Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oyy bebeğim nasıl yazmışsın :asigim: bir an hayal ettim şimdi gerçekleşmeye gidiorm bitanem:asigim: biraz rahatlimm mucukk Şeniz

kanka ben demedim sen demişsin ahanda yukarda ...acaba ben mı dedim yanlış okudum diye ama kalemtras demissin işte ohaoldumsmile

Aşkitom şöyle açıklayayım sevgilim,
1. Farlarda ve kalemlerde indirim var.
2. (ayrıca) belli bir sayıda (kaç tane bilmiom 3 olabilir) ürün alana, ruj ve kalemtraş hediye.
kaydirigubbakcemile5

neoldu :bbo:

april kombinin çok hoş özellikle çantan:kedi:

Teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

:kedi:
tüh plan tutmadı:smiley-cool:halbuki kıyafetlerinden tanıycaktım,arabaya atlayıp gelicektim yanına..yada atla gelicektimsempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3 Beni atına atıp kaçırcak mıydın ki kanka eyvahedigeldismile
yapma etme, yarın sevdiceğime gideceğidim
:asigim:

neden sinirlendim çünkü biri bize böğün ne giydinde edep ya hu yazmış
sankim edepsiziz klava:

Aman boşver Barbicim yaa, hiç takma kafana akannehir

Biz zengin kocaya varıyoz yavrum, ondan mütevellit evde duruyoz kaydirigubbakcemile3

kızlar bn buğday tenliyim ve ruj arıyorum sizce hangi tonlar yakışır?

Canım ben de buğdayım. En çok şeftali tonları yakışır, bir de bordo. Pembenin de açık ve frapan olmayan tonları. opuyorumnanaktan

ewt arkadaşlarımda pembe çok yakışır dedi:)avonda bildiinizx böle bi renk varmı bn temsilciyim alırım bol bol indirimli:)

oyy bebeğim nasıl yazmışsın :asigim: bir an hayal ettim şimdi gerçekleşmeye gidiorm bitanem:asigim: biraz rahatlimm mucukk Şeniz
yerim seniŞenizdinlende öyle gel minim mucukk bizdende sana topikçekopuyorumnanaktan
kızlar bn buğday tenliyim ve ruj arıyorum sizce hangi tonlar yakışır?

1 numaralı ruj deborah=numarası 800 fiyatı 13 tl
2 numaralı ruj alix avien=numarası50 fiyatı 10 tl
3 numaralı ruj flormar(en sevdiğim rujum)=numarası519 fiyatı 7 tl(süpershine serisi)
4 numaralı ruj flormar süpershine serisi=numarası 523 fiyatı 7 tl
5 numaralı ruj mybeline=numarası12 şu anki fiyatı 14 tl(nude makyajı için çok uygun)
6 numaralı ruj pastel=8 tl numarası 131
7 numaralı ruj golden rose=perfect shine serisi numarası 210 fiyatı 7.5 tl
8 numaralı ruj pastel=numarası 81 fiyatı 8tl
9 numaralı ruj mybeline=numarası 230 harika bir kokusu var fiyatı 18 tl ama süper bir ruj

:roflol:
zevkine güveniyorumvereliniortak

ewt arkadaşlarımda pembe çok yakışır dedi:)avonda bildiinizx böle bi renk varmı bn temsilciyim alırım bol bol indirimli:)

canım pek avon kullanmıyorum ama 1 tane Rich Berry var bende. Color Trend galiba, o güzel oluyor. a.s

Tanrıçam hemen fotoyu basmış bile hihihi, büyüksün üstad. buyrunnnnnnnnn

Mrblar nasılsınız opuyorumnanaktan
yaa ben normalde maskara yı pek sevmem gözlerim hassas olduğundan ama avon super curl
aldım ve beğendim ben tavsiye ederim :)

bugün bunları giydim altımda kotum ayakkabı olarak da beyaz babetlerim vardı akşamada yeni kombinler çekip ekelrim tanrıçam:kedi:

Mrblar nasılsınız opuyorumnanaktan
yaa ben normalde maskara yı pek sevmem gözlerim hassas olduğundan ama avon super curl
aldım ve beğendim ben tavsiye ederim :)

Benim minik kelebeğim gelmiiş :asigim:
yerim ben senin kirpiğini gözünü :1hug:
yeşil zeytinim benim olumunekankayizsmile
özledim yaa...Ama sınıf birincisi benim kuzum, çok çalış, nasılsa yazın da şafak sayıcaz
vereliniortak

Saolasın aprill ım benimm :1hug:Şenizolumunekankayizsmile
Valla öyle bir yoruluyorum kiiiakannehir
Dün oturdum okulda ağladım valla bu ara o kadar gerginim sınav sınav sınav...
akannehirakannehir
Nese baymayım bennn
Bende çok özledimmmmmmŞeniz

bnm arkadasımda aldı hç güzel deil diyo bari uzun yapıomu?

canım yapıyor...
Benim dedim ya gözlerim hassas ben pek beğenmem diğerleini uzunda yapıyor istersen fotosunu çekip koyum?

ben geldimmmm :asigim:
oku oku bitmediiiiiiiii negüzel kaynatmıssınız
yeni topikimizde olmus hemen damlıyorum
:dance:

canım yapıyor...
Benim dedim ya gözlerim hassas ben pek beğenmem diğerleini uzunda yapıyor istersen fotosunu çekip koyum?[/QUOTE]

sna zahmet olmazsa çok ii olur bn zaten temsilciyim hm fikir olur hemde hangisini alıcama karar veririm.zemuszemus

Liv'im nasılsın?
Bence 1. den yapabilirsin iyi bir değişiklik istersen
Ama sonuncuda çok güzel...
Benim saçımda açık kumral var... Ama tm saç değil tabiki...
Akmaya başladığında kötü durur beğenmez insan ama ben daha çok beğeniyorum a.s
Çünkü saçım zaten kumral ve o aralarına açıklık katıyor topladığımda yarıdan başlayan bir açıklık koyuluğun yanında tatlı duruyor herkesde böyle diyor.... istersen böyle bişeyde yapabilirsin?
Saç uçlarına falan yaparsan güzel olucağına inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…