.
Markası da cameleon duydum ama hiç denemedim:1ninca:
Sana da lokumumdan ikram edeyim ni dersinaklinialirimsmileaklinialirimsmile Hakiki Manisa mesir şenliğinden alınmadelikafadulden

Ay bu sefer yetiştim fotoya yarımda olsa gördüm minikim seni hihoyyyt

Tanrıçam zaten abur cubur manyağıyım bu gece rekorumu kırdım sanırım nefes alamıyorum o kadar çok yemişim ki :bbo: Fıstıkım ben Browniyi süt ile bayılıyorum bence bu son kalanı öyle dene daha bir lezzetli oluyor o zaman :jeyyar:
Pamkolara da hayranım ya çocukluğumdan beri favorimdir kendileri yerimseniben
valla evde yesem sütle yerdim zaten..yani vazgeçilmezim olmaz benimbilmiyorumkismile
Ben deldimm:ecrin_bebek:
Off neler konuşmuşunuz ya benim de canım ruffles acılı, cola, benim o, çerazzanın bütün cipsleri,pringles, bitter çikolata, cappucino istiyom daha var ama susmam lazım off off bi de gacım tatlı koymuş yapılır mı bu hiççmafoldumben ben de bu aralar buna taktım krem şantiyi yapıyom içine kakao katıyom bi de bol bol biskivi ufalıyom bol ceviz yapıyom buzluğa koyuyom aslında bi gün durunca güzel oluyo ama ben dayanamıyom 1 saat sonra gidip yiyom biri beni durdursunnnnmafoldumbenmafoldumben
kolaaaaaaaaohaoldumsmileualn bu saatte çıkıp alırsam benimki keser beni..çenen tutulmasın emi biber:mymeka:mok var kola dedinmafoldumbennası unuttum ben onu yasempatiksalakcinni
herkes döküldü bütün sırları itiraflara bak :roflol::roflol:
hani recim yapıyodunuz, yaza incelip gircediniz:dilcikar:
halbuki ben 2 tabak spaghettiden başka bişi yemedim:nazar:
heee yok yeşilçay içerim:1closedeyes:haydin lahana yapalım:1closedeyes:hadiyin metobolizmamız hızlansın pilates yapalım:kahve:nolduuuu düdüklerlülülülülülüsırnaşık şey
minik
köfte dudakların, güzel burnun ve pürüpak cildinde bittane iz var diye dalga mı geçiyon bizimle:eek:lmaz:sırnaşık şey
kedi şeyini görmüş:roflol::nazar:

Aaaa kanka colayı nasıl unutursunn neyse onu da yrn iç artıkkk ya da içme niye içiyosun bak ben içiyo muyumeyvahedigeldismile

ben o kantoronu yüzüme sürmeye korktum aslındabilmiyorumkismile teşekkekür ederim cnm bu arada alıntıyı silebilirmisin kaldırıcam da resmi tşk ederimma.s.

duzenledımde neyınden korktun anlıyamadım..tıpta bırcok alanda etkısı kanıtlanmış..doktorlar amelyat ızlerı için kullanıyorlar keyfın bılır minikk sositososito

Tanrıçam benim inci tozundan neyin haberim yoktu senin sayende öğrendiydim ama hiç denk gelmemişti.
Bugün görünce hemen kulaklarını çınlatarak aldım.aklinialirimsmile
Canım o eklediğim paletin güya gercek fiyatı 70-TL kısa bir süre için %76 indirim yapmışlar.
Markası da cameleon duydum ama hiç denemedim:1ninca:
Sana da lokumumdan ikram edeyim ni dersinaklinialirimsmileaklinialirimsmile Hakiki Manisa mesir şenliğinden alınmadelikafadulden
kaydirigubbakcemile3
ben daha yersem boşalıp semerimi yiyicem saol güzel gözlüm:)
bitekim,beğenirsen sabını bizi haber et hekaydirigubbakcemile5bende diyorum kulağımı kim çınlattıCADIARZUaklinialirimsmile

selam canım..sanırım karabiberin hayranısın..dur ben çağrıyım:eek:bibertooo tilfon sağaa:hulya:

duzenledımde neyınden korktun anlıyamadım..tıpta bırcok alanda etkısı kanıtlanmış..doktorlar amelyat ızlerı için kullanıyorlar keyfın bılır minikk sositososito

cnm burdan birçok kişinin resmi çalındı o yüzden çok uzun kalmasını istemyrm kaldırıyorum ayrıca erkek arkadaşımda pek hoşlanmıyo ondan yanii:nazar: kantorunu duymuştum ameliyat izleri için falan kullanıyolardı evet ama yüz olunca insan bi çekiniyo neyse saol yinede önerin içinyerimseniben

tanrıçamın topği türkiye çapında meşhurrzemuszemus duyup duyup geliolar heraldekaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile
:1closedeyes::nazar::roflol:
dur önce cevap virimzemuszemus
bebekom bak napıyosun biliyomusun..şimdi gidip yüzüne bal+limon sürüyosun..bunu her gece yapıyosun..sonra napıyosun?kayısı sabunu alıyosun..yüzünü onla yıkıyosun..sonra napıyosun??gece yatarkene limon sürüyosun..gün içindede ısırgan suyunu kaynatıp onu sürebilirsin tonik gibi..nlaştıkmı gül çiçeğimŞeniz
Bugün benim misafir rekorum 6 bakalım daha çoğalıcak mı ben de görrüm inş 7 leri kanka:nazar:
kızım deme töbe de..pskopata bağlıyorum sonra tanıdık falanmı dieeyvahedigeldismile
slm arkadaslar bende araniza yeni katildim

pardon canım haberimiz yok:smiley-cool:
hoşgeldin aramızaa.s.

X