Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Anaam Tatlıgacım ne güzel görünüyor o profiterol öyle :asigim: Ellerine sağlık elma şekerim Gacım ya ben yakın gelecekte ıstanbula gelmeyi düşünüyorum o zaman senide ziyaret etsem bana da yapar mısın böyle dadlular :jeyyar:

Ay bu sefer yetiştim fotoya yarımda olsa gördüm minikim seni hihoyyyt

Tanrıçam zaten abur cubur manyağıyım bu gece rekorumu kırdım sanırım nefes alamıyorum o kadar çok yemişim ki :bbo: Fıstıkım ben Browniyi süt ile bayılıyorum bence bu son kalanı öyle dene daha bir lezzetli oluyor o zaman :jeyyar:
Pamkolara da hayranım ya çocukluğumdan beri favorimdir kendileri yerimseniben

Ben deldimm:ecrin_bebek:
Off neler konuşmuşunuz ya benim de canım ruffles acılı, cola, benim o, çerazzanın bütün cipsleri,pringles, bitter çikolata, cappucino istiyom daha var ama susmam lazım off off bi de gacım tatlı koymuş yapılır mı bu hiççmafoldumben ben de bu aralar buna taktım krem şantiyi yapıyom içine kakao katıyom bi de bol bol biskivi ufalıyom bol ceviz yapıyom buzluğa koyuyom aslında bi gün durunca güzel oluyo ama ben dayanamıyom 1 saat sonra gidip yiyom biri beni durdursunnnnmafoldumbenmafoldumben

Speddygacınızdelikafadulden: hemen pirefitörölü yaptı:hulya:,çektii..buyrunnnnbuyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn
İncinin kisi bilem hafif kalır :dilcikar:yanında deyim size..:sm_cool:haydi afiyet ola.cokacimcoook.

eline sağlıkk ayy çoka cıktım yineeeaklinialirimsmile

çok kötü olmuş cnm ya bilgisayırı geri falan yükleyemiomusun

browni-intense'in reklamında ne varmış ya ben anlamadım bilmiyorumkismile
ayrıca süper çikolata tek favorim :icecream:

off bende çok sevdim o çikolatayı

cnm tam koymamıştım zatnnŞeniz

Son düzenleme:
herkes döküldü bütün sırları itiraflara bak :roflol::roflol:
hani recim yapıyodunuz, yaza incelip gircediniz:dilcikar:
halbuki ben 2 tabak spaghettiden başka bişi yemedim

minik
köfte dudakların, güzel burnun ve pürüpak cildinde bittane iz var diye dalga mı geçiyon bizimlelmaz:sırnaşık şey

ben o kantoronu yüzüme sürmeye korktum aslındabilmiyorumkismile teşekkekür ederim cnm bu arada alıntıyı silebilirmisin kaldırıcam da resmi tşk ederimma.s.

minik
köfte dudakların, güzel burnun ve pürüpak cildinde bittane iz var diye dalga mı geçiyon bizimlelmaz:sırnaşık şey

ne biri ne ikisiidelikafadulden cnm flaş yok ondan pek gözükmemiş okla gösterdiğim yerler kırmızı benek benekk çok üzülüyorummm:sinifsinif::gitme:

Ohhhh..herkesler yok bitki çayı içerim ,yok pilates yaparım.metabolizmayı ne hızlandırır.?.:dilcikar::dilcikar:

Üzerimize afiyet, herkesler boşanmıştakafamçokkarıştı semerini yemiş..:1rolleyes:a.s
Şimdi ortaya çıkıyo teeeek teeeeek.:1ninca:.cipsleri,brownileri :icecream:,pürüfütürülleri kimler mideye lüpletiyormuş..
naniknanik:roflol:

Çerezzza Sinema kankacım...piynir suvan ...ama pis kokiy. 1 kutu da Vivident al zaar.
sanki yarim yanımda..ayrıca olsada fark etmezsempatiksalakcinni
iyide hayatim ben oyle azla doymam bir oturusta 16 biber yiyen insanim ona gore kazanla yap ancak doyarim:)))))))))))))))
yüğümsüz gel yamacımaolumunekankayizsmile:roflol:yarasın hayatım:smiley-cool:
browni-intense'in reklamında ne varmış ya ben anlamadım
ayrıca süper çikolata tek favorim
gözünün yağında yumurta kırdığım yapma=)) o reklamda hiç bişey göremiyosan daha ne diyim=))
Burda diyetzemuszemus lahana çorbası tarifi veren, tanruçam. çaklıtlı brovniyle ,çerezos almaya gidiyoo

