Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
panterim ben anlamadım 5 gunde 5 kilo olduguna gore gunde o zaman 1 kilo mu verecegiz hhhhhhm verdigimiz kıloları sonra fazlasıyla almayalım eyvahedigeldismile

bebegım dedıklerıne gore ewt 5 gunde 5 kılo
hatunlar bu hafta baslamıslar ıclerınden sadece bırı 5 kılo wermıs
dıgerlerı 2 3 falan ıste
hergun ıcın ayrı urun wermısler lıstede onun dısına cıkmak yk dıyolar solekı:
ılk gun sadece patates haslama yada fırında yagsız tuzsuz sadece baharatlı olabılırmıs
2.gun sebze haslanmıs yada cıg baharatlı yagsız we tuzsuz
3.gun et gunu genelde beyaz etı tercıh etmısler yagsız tuzsuz baharatlı olabılır
4.gun meywa sınırsız
5.gun yumurta yada sut we peynır sınırsız
yesıl cay we su ıcılınebılnırmıs tatlım ınsallah acıklayabılmısımdır

karabiberimmm ne dicem benim lepisteslerin sırayla ölüyor =( neden öyle oldu anlamadım suyunu 15 gunde bir degistirdim motorda kullanıyorum ısıtıcıda var neden olmuş olabilir ki bir haftada 10 yakın lepistesimi kaybettim mafoldumben

bebegim okudum ilk sayfada da yazmıslar birlikte baslayalım o zaman bende yrndan itiraren baslıyorum zaten 5 gunluk bir diyet sadece beni korkutan 5 gunden sonrası umarım sonrasında hızla kılo almayız

karabiberimmm saglıksız mı diyorsun yani haklısın aslında of kafam karıstı bak =(((((((((

Cnm hastalandılar mı acaba tühh yaa neden öyle oldu balıklarında bi değişiklik var mı?

ınss lıwım yha bende ptesı patatesle baslıycammmm
nsem kuslarım ben cıkıyorum sızınle sohbet ıı geldı ozlemısım opuyorum hepıcınızı tektek
lıwım basın saolsun bebegım ....

ne gibi degisiklik tatlım senin kadar bilgili degilim :kedi: her sabah kalktıgımda en az bir tanesi ters dönmüs sekilde buluyorum

panterim sagolllll tatlım ii geceler

Yok canım ya ben de bişi bilmiyorum dahaboshayallersmile Mesela kuyruk erimesi felan var mı cnm? Ya da yeni balık mı aldın?

son 2 balıgım kaldı dur hemen bakıyorum
baktım yok oyle bir durum tatlım varsa goremedim yani bilmiyorumkismile

Belli olur zaten cnm demek ki mantar değil. Eğer ki yeni bi balık aldıysan muhtemelen o hastaydı ve diğer balıklarına geçti. Eğer karantina akvaryumun varsa kalan iki balığı oraya al. Yeni balık aldığın zaman aşkım 1 hafta kadar başka bi akvaryumda tut ve asıl akvaryumun suyundan iki günde bir birazcık dök ki diğer akvaryuma alışsın. Akvaryumcuda satılan çoğu balıklar hasta oluyor:umursamaz: ben gittiğimde bakıyorum benimkine eş alayım diye hep vazgeçiyorum dikkat etmiyolar kontrol etmiyolar bazen içinde ölü balık duruyor ben söylüyorum öyle çıkarıyolar korkuyorum o yüzden yeni balık almayaohaoldumsmile

Sonunda geçmişi okudum ve geldim canlar ama ben gelene kadar herkescikler gitmiş :bbo:

Livim bebeğim balıklarda beyaz benekler var mı hiç dikkat ettin mi :uhm:

Buarada Panterim gitmiş ama yine de yazmak istedim.Bana 5 günde 5 kilo dieti pek sağlıklıymış gibi gelmedi.Bide o kilolar fazlasıyla geri alınır diye düşünüyorum meleklerim sonra daha kötü olmasın sakın ayrıca bana 5 günde vücutta ki yağ değilde kas dokusundan kayıp olur gibi geliyor fıstıklı lokumlarım benim :uhm:

Oy Minikim ve Kkarabbierrim burdaymış Tanrıçam 2 gibi gelcem demiş ama :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…