Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
merhaba kıslarrr
gecmişe bi bakayım bakalım
neler olmuss
kaydirigubbakcemile3
neler neler olmuş sen yokken dimiaklinialirimsmile
qwx6wp.jpg

6te5n9.jpg

32zp3fc.jpg

15q6fxd.jpg

xfb01u.jpg

24gofbd.jpg

pantln bol çıkmış ama streç pntln bekleyemedim akşamı şimdiden ekledim alsanaalsanasmile
anam:asigim:eek: nasıl tatlı bi tişörttür müdür yoksa bluzmüdür nedir o:smiley-cool:ya desenine hayran kaldım..ya minik bayılıyorum sana benn:asigim:

akitom zaten ben bu topüğe yetişemiyorum ki bende . . . :lepi:
msn diyalog kutucuğu mübarek abowwwww . . . delikafadulden
emme takipteyim tabi artık ne kadar olursa o kadar . . . :ecrin_bebek:
anam bizler msn de yada telde görüşemediğimiz için burdan paylaşım yapıyoruz:)ama geyik yapmıyoruz,konuştuklarımız topik dışı değil(yalandan kim ölmüş:1ninca:)tamam belki bazen konu dışına çıkıyor olabiliriz:eek:bazensempatiksalakcinni
slm kızlar ben de hızınıza yetişemiyorum fallaa :)) çok şeyler kaçırmışım :KK43: yoklama mı yapıyorsunuz ne listesi ne yeni topiği tanrıçam beni bir aydınlatabilir misiniz ? :uhm:
yoklama yapıyoruz,gelmiyenlere ihparname yolluyoruz kuzum:)))
neyse 2 nisansempatiksalakcinnihayatım hediye çekilişi yapıyoruz
http://www.kadinlarkulubu.com/ozel-...in-topigindeki-kokos-hatunlarin-cekilisi.html
incele tatlım burayıkaydirigubbakcemile5
eda cnm biraz kötü yapmışım sonradan fark ettimbilmiyorumkismile
alıntı olmasın demişin die sildim..kaşına gözüne kurban olduğum..ablacım allah nazardan korusun boncuk gözleriniŞeniz
ya bu arada kimse benim mesajlarimi gormuyor mu? neden beni kale almiyorsunuz? mafoldumben
kim cevap vermedi burcuma bakıyımalsanaalsanasmilegel yamacımaolumunekankayizsmile
tanrıca nereye kaçtı
herkes nerde
akannehir
tilfonakannehir:gitme:
Aprilim çay ağacı yağı mı :ecrin_bebek:
tabikide yok pffffff mafoldumben
ay bu kız öldürüyo benikaydirigubbakcemile3
Aman Yarabbim oku oku biran hiç bitmeyecek sandım 55 sayfa beynim döndü resmen en kötüsü ben geçmişi bitirene kadar Tanrıçam yine gitmiş :bbo:
geldimki:1hug:
ay buarada Tanrıcam yaptıgın yemegi inceledim mantar ve tavuga bayılırım zatenn
buarada küri neki baharat karısımı olan seymi bu yemek konusunda biraz seyim
:kedi:

aksama ne yaptınız hadi söyleyin boshayallersmile
yavru ceylanım köriyi marketlerde kolaylıkla bulursun annem..tavuk yemeklerine inanılmaz yakışıyo..dene ve göryerimsenibenbaşka tariflerde eklerim kuzuma
Baya gerilerde kalmış ama Tanrıçam balım alıntı yapmak istedim özellikle buara tütsü sevdalısı biri olaraktan bu paylaşım çok hoşuma gitti :asigim: Şu sıralar Çilek kokusuna taktım sürekli Çilek kokulu tütsümü yakıyorum bari çileğin mis kokusu eşliğinde normale dönüceğimi de umut edeyim madem umudun simgesiymiş boshayallersmile
tütsü beni mutlu eder..mesela şu an tütsümü yaktım,çaklıt yiyorum..vede çok mutluyumzemuszemus
güzel günler seni bekliyo perim biliyosun dimiolumunekankayizsmile
o zman taam hemen yapıyorum canım Allah ne muradın varsa virsin
bende çıkıom kızlar yarın açıköğretim sınavım var ders çalışıciim, tabiki her zamanki yumurta kapıya dayanınca:KK43:((
sonra belkim uğrarım öptüm hepiciğinizi
kolay gelsin barbim,allah zihin açıklığı versin bıngıldağından zeka fışkırsın işallah:Saruboceq:
merhaba bayanlar...
tanrıçam :KK43: ben bugün eyelinermidir diplinermidir ne zıkkımsa ondan aldım sabahın 11 den beri uğraşıyorum sürmeye taşırıyorum yamuk yumuk oluyor bunu kolay sürmenin bir çözümü varmı biraz garip ucu böle keçeli kalem gibi beceremedim deli olciiimmmm.
.
resmi yanlışlıkla sildim yakafamçokkarıştıgüle güle kullan öncelikle sarı papatyam
ilarzu kuzenimin videosunu izle..dur buluyum..ahada bu
http://www.vimeo.com/9344296
kızlar ben mola virdim:))
ne çabuk demi 4 ünite çalıştım sadece özet konu ama soru yok
3 ünitem kaldı
sonrada çıkmış sorulara bakiciim
nazalpcim, akitracım amin sağolun

akitram tatlıgacım bu arada ben ddediiğinizi yaptım
ilkte çok yandım ama şuan sürdüğüm yerler kurudu
sabaha kadar bekletiyim dimi?
geçer dimi?
kız ne çalıştında mola verdin:roflol:
kızlar yardımcı olmuşlar saolsun..bebem acil durum sözkonusu ise sabaha kadar kalabilir..sabah yıkarsın..hatta kuruduysa bidaha sür..kurudukça sür kökünü kurutun yılanoğullarınınÇok üzgünüm çoookalsanaalsanasmile
of offffffffffff maçta kötü oynuyoruz bari buraya bakayım dedim kimse yok galibamafoldumben

kartaliçem gel burdayızolumunekankayizsmilearzunun videosunu izle balım

Anam bana yalnız yürüyüş pek yaramıyor geldim yine :bbo: Heç bişiycik olmadı Çiçeklerim sadece kendimi bunalıma soktum yoksam kimsecikler rahatsız etmedi yani merak etmeyin Minikim ve Tatlıgacım :jeyyar:

Barbim süper görünüyorsun tatlım ders çalışmamak için cidden insanın aklına her bişiy geliyor valla :1rolleyes:

Tutim valla liner konusunda ben de pek bir yeteneksizim gerçi bana pek de yakışmıyor sanırsam ama burda sürenlere ben pek yakıştırıyorum valla hele ki kuyruk harika oluyor :asigim:

allah seni barbieee haha çok yakışmış cnm benekler...
barbim bişey sormak istiyorum burnun estetikmi???

beneklerim ve ben tişkür ederük :))
yok be gülüm ne estetiği, keşke bende o cesaret olsada yaptırsam estetik
burun kemiğimde kırık var küçüklükten düşmeden kalma eyvahedigeldismile

heyt beya Barbime topraama bakın maşşalasınlan bir öpücük alsam :jeyyar: Şeniz

Geçersin öyleyse bebişim, efferim okumanın zamanı yaşı yoktur hehe

hemşom ya, Şeniz
baba beni okula gönder modundayım zati hepp kaydirigubbakcemile3

barbi super gorunuyorsun

meg hosgeldin gule gule kullan hemşom ...body shop yaktı beni ya hiç begenmedim hemde hiç bir hevesle almıştım oysa ki :eek:klava: bitsin almayacagım

su perisi banada yakısmadı sankim böle abuk subuk bir görüntüm oldu kuyruk konusunda onu bile yapamadım çok beceriksizim makyaj konusunda neyin nereye sürüldüğünü daha yeni yeni icat ediyorum tanrıçanın sayesinde...

tanrıça bakayım bir arzunun videosuna saolun canlarım....

barbi super gorunuyorsun

meg hosgeldin gule gule kullan hemşom ...body shop yaktı beni ya hiç begenmedim hemde hiç bir hevesle almıştım oysa ki :eek:klava: bitsin almayacagım

mafoldumben
hiç birisini mi beğenmedin pamuğum ?
jeli ? nemlendiricsi ?
ohaoldumsmile
çok mahcup üye simili akannehir

Sahi hemen aklıma gelmişken belirteyim Tanrıçam çilekli maske tarifin harika görünüyor balım ama onu ezerken yemeden dayanabilirsem :kedi:
Çileğin fayidelerini okuyunca ona olan hayranlığım daha da artmış bulunuyor özellikle kokusuna bayılıyorum ya :asigim:
Ayrıca köri soslu tavuğa da bayılır valla tam benlik bir tarif olmuş :jeyyar: Ama yapması azcuk zahmetli mi ne :bbo:

beneklerim ve ben tişkür ederük :))
yok be gülüm ne estetiği, keşke bende o cesaret olsada yaptırsam estetik
burun kemiğimde kırık var küçüklükten düşmeden kalma eyvahedigeldismile

hemşom ya, Şeniz
baba beni okula gönder modundayım zati hepp kaydirigubbakcemile3

kız barbi ne bu güzel burnuna estetikmi düşünüyon birde saçmalama çok orantılı bir burnun var maaşallah beğendiğim için sordum....
ben burun değilde ikiz dingillere bir çözüm istiyorum limon kadarlar yazda geliyor bu yaz büyük ikizlerle hayal ettim kendimi ama yine korktum yaptırmaktan...

mafoldumben
hiç birisini mi beğenmedin pamuğum ?
jeli ? nemlendiricsi ?
ohaoldumsmile
çok mahcup üye simili akannehir

bebegim seninle bir ilgilisi yok öyle düşünme lütfen... sen tavsiye etmeseydin bile alacaktım çünkü çok merak ediyordum

ya dogruyu soylemek gerekirse hiçbirisini begenmedim kuzucuk nemlendirici helede yüz temizleme jeli ve tonik benden puan alamadı mafoldumben

bebegim seninle bir ilgilisi yok öyle düşünme lütfen... sen tavsiye etmeseydin bile alacaktım çünkü çok merak ediyordum

ya dogruyu soylemek gerekirse hiçbirisini begenmedim kuzucuk nemlendirici helede yüz temizleme jeli ve tonik benden puan alamadı mafoldumben

hadi yaaa bende merak edenlerdendim güzel değil demek benneyaptımki benneyaptımki

akannehir
Tüh bebişim ya, çok üzüldüm inan ki:a015:...Öyleyse sen Murad'a devam artıkın :hulya:

kız ne çalıştında mola verdin:roflol:[/B]
kızlar yardımcı olmuşlar saolsun..bebem acil durum sözkonusu ise sabaha kadar kalabilir..sabah yıkarsın..hatta kuruduysa bidaha sür..kurudukça sür kökünü kurutun yılanoğullarınınÇok üzgünüm çoookalsanaalsanasmile

ayh bende sana güldüm çook :))
boyunları altında kalsın işşallah sivilce mendaburlarının

saol supericim, talebe talebenin halinden anlarmış kaydirigubbakcemile3

barbi super gorunuyorsun

Şeniz

kız barbi ne bu güzel burnuna estetikmi düşünüyon birde saçmalama çok orantılı bir burnun var maaşallah beğendiğim için sordum....
ben burun değilde ikiz dingillere bir çözüm istiyorum limon kadarlar yazda geliyor bu yaz büyük ikizlerle hayal ettim kendimi ama yine korktum yaptırmaktan...

var var sen görmüon tamamınıda ondan :gitme:

aşkito yatmış pıçak altına biliyosun demi
sende yativer , ben refakatçin olurum valla
bıngıl bıngıl silikonları taktırıver ikizlere yumuşakk yumuşakk :roflol:

X