Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nisanım doktora gittin dimi? doktor ne dedi balım ?

kızlar size dedim saçlarınızı boyatmayın diye ben boyatırcam galiba :/ yardımmmmmmm

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=12457588#post12457588

Gittim pamuğum ama doktor acil ameliyata girmiş, görünemeden döndüm...benneyaptımki
KBB doktorunun nasıl acil ameliyatı olabilirse artık.:kızgın:..Pazartesi gidicem balım
hemen bakıyorum topiğe. :eek:
ben de boya aldım gelirken Çikolata Karamel amonyaksız loreal. bu akşam boyicim.

Saolasın aprill ım benimm :1hug:Şenizolumunekankayizsmile
Valla öyle bir yoruluyorum kiiiakannehir
Dün oturdum okulda ağladım valla bu ara o kadar gerginim sınav sınav sınav...
akannehirakannehir
Nese baymayım bennn
Bende çok özledimmmmmmŞeniz

Oyy kıyamam kuzuma..:1hug:.Çok sıkma kendini tatlım ya, yeter ki iyi bi not al, ortalama olsa da bişi olmaz be minikom şutarafagitti

canım yapıyor...
Benim dedim ya gözlerim hassas ben pek beğenmem diğerleini uzunda yapıyor istersen fotosunu çekip koyum?

sna zahmet olmazsa çok ii olur bn zaten temsilciyim hm fikir olur hemde hangisini alıcama karar veririm.zemuszemus[/QUOTE]

yok canım ne zahmeti
sanırım sen biraz fazla sürenlerdensin uzun görüksün diye birazdaha sürdüm çektim kirpiklerim biracık kötü drdu gibi ama idare et :kedi:
Hemen yüklücem

aprılım minikim kombinasyonlarınız cok güzellllll
benide götürün o carsıyaa
boshayallersmile

Gittim pamuğum ama doktor acil ameliyata girmiş, görünemeden döndüm...benneyaptımki
KBB doktorunun nasıl acil ameliyatı olabilirse artık.:kızgın:..Pazartesi gidicem balım
hemen bakıyorum topiğe. :eek:
ben de boya aldım gelirken Çikolata Karamel amonyaksız loreal. bu akşam boyicim.

Oyy kıyamam kuzuma..:1hug:.Çok sıkma kendini tatlım ya, yeter ki iyi bi not al, ortalama olsa da bişi olmaz be minikom şutarafagitti

Saolasın :1hug:
Canımın sıkan başka insanlar ve sınav gerginliği başka konular olunca sinir boşalması oldubilmiyorumkismile
yüklemeyi hangi siteden yapıyorduk unuttum bilmiyorumkismile

qwx6wp.jpg

6te5n9.jpg

32zp3fc.jpg

15q6fxd.jpg

xfb01u.jpg

24gofbd.jpg

pantln bol çıkmış ama streç pntln bekleyemedim akşamı şimdiden ekledim alsanaalsanasmile

Tanrıçam hemen fotoyu basmış bile hihihi, büyüksün üstad. buyrunnnnnnnnn
:1closedeyes:havaya girem:nazar::roflol:
tsk ederm tanrıca ablacm ve april ablacm :)
Şeniz
Mrblar nasılsınız opuyorumnanaktan
yaa ben normalde maskara yı pek sevmem gözlerim hassas olduğundan ama avon super curl
aldım ve beğendim ben tavsiye ederim :)
izmir lokumumu gelmiş:1hug:hoşgelmiş bitanemŞeniz

15i215y.jpg

1zgdd6u.jpg

28rhch0.jpg

ya ben bu kıza hastayım:asigim:
ne cici,ne lolita bi tarzdır öylehihoyyytbayıldım vallaha billahasüprizzzzz
akşamı sabırsızlıkla bekliyor,ve paylaştığın için çok teşekkür ediyorum minikimŞeniz
bugün bunları giydim altımda kotum ayakkabı olarak da beyaz babetlerim vardı akşamada yeni kombinler çekip ekelrim tanrıçam:kedi:
ya ben bu kıza hastayım:asigim:
ne cici,ne lolita bi tarzdır öylehihoyyytbayıldım vallaha billahasüprizzzzz
akşamı sabırsızlıkla bekliyor,ve paylaştığın için çok teşekkür ediyorum minikimŞeniz
bugün bunları giydim altımda kotum ayakkabı olarak da beyaz babetlerim vardı akşamada yeni kombinler çekip ekelrim tanrıçam:kedi

sna zahmet olmazsa çok ii olur bn zaten temsilciyim hm fikir olur hemde hangisini alıcama karar veririm.zemuszemus

yok canım ne zahmeti
sanırım sen biraz fazla sürenlerdensin uzun görüksün diye birazdaha sürdüm çektim kirpiklerim biracık kötü drdu gibi ama idare et :kedi:
Hemen yüklücem[/QUOTE]

olur mu öle sey hepimiz çok güzeliz bu topikte çirkin kötü yokkaydirigubbakcemile3 ewt bn upuzun olsn istiorm ama nerdeee:KK70::dance:

ben geldimmmm :asigim:
oku oku bitmediiiiiiiii negüzel kaynatmıssınız
yeni topikimizde olmus hemen damlıyorum
:dance:

akitom zaten ben bu topüğe yetişemiyorum ki bende . . . :lepi:
msn diyalog kutucuğu mübarek abowwwww . . . delikafadulden
emme takipteyim tabi artık ne kadar olursa o kadar . . . :ecrin_bebek:

sabunum aynen yaa bi dısarı gittim geldim sayfa sayfa derse bile bukdr calısmıyorum ya :nazar:

minikimm ne kadar havalı ve salaş üfffffff boshayallersmile

slm kızlar ben de hızınıza yetişemiyorum fallaa :)) çok şeyler kaçırmışım :KK43: yoklama mı yapıyorsunuz ne listesi ne yeni topiği tanrıçam beni bir aydınlatabilir misiniz ? :uhm:

X