bana laf söylicene beni bu hale getireni bul..saçlarını yol getir git ara bıl getirmafoldumben
ohaoldumsmilekanka oldular la bunlar..:1rolleyes:
maşalah deşakkıdıtotoyu kaşı dilini ısır bide tütütüüt yap:hulya:
Canı istedi yavrumun ne var ki Alla alla alsanaalsanasmile
olur arada öyle bi kerem...sempatiksalakcinni
bu işin fitilini ben ateşledim sanırsam hihi
yılanın başına bak..utanmadan tıslıyoklava:galibaymışş.ulan mahkemeye versem direk haklı bulunurum beseni dinlemezler bilekötükedihüso
bende markette bulamadım..patosları falan ordan aldım..tekel bayisinde buldum:sinifsinif:
Ya ben anlamadım ama o reklamdan herhangi bir art niyet olduğunu yoksam ben salakmıyım Tanrıçam ne olur bana biri şu reklamda ki art niyeti anlatıversin Lütfeen bilmiyorum
annem olsa sana bi atasözü derdi ama:teselli:neyse burda demiyimsempatiksalakcinniseviyorum seni gelolumunekankayizsmile
yok kizlar benim asla oyle araniza girmek gibi bir niyetim yok sadece sevdim muhabbetinizi
sus kız sende..zaten canım sıkkınlmaz:zaten aramızdasın çok konuşma..al dolmalarını otur yanımacokacimcoook
kankam ne diyimki..şansına tükiriyimden başka!!!üzme kendini desemde üzüceksin biliyorum..sinirinin geçmesini bekliyim en iyisi
ya tek bi farı bile yerli markalarda 10 tl den aşşaya satmıyolar...kaç çeşit var orda..üstelik ne biliyimfisfisfisımm nası derler..ya içime sinmez benim sevmem ben öyle:sinifsinif:
Yok yok ben çok safım sanırım hala anlamadım yuh bana dimi ama yalnız reklamı görünce yine canım çekti nedense ben sizin gibi reklamdan etkilenip Browni hakkında kötü düşünemiyorum
ıhhhhhh:mymeka:
Kendime bugün inci tozu sabunuyla damla sakızlı türk kahvesi aldım.(kızlarağası hanından)
Ne alaka ama dimii
Kahveyi köpürtürken yüzümü de köpürttürcem
ohh kayfe keyfi yap bebeminci tozu topiğimde bahsetmiştim geçen yaz hatırlarsan..umarım memnun kalırsın balım..güle güle köpürhihoyyyt
hiiiiiiiiohaoldumsmilebi kurban dahaaa
al bendende o kadar islandım..ayrıca bilgiler için tişkü ederiz

Bu arada aburcuburcunun kralıyım eklemeyin şöyle fotolar yaaalsanaalsanasmile
Az önce yemeğin üstüne damlasakızlı kahvemi içtim yanında da mesir macunlu lokum...cokacimcoook
hiiiiiiiiiiohaoldumsmilekurban 2..hemde mesir macunluaklinialirimsmile
bidene kırmızı doritosu bende mideye indrmiş bulunuyommmmm hayırrrrrrrrrrrrr hemde bu saatte
ohaoldumsmile ohaoldumsmile tozutan tozutana
kizlar bende dunyanin dolmasini yedim umit ustaya dondum geldim
bize nazar deymediyse bende nolıyımohaoldumsmile
diyette ekleyek bu topice arrtıkın yoksam ben dombili olcam iyicene
yarın acil toparlanmamız lazım..kendinize gelinalsanaalsanasmile
tatlım eyeliner her markada aynıdır..yani maharet elinde..bunun için ilarzu arkadaşımızın kredi kartı ile eyeliner çekme videosunu izlersen sana yardımcı olacaktır..deneye deneye elin alışır canım
Speddygacınız hemen pirefitörölü yaptıçektii..buyrunnnnbuyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn
İncinin kisi bilem hafif kalır :dilcikar:yanında deyim size haydi afiyet olsun
yok..valla belliydi böyle olucağı..tak etti canınıza biliyorum..bakım bakım nereye kadar sizde haklısınız..tozuttunuz alayınız..ama sizde haklısınız..bidahamı gelicez dünyaya:teytey:ıtsss ıtss ıtss cane cane canee işte meydana hobaasüprizzzzz
profiteroller cipsler çikolatalarr gece gece markete mi yollıcaksınız benii
bak kızım ben yandım sen yanmayasakkelime
tanrıçam benm bir istirhamım olucak:kedi: benm bu alnet çenemdeki sivilce izlerim geçmiyii deli olucm ya ahada resim koycam ama çok iyi gözükmüyo b,i bakarmısın cnm yaa

güzellik:asigim:maşalah minikimevalla ben sivilce göremedim=))ama dur el atıcam şimdi sana..kaldır resmi bebeğim su gibisin meaşallah

ne alakası var geri yüklemeyle akannehir bayılcam

neyse dudakların güzelmiş cnm kızlar görebildi mi bilemıyorum ama ben iz flnda göremedimaklinialirimsmile

en bilyiim aklıma başak hiç bişi gelmediibilmiyorumkismile

tşk ederim zaten resimde ışık kötü ama okla gösterdiğim yerde kırmızı benekler var resmen geçmiyo:umursamaz:

Gaza getirdiniz bizi içimizdekileri döktükaklinialirimsmile ben bunları yiyorum aynı zamanda bitki çayımı içiyorum aksatmadan yeşil ve adaçayını içerim:içelim: arada sırada da plates yapıyorumzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…