Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
allah tepenizden baksın emi:tomato:
ağız tadıyla bir nisan yaptıramadınızalsanaalsanasmile
oysaki 2 gündür sırf bu yüzden girmiyodum hzırlamıştım kendimi-tatlicadiarzu-lülülülülülü
işi bozanı bulmaya gidiyorumkaydirigubbakcemile
canlar hepinize günaydınopuyorumnanaktan 2 gündür hazır yoktum,didim şakalayım şunları:smiley-cool:ama yemediniz...anca girebildim,nöbet saatlerimiz değişti,allahım hayırlısıyla bitsede aşkım kurtulsa ordan,bütün nöbetleri nerdeyse ona yüklediler:eek:klava:
neyseÇok üzgünüm çoooksinirlendim yine..geçmişi okuyup dönücem,bakıyım neler kaynattınızzemuszemus

herkesin yüreğine indirdin bebeim aferin alsanaalsanasmile kaydirigubbakcemile3

Buarada Minikim Allah yardımcın olsun Rabbim zihin açıklığı versin inşallah sınavların güzel geçer fındık kurdum soruların hepsin yaparsın inşallah :Saruboceq:

Minikim sana da seminerinde başarılar bidenem inşallah sular seller gibim anlatırsın konunu Allah yardımcın olsun cancazım benim

ılarzum bebeğim dün uğramayınca senide merak ettim demek sende çok yoğunsun gülparem benim ya çok yorma kendini emi yerimseniben

Aslında buara bende çok hemde çok yoğun olmamı sağlayacak bir uğraş bulsam kendime pek bir iyi olacak kafamın cidden bişeylerle meşgul olması şart yoksa olmayacak böyle :bbo:

Son düzenleme:
kızlar hepinizi çok sevdiğimi bilin ama artık kk ya giremiycem,şu an internet kafedeyim yine girmeye çalışıcam bugün..kendinize dikkat edin

allah tepenizden baksın emi:tomato:
ağız tadıyla bir nisan yaptıramadınızalsanaalsanasmile
oysaki 2 gündür sırf bu yüzden girmiyodum hzırlamıştım kendimi-tatlicadiarzu-lülülülülülü
işi bozanı bulmaya gidiyorumkaydirigubbakcemile
canlar hepinize günaydınopuyorumnanaktan 2 gündür hazır yoktum,didim şakalayım şunları:smiley-cool:ama yemediniz...anca girebildim,nöbet saatlerimiz değişti,allahım hayırlısıyla bitsede aşkım kurtulsa ordan,bütün nöbetleri nerdeyse ona yüklediler:eek:klava:
neyseÇok üzgünüm çoooksinirlendim yine..geçmişi okuyup dönücem,bakıyım neler kaynattınızzemuszemus

alemsin yaa
kaydirigubbakcemile3

merhaba kıslar nabersiniz bakalımm
çok bitkin hissediyorum kendimi bugun yaa

pardonluk ne var ki akitramolumunekankayizsmile
bi deniim dedimdi şu kk kartın nimetini bendebilmiyorumkismile

canlar bende kaçtım kütüphaneye gidicem sonrada derse herkese iyi sohbetler mirmirmirmir :a015:

Fıstıklarım ben çıkıyorum hepinizi kocaman öpüyorum Sizi çok Seviyorum opuyorumnanaktan

ben yıne bir soruyla geldimmmm
benim gözlerimde beyaz yer sürekli kırmızı ya,hani ağlayınca faalan olur ya insanlar
tanrıca,
ne yapsam
bilgisayar başında fazla vakit geçirmek,uykusuzluk,göz makyajı yaparken kalemi göz içine çekerken sulanma oluyor ise,far sürerken tozlar kaçıyor ise,makyajı çıkarırken temizleyici göz içine kaçıyor ise,sigara içiliyor yada içilen ortamda bulunuluyor ise die devam eden...şeylerden biri varsa..yada yoksa:))her halükarda göz damlası kullan tatlımkaydirigubbakcemile5yazdıklarımdan tutan varsa onlarada dikkat edersen sorunu aşıcağını ümid ediyorum
selam kızlar neydiyonuz bakimm

yaa yüzümdeki izler gitmedi hala off...yapıyrm maskede
sizin nasıl geçiyo
silgiyle siliyoruz aa bakmışız geçmiş:mymeka:
boyacı küpümü bu sok çıkar toz pembe...sabrediceksin bıkmıycaksın..pes etmeden bakımlara devam et..guclubacismile
Kızlar aranızda Ricky martin hayranı olan varmı?
Haberlerde açıklandı..Ben eşcinselim demiş.KAdın hayranlarını hayal kırıklığına uğratmış.

