Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar hepinizi çok sevdiğimi bilin ama artık kk ya giremiycem,şu an internet kafedeyim yine girmeye çalışıcam bugün..kendinize dikkat edin

kızlar hepinizi çok sevdiğimi bilin ama artık kk ya giremiycem,şu an internet kafedeyim yine girmeye çalışıcam bugün..kendinize dikkat edin

1 nisan şakasıydı de, kızmıcam bak çooooookkk sevincem canımmm fıstıkımmmm:çok üzgünüm:
ben seni çok seviorum biliyosunn.. gitme..

fıstıımm,ben seni nerde bulcam nerde ner deee:sinifsinif:

günaydın canlar neee danrıçam şaka mı yapmış biseeee :)))

yirim onu yirim ısırırım

bugün 1 nisan neşe doluyor insan!!!

dün çok yoğundum giremedim gerçi bugün de yoğunum ama nedense işe başlayamadım

Bir de kahve limon karışımını uygulayan oldu mu kızlar çatlaklar için?

Canım ben yapıyorum arada, çok güzel bir peeling etkisi var, çok seviyorum.
Duşta kokusu da süper oluyor
Parlatıyor cildi
:lepi:

sengözlerimebaksanabBen artık bu topiğe gelmeyi hiç mi hiç düşünmüyorum..:jeyyar:
:1ninca: sengözlerimebaksanab
ben de açim bari , anahtarı paspasın altından alim kaydirigubbakcemile3
günyadın dünyagüzellerim umarım çok güzel bi gün geçirirsiniz opuyorumnanaktan

benim 2 tane sınavım var bana dua edin :Saruboceq:

Canım inşallah çok güzel geçer sınavlarınnn :Saruboceq:

bende geldimm dularım seninle minimm benmde seminerim var banada dua edinn=(

Oyy kuzum bol şans kuzuma :Saruboceq: kaydirigubbakcemile2

alsanaalsanasmile Aşkitommm sakın öