Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hihoyyyt
yani 2.30 da mı gelecek

yyyyya evet bende onun kombinini merakla bekliyorum:sm_cool:

Bilmem salladım belki tutar diye bakalım buçuğu beklicem tutucak mıkaydirigubbakcemile3

livim sende eklesene karabiber panter akitra superisi sizde ekleyin ama yaaaaklinialirimsmile:eek:

Şimdi kim kalkcak kombin yapcak bi de onları çekicek gelcek düzenlicek eklicekk ohooooooboshayallersmile

ben hala başlamadım yaabilmiyorumkismile yaza kalmış şurda 1 ay biran önce şişirmeliyim kendimiieyvahedigeldismile
minigimmm senin beden 36 mıs zaten napcan incelip fıstık gibisin işte
bebeim streç niçin ? Ben onu dogal gögüs küçültme bölümünde görmüştüm
gerci onlar pudra + streç yapıyordu
fisfisfis
bebegim incelmek için ...36 beden olmak istiyorummmm ama nerede oooo oooo mafoldumben ...gobek bolgesine biberiye yagı surdum sonrasında streçle sardım işte
livim sende eklesene karabiber panter akitra superisi sizde ekleyin ama yaaaaklinialirimsmile:eek:

bebegim cok useniyorum şimdi sen eklesene kızlar ekleyin hadiiiiiii opuyorumnanaktan

minigimmm senin beden 36 mıs zaten napcan incelip fıstık gibisin işte
bebegim incelmek için ...36 beden olmak istiyorummmm ama nerede oooo oooo mafoldumben ...gobek bolgesine biberiye yagı surdum sonrasında streçle sardım işte

bebegim cok useniyorum şimdi sen eklesene kızlar ekleyin hadiiiiiii opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 salağım ben yaakaydirigubbakcemile3alsanaalsanasmile

ya ben onu göğüs büyütmek için sandımmm:kedi:

hmmm anladım tatlım bende artık kilo alıcam diye diye istediğim kiloya kavustum
ama göbek gölgem kalınlastı hafiften mekik mi çeksem her gün yazda yaklaşıyor
bilmiyorumkismile

hadiiii biberiye yağı aldın ama dimi ? dur zaten incelme olursa yazcam

Aldım livim almam mı o gün konuştuktan sonra aldım ama hala duruyo bi tarafımı kaldırıp yapsam çok iyi olcak ama ben daha da büyütüyomeyvahedigeldismile
bende bı dıyet tarıfı buldum
ptesı ona baslıycam hatunlar 5 gunde 2bucukla 5 kılo arası wermısler

Fazla değil mi panterim ya kilo yüzünden sağlıktan olmayalım. Ben de lahana aldım başlıcam işte ama şu üşengeçliğim olmasaboshayallersmile

aslında kızlar tarnrıcanın verdiği lahana normal lahana corbasından cok daha lezzetli duruyordu haniboshayallersmile

aktiram başla tabiki gülüm... oooof yazada az kaldı stres oldum bende eyvahedigeldismile

karabiberim aldıysan hadi 2 dkka sür streçle gel

lahanada çok sevmıyorum ya

panterim link için sagol

aman kendine dikkat et panterim sağlıklı olmasına dikkat et diyetin bebeim

rica etsem banada verebilir misin

Aldım livim almam mı o gün konuştuktan sonra aldım ama hala duruyo bi tarafımı kaldırıp yapsam çok iyi olcak ama ben daha da büyütüyomeyvahedigeldismile

Fazla değil mi panterim ya kilo yüzünden sağlıktan olmayalım. Ben de lahana aldım başlıcam işte ama şu üşengeçliğim olmasaboshayallersmile

bu dıyetı uygulayanlar paylasım halındeler kıslar
kımsı guzel kılo wermıs kımısı dayanamayıp bırakmıs
sonucta 5 gun ben denıcemmm ptesı bakalım ne olacak

aktiram başla tabiki gülüm... oooof yazada az kaldı stres oldum bende eyvahedigeldismile

karabiberim aldıysan hadi 2 dkka sür streçle gel

baslıcam evet evet guclubacismile

mekik kas yapabilir bebeğimbilmiyorumkismile

biraz kas olsun orası bi sıkılaşsın baklava yapcam az
guclubacismile
(kafanda kaslı kaslı kadınlar belirmesin ha :roflol:)

panterim ben anlamadım 5 gunde 5 kilo olduguna gore gunde o zaman 1 kilo mu verecegiz hhhhhhm verdigimiz kıloları sonra fazlasıyla almayalım eyvahedigeldismile

X