Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yerim seni ya ejderha diyo:)))çok güldüm kızkaydirigubbakcemile3
geçmiş olsun bitanem
valla ben grip olunca ıhlamurun içine zencefil,portakal,limon elma nar kurusu hatmi çiçeği atıp kaynatıyorum..bide bal katıp içiyorum..üstelik tekrardanda limon sıkıyorum bolca..hatta ve hatta üzerine azcıkta tarçın atabilirsin..hatmi çiçeği sinizüte iyi gelir balım..çok geçmiş olsun

delikafadulden:a015:kartın limiti bitti,cepte para yok..apaçiyim bu ara..babamımı araklasam acabaCADIARZU

Çok fenayım aşkitom çok...:a015:
Aynı şekilde benim kart patladı resmen...alsanaalsanasmile
Ben de ablamı dürtmeyi düşünüyorum hihisempatiksalakcinni
Bitanem gidip hemen bi ıhlamur neyin yapayım kendime.:hulya: Dediklerinden evde olanları da koyayım kuzum, hatmi çiçeğini yarın alırım...a.s
Sonra da uzanayım azcık, olur mıı?mirmirmirmir

Çok öpüyorum gül yanaklarınızdan mucu
opuyorumnanaktan

Çok fenayım aşkitom çok...:a015:
Aynı şekilde benim kart patladı resmen...alsanaalsanasmile
Ben de ablamı dürtmeyi düşünüyorum hihisempatiksalakcinni
Bitanem gidip hemen bi ıhlamur neyin yapayım kendime.:hulya: Dediklerinden evde olanları da koyayım kuzum, hatmi çiçeğini yarın alırım...a.s
Sonra da uzanayım azcık, olur mıı?mirmirmirmir

Çok öpüyorum gül yanaklarınızdan mucu
opuyorumnanaktan

kanka portakal varsa dilimle kabuğuyla at..aynı şekilde limonuda..elma varsa onuda koy..kabuk tarçın varsa koy yoksa karabiber koy azcık..yaksın mikrobunu kırsın..hem metobolizma hızlandırır..tarçın varsa gerek yok ama..çok geçmiş olsun balım kıyamam sana ya:teselli:tamam tatlım yat dinlen birazolumunekankayizsmile

aprilim cok gecmis olsun canim:teselli:

Sağol canımıniçiopuyorumnanaktan

bende dugun için uzatmıstım eşimde uzat diip duruyodu zaten
sonra kıyamadım onuda kıramadım uzattım
ama en son gece acile götürmek zorunda kaldı beni o zaman tamam artık kestir dedi
git bakalım doktora ne dicek
ameliyatıda oluyoms sanırım onun
eniştem olduydu ama nasıl bilmiyorum şimdi

nazım topraam, benim liseden beri alışkanlığım sabah yıkanıp çıkmaktı.başka türlü uyanamıyordum. Bu geçtiğimiz yaz vazgeçtim o işten, gece yıkanıp yatıyorum ama artık çok geç, sinüzit çok ilerledi. :çok üzgünüm:
Pek çok defa ilaçlı tedavi gördüm zaten ama bitmedi bi türlü.
Benimki ameliyatlık değil kuzum, yani nasıl diyim, sinüslerimde kireçlenme yok, aksine burnum hep akıyor, genzim de. :bbo:kusura bakmayın biraz ivrenç bir konu ama böyle...kafamçokkarıştı
kuzenimin eşi ameliyatını oldu ama bikaç ay sonra aynı haline geri döndü...
benneyaptımki

kanka portakal varsa dilimle kabuğuyla at..aynı şekilde limonuda..elma varsa onuda koy..kabuk tarçın varsa koy yoksa karabiber koy azcık..yaksın mikrobunu kırsın..hem metobolizma hızlandırır..tarçın varsa gerek yok ama..çok geçmiş olsun balım kıyamam sana ya:teselli:tamam tatlım yat dinlen birazolumunekankayizsmile

Oyy meleksin sen melek...:asigim:Şeniz
Hemen gidip yapıyorum bal çiçeğim...
1-2 saat sora gelirim kuzularımolumunekankayizsmile
öpücüklerrr
opuyorumnanaktan

Oyy meleksin sen melek...:asigim:Şeniz
Hemen gidip yapıyorum bal çiçeğim...
1-2 saat sora gelirim kuzularımolumunekankayizsmile
öpücüklerrr
opuyorumnanaktan

naptım aprilimŞeniz
karabiber akıtıcak hepsini merak etme:)görüşürüz fıstıklı lokumumopuyorumnanaktan