Zaten Ricky nin suratından anlamıştım.boshayallersmile.kız suratlı, beybi feys bişeydi.:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

küççükken beğenirdik ortaokuldayken resimlerini filan toplardık postallar vardı ayy ne salak günlerdi[/B] sempatiksalakcinni
un dos dess...mupassitopalente mario...un dos des mupassitopallakaydirigubbakcemile2yeeppaaaasositososito un unnn unnn unn dos des:teytey:
ne şarkıydı ama:nazar:yıkılmıştı ortalık:hulya:
4534.jpg

Kızlarrr bakınız ben ne yaptum:dance:
Adaçayını böyle minik bir demliğe koydum, demlenince bardağıma döküp içicem şimdicik
Çok sevdim bu işi, sizinle paylaşmak istedimkaydirigubbakcemile2

bi de pazardaki Avoncu amcadan, pek fazlaca övülen kırık ve kuru saç uçları için serum aldım. 7 TL ye.
alkisalkisalkis
p_2061_b.jpg
çok şirinnhihoyyytçok sevdim demliğini:1hug:ayrıca avonun o ürünü güzeldir aproş..bende kullanmıştım miladdan önce saçlarım sarı ike..memnun kalmıştım.fiyatına göre oldukça iyisüprizzzzz
canlar bende çilekte bugun bunu ısmarladım ...kullanır mıyım bilmıyorum ama elimin altında bulunsun istedim
Clinique-Pore-Minimizer-T-Zone_E6873535.jpg

bir de kullanmasam bile elimin altında olsun diye fondeten istiyorum kızlar ...yağsız alt tonları pembe olan bildiginiz iyi bir fonteden var mı
shiseido clinique ve mac dusunduklerim ...ten ürünlerinde bunların dısına pek cıkmak istemıyorum aslında ama hangi serisi bana uygundur bilemedim
kankam güle güle kullan..bana kalırsa lancome derim..dediğin gibi bir allığım vardı çok memnundum:asigim:yazdığın markalarda başarılı ama
kızlar göz kızarıklğı için ne diyosunuz,doktora da gitim bişey yok dio napabilirim
göz damlası kullan lokumum..ayrıca lilyuma yazdığım cevabada bi göz at üstteyerimseniben
slmmmm kk nın gözell hatunları ne kaynatıonuz bakim burda??
nerelerdesin boncuğum yaŞeniz
süslüyümmm,süslüsün,süslüüü,
süslüyüz,süslüyüz ve deee süslüyüzzzbayanssulusmile

öpüorum sizi arkadaşlarımmmmkaydirigubbakcemile5
:lepi: :lepi: bayanssulusmile
ben toz simli ve simsiz siyah far arıyorum bildiğiniz bişey var mı ?
flormara goldenrosea baktım terracota ve tekşi far var toz istiyorumda bulamadım
ya al farı döv havan al sana toz farsempatiksalakcinnimineralli markalara bakıcaksın bitanem..
nisanım aşkitommm flormarın 4 farları bende düsündüm ama kızlar pek kalıcı olmadıgını yazdıkları için vazgectim
bende oyle dusunuyorum tatlım tekli far yerine 4'lu ya da daha çok olabilir

pastelide tanrıcam pek begenmemiş 1 sayfada yazıyor ...napcagımı bilemedim
livo bendeki o paleti hiç beğenmedim ben söyliyim..yeri güzel değil:sinifsinif:yani simleri dokusu..sevmedim işte..golden rose diyorum kanka..trio serisi var hala alamadım
seri şu..renkleri çok hoş..
31815_kucuk.jpg

aktiracam terracotalarda renkler çok yogun simli gibi ambalajında süper duruyor ama bana yakışmaz yani yakısmıyor biliyorum cecile bir bakayım cnm alacagım yerde de deniyelim
nisanım Stila ın bende bir tek allıgı var o da gayet iyiydi çilege bir bakayım farlarının renkleri nasıl diye ...izmirde Deborah var tatlım bir kaç kere rastlamıştım ama fiyatları pekte istedigim gibi degildi yani biraz pahalıydı
kanka deborah alana kadar üste biraz daha verir mac falan alırsın boşver..golden roseye bak cidden güzeller..ama yazdığım seriye bak
Ay canlar topik azcık hareketlenmiş :dance: Ama Tanrıçam hala yok valla meraklanmaya başladım
Hediye olayı cidden harika olacak ama dediğiniz gibi azcık kendimizi tanıtsak süper olur çünkü diğer türlü nasıl hediye alacağımıza karar vermek baya zor olacaktır
Bence hediyenin fiyatı konusunda da bir sınırlama koymak bana sizinde dediğiniz gibi baya mantıklı
tanıtıyımaklinialirimsmile
lolita 18..boy: 1.72,kilo 50 yaşadığı yer moskovakaydirigubbakcemile2sempatiksalakcinni
merak ettiniz biliyorum perim,kızlar anca gelebildim canlarım cierlerimolumunekankayizsmilehediye işine bakıcam şimdi...konuşucaz detaylı
tanrıcam gelsinnn artık evet heyecan bastı vallaha yapalım yeni listemiz

Çift rakamlarda olması bizim için iyi bir kişi acıkta kalmasın

2560.jpg
livimm emeğine sağlık bitanem ne güzel emek vermişsin..harika bi liste:asigim:insanın hediyeleşesi geliyoboshayallersmile
kızlar sorularınız ve fikirleriniz gibi hediyeleşmenizi izlemek de çok zevkli olacak
sabırsızlıkla bekliyorum
chees sana özel mesaj atılmıyor
bu golden rose dolgunlaştırıcı rujla ilgili son fikirlerini merak ediyorum
benim listemde de var da seni kobay seçtim kendime
sende katılsana nikonum canım:dance:golden rose harika bi bakım yapıyo dolgunluğu boşver:hulya:
ben de açim bari , anahtarı paspasın altından alim
günyadın dünyagüzellerim umarım çok güzel bi gün geçirirsinin
benim 2 tane sınavım var bana dua edin :
allah yardımcın olsun su gibi geçer işalah minim:Saruboceq:dualarımız ve güzel enerjilerimiz seninle..tükanı sen açmışın allah razı olsun:))kızım paspas altı deşifre oldu hırgızlara prim vermeyin olum:smiley-cool:
1 nisannn dimiiii[/B]
kaydirigubbakcemilesussan ölürdün dimilülülülülülü
1 nisan şakasıydı de, kızmıcam bak çooooookkk sevincem canımmm fıstıkımmmm:çok
ben seni çok seviorum biliyosunn..
cierimi dağladın zaten kızdım kendime:tomato:yerim ben seni canım arkadaşımolumunekankayizsmile

Son düzenleme:

alemsin yaa
kaydirigubbakcemile3

merhaba kıslar nabersiniz bakalımm
çok bitkin hissediyorum kendimi bugun yaa

Kuzum bahar yorgunluğudur belki tatlım:teselli:...ben de nezleyim. genzim yanıyor çok fena mafoldumben

canlar bende kaçtım kütüphaneye gidicem sonrada derse herkese iyi sohbetler mirmirmirmir :a015:

Fıstıklarım ben çıkıyorum hepinizi kocaman öpüyorum Sizi çok Seviyorum opuyorumnanaktan

Güle güle canlarım Alla zihin açıklığı versin opuyorumnanaktan

:a015:
ahahha süpersin akitim kaydirigubbakcemile3:nazar:
ben de bi ara iletime
KK Kro yazmıştım
:roflol:
:roflol:
Kuzum bahar yorgunluğudur belki tatlım:teselli:...ben de nezleyim. genzim yanıyor çok fena mafoldumben

Güle güle canlarım Alla zihin açıklığı versin opuyorumnanaktan

herhalde tatlım yaa

X