Sağol canımıniçiopuyorumnanaktan

nazım topraam, benim liseden beri alışkanlığım sabah yıkanıp çıkmaktı.başka türlü uyanamıyordum. Bu geçtiğimiz yaz vazgeçtim o işten, gece yıkanıp yatıyorum ama artık çok geç, sinüzit çok ilerledi. :çok üzgünüm:
Pek çok defa ilaçlı tedavi gördüm zaten ama bitmedi bi türlü.
Benimki ameliyatlık değil kuzum, yani nasıl diyim, sinüslerimde kireçlenme yok, aksine burnum hep akıyor, genzim de. :bbo:kusura bakmayın biraz ivrenç bir konu ama böyle...kafamçokkarıştı
kuzenimin eşi ameliyatını oldu ama bikaç ay sonra aynı haline geri döndü...
benneyaptımki

gecmiş olsun kzum hadi yat dinlen bakalım
benımde genız akıntım var işte midemi bulandırıyor
gorusuruz tatlımm

yaptım aşkım yoğurt mısır un .şahane oldu,bebek gibim.sonrada elma sirkeli suyla sildim acıkında badem yağı damlattım.ay çok güsel olduuuu

Aaaa nikoncan kimse seni dışlamaz bu topikte,:kızgın: burada öyle kızlar yok..:1no2:
İstersen tabi katılabilirsin..alınganlık yapma:teselli:
sağol tatlıgacım. gerçekten dışlandım diye hiç düşünmedim, bu niyetle yazmadım. şöyle diyelim yoğurdu üfleyerek yiyorum artık.
fırsatını bulmuşken söyliyeyim, heidi hayranı olarak heidinin yenimaceralarını bekliyorum sendenkaydirigubbakcemile3:hulya:
Şeniz

Nikoncan'ım...
Böyle bahsettiğin topikler var evet, ben de şahit olmuşumdur bir kaçına.
Ama benim görüşüm, buranın asla öyle olmadığı yönünde...
Sen bu kadar zarif düşünürken, duygularını bu şekilde dile getirirken, kimsenin hakkında olumsuz düşüncede olacağını sanmıyorum...
En azından ben asla o şekilde düşünmem...
Tanrıçam da topiğini, bilgilerini, deneyimlerini herkese açıyor sonuçta değil mi...
özellikle bu topik için düşünmedim çok gördüm KKda haklısıneyvahedigeldismile
evet sizin yerinize kendimi koyarak içimi döktüm şöyle; siz beni hiç tanımıyorsunuz kimbilir ben nasılım, birbirinizi az çok tanıyorsunuz o yüzden rahatsızlık vermek istemedim:kedi:
Şeniz
Nikoncan doğru söyluyorsun canım öyle topikler var
artık kim kimi çekemiyorsa anlamıyorum ben
bende sürekli takip edemiyorum ki burayı bazen okuyup çıkıyorum
bazende birkaç birşey saçmalayıp çıkıyorum
tanrıçanın topiğinde boyle şeyler olmaz
hadi gel sende katıl çekilişe bir hatırımız olsun birbirimize
bana hiç saçmalıyorsun gibi gelmediopuyorumnanaktan
hala şeriban teyze kili ve maskeyi yaparken içine koyduğun papatya çayı vs.bilgilerin yazıyor defterimdeaklinialirimsmile
Şeniz

Nikocan tanrıçamın topiğini az çok takip ettiysen öyle insanların bu topikte olmadığını görmen lazımdı
Tatlı gacım sana çok yakışmıs en çok soldakini begendim
:kedi:canım kızdın mı bana, gel öpeyimŞeniz
ben sizi biliyorum siz beni bilmiyorsunuzd diye açıklık getirmek istedimbenneyaptımki
bu arada çantalardaki anahtarlık aksesuarı çok beğendimboshayallersmileboshayallersmile

bitanem söylediklerin için öncelikle teşekkür ediyorumŞenizher zaman söylüyorum,eğer zerre kadar bir faydam oluyor ise ne mutlu bana..şimdi şuna gelicek olursak...senide görmek isterim bu çekilişte..hiç öyle düşünüp beni üzme:1hug:seni istiyorum o kadar:enbuyukkk:hemen livoya msj atıyosun anlaştıkmı:lepi:
ayrıca yıldız olayına gelirsek en çok benim topiğimde oluyo bu:))ama düşürdükleri ile kalıyolar,benim derdim yıldız değil,sizler bunu çok iyi biliyosunuz anca fesatlanıyolar işte yazıkkaydirigubbakcemile3
golden roseye gelirsek,ben onu merakımdan aldım şişiriyomu die.onu sürüp uyuduğumda dudaklarıma inanılmaz iyi geldiğini gördüm..o benim artık dudak bakım glosumdu
ben mesela niveayı sevmem..hiç yaramaz bana o renkli lipsitkler..ama bunu cidden tavsiye ediyorum
tanrıcam kknın bütün iyi yönleri bu topikte alışveriş moda güzellik, paylaşım, espri vs. seni tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum. burdaki bilgiler çok iyi gelecek bana inşaallah. hatta eşimin cildi kurumuş bana kkdan not ettiklerinden neyi önerirsin diyo :roflol::roflol::roflol:
bir dahaki çekilişe katılayım ben:lepi: bu sefer bi bakarım tecrübe olursositososito

nivea falan bana da yaramadı sen o zaman söyleyince aklıma yattı. tabi serengil dudağı da olsun istemiyorumaklinialirimsmile kesin alıcam inşaallah.
Şeniz

çok teşekkür ederim kızlar çok tatlısınıza.s.

Hakkaten çok kötü nazım.:1no2:..benim saçım da uzun ama kestiremem sevdalım da beni keser valla.eyvahedigeldismile..Zaten ne emeklerle uzattım onları...Yarın için KBB den randevu aldım dayanamıyorum artıkın:umursamaz:
oyyyyyy melegim benim dikkat et kendine ...yrna olumlu haberlerini bekliyoruz...ins birseycikler cıkmaz
canlar çıkıyorum öpüyorum siziŞeniz

melegim sonra gel ama

Nikocanım öldürcen beni vallaha yazıyorum isimini listeye halen rahatsızlık diyor olur mu öyle şey aaaaaaa =) bana ozelden bilgilerini yolla okey do

offffffff kızlar bende bir vajinal mantar rahatsızlıgı var ki sormayın mafoldumben allah kahretsin kullanmadıgım ilaç hap krem kalmadı geçmiyor hemende senelerdir :sinifsinif:

nazom sende aprile yazdıklarımı yapsana canım
miğden bulanıyosa nane limon iç iyi gelir bulantına..yada naneli sakız çiğne..

canım nane limon kaynatmıstı eşim ama onu içim iyice bulandı içim
doktorda sakız çiğne didi aynen senın dedigin gibii

yaptım aşkım yoğurt mısır un .şahane oldu,bebek gibim.sonrada elma sirkeli suyla sildim acıkında badem yağı damlattım.ay çok güsel olduuuu
ohhh misss
sağol tatlıgacım. gerçekten dışlandım diye hiç düşünmedim, bu niyetle yazmadım. şöyle diyelim yoğurdu üfleyerek yiyorum artık.
fırsatını bulmuşken söyliyeyim, heidi hayranı olarak heidinin yenimaceralarını bekliyorum sendenkaydirigubbakcemile3:hulya:
Şeniz

özellikle bu topik için düşünmedim çok gördüm KKda haklısıneyvahedigeldismile
evet sizin yerinize kendimi koyarak içimi döktüm şöyle; siz beni hiç tanımıyorsunuz kimbilir ben nasılım, birbirinizi az çok tanıyorsunuz o yüzden rahatsızlık vermek istemedim:kedi:
Şeniz

bana hiç saçmalıyorsun gibi gelmediopuyorumnanaktan
hala şeriban teyze kili ve maskeyi yaparken içine koyduğun papatya çayı vs.bilgilerin yazıyor defterimdeaklinialirimsmile
Şeniz

:kedi:canım kızdın mı bana, gel öpeyimŞeniz
ben sizi biliyorum siz beni bilmiyorsunuzd diye açıklık getirmek istedimbenneyaptımki
bu arada çantalardaki anahtarlık aksesuarı çok beğendimboshayallersmileboshayallersmile

tanrıcam kknın bütün iyi yönleri bu topikte alışveriş moda güzellik, paylaşım, espri vs. seni tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum. burdaki bilgiler çok iyi gelecek bana inşaallah. hatta eşimin cildi kurumuş bana kkdan not ettiklerinden neyi önerirsin diyo :roflol::roflol::roflol:
bir dahaki çekilişe katılayım ben:lepi: bu sefer bi bakarım tecrübe olursositososito

nivea falan bana da yaramadı sen o zaman söyleyince aklıma yattı. tabi serengil dudağı da olsun istemiyorumaklinialirimsmile kesin alıcam inşaallah.
Şeniz

çok teşekkür ederim kızlar çok tatlısınıza.s.
sağol bitanemm
takılıyoruz işte burda kardes kardes
çok hoşuma gidiyor bu topikk
aynen senın gibi mutlu oluyorum burda

güle güle tatlışkom:gitme:

oyyyyyy melegim benim dikkat et kendine ...yrna olumlu haberlerini bekliyoruz...ins birseycikler cıkmaz

melegim sonra gel ama

Nikocanım öldürcen beni vallaha yazıyorum isimini listeye halen rahatsızlık diyor olur mu öyle şey aaaaaaa =) bana ozelden bilgilerini yolla okey do

offffffff kızlar bende bir vajinal mantar rahatsızlıgı var ki sormayın mafoldumben allah kahretsin kullanmadıgım ilaç hap krem kalmadı geçmiyor hemende senelerdir :sinifsinif:

kıyamam ya gecmiş olsun canım
bende arada olur ama gecer
travazol muydu neydı ii geliyo bana

Selam topik ahalisi..opuyorumnanaktan
Akitram, benim :emir_bebek:ufaklık ne zaman senin avatarını görsef..
o kadar çilek yemeakannehiryoksa karnın ağırr diyoooo.naniknanik.
uyyy yerim ben onu yerimmm:ecrin_bebek:
Sağolasın bitanem...Terkos hakkaten insanın yarım gününü alabilen bi yer a.s
alt katta bi doncu var, orayı seviyom ben bi de. aklinialirimsmile
Cancağzım, işte kimkime çıkarsa, şans, doğal olsun gari =)
:lepi:
Aprılım hayılrı olsun canım güle güle kullan doncuları bende cok severim aramısta kalsın kaydirigubbakcemile3

canolar bir de kargolama ucretini gonderen ödeyecek onda da acıklık getirmek istiyorum

aramızda kargo olayınıda konusalım yurt içi mng aras kargo ptt kargoya nazaran fiyatları cok daha yuksek
daha uygun olması amaclı ptt uygun gordum siz nasıl dusunuyorsunuz ? hı bir de sunu belirteyim ptt gorevlisi içinde ne oldugunu kontrol etmek için paketin içini acmak isteyecektir eger ptt kargo ile gonderelim derseniz yanınızda hediye paketini hazır bulundurunyerimseniben
livim ptt kargo uygun olabilir ben kargo olayları bildiğimden telefon numaramıda yazdım :kedi:
varlığın öyle bir sevinçki burnumda çilekli sakızımın kokusuzemuszemus
evet..topikçek çilek sever hatunlarsınız:nazar:haydin size çilek maskesi ekliyim:lepi:

tanrıcaaaaaam süper bi tarif ben bunu artık yalana yalana sürerim yüzüme kaydirigubbakcemile3
buarada aldıklarını güle güle kullan fırcalar cook tatlı yaa bende istiyorum öyle bişey ama bulamadım bizim burdaki 1milyoncular geriden geliyor biras pek böyle seyler
yokalsanaalsanasmile

kızlar avonun cilekli losyonları flnda varmıs
2992.jpg

bir de cocuklar için cilekli sampuanı
tatlım ben bundan almıştım çilek ve bişey daha var içinde
o diğer sey cilek kokusunu bozmuş bituhaf kokuyor ben pek begenmedim tatlım

sağdan itibaren;fair pink,medium red,dark red..diğeri de eyeliner..
waaauw birinin elf siparişleri gelmiş :jeyyar:
gülegüle kullan ojeler cok tatlı kırmızı olan daha bi yakısmıs
boshayallersmile

senin sıvaçını sevsinler beyaa
hani aylaynırın sıvaçı
ocelerinde pek gözelmişş
güle güle sürün tatlım gacımmm

Nikocan tanrıçamın topiğini az çok takip ettiysen öyle insanların bu topikte olmadığını görmen lazımdı

Tatlı gacım sana çok yakışmıs en çok soldakini begendim

tatlıgacım, sıvaçlarına kurban olduğum, beğendin mi ocelerin yapısını bebeğim?Şeniz
renkler çok güzel görünüyor, güle güle kullanasın
a.s

gacimm dark red ine bayıldımmmm opuyorumnanaktan

Şenizzemuszemus
very very mersi cankızlar..

burcumhoşgeldin tatlım..geciktin bu gün:hulya:
listede meg var dimi??

canim bugun oglusla teyzemlere gittik :eek: o yuzden yoktum. canim ya sen korseyle ilgili sorumu atlamissin galiba, sey, pentide gordum oyle bir sey ama cocuk tulumu gibi minnacikti :roflol: ben onu giyersem benim varisler azar mi? :1shok:

hani yemektarifileri nerde tanrıcam yaa yemek tarifleri paylasalım
şöyle hem lezzetli hemde yapması kolay olanlardan
bnm aklıma hiç bişey gelmiyor her gün ne yapsam diye bakınıyorum mutfaga
al bugün makarnaya kaldım evdeki makarna stokum bitti
:gitme:

Şeniz

Farkındayım, heidimi bugünlerde epey ihmel ettim.bilmiyorumkismile.
Seni mi kırcam, yeni maceralar yaşatırım ona..delikafadulden

uyyy yerim ben onu yerimmm:ecrin_bebek:

waaauw birinin elf siparişleri gelmiş :jeyyar:
gülegüle kullan ojeler cok tatlı kırmızı olan daha bi yakısmıs
boshayallersmile

Teşekkür ederim akitroşum,gel beraber sürünek..zemuszemus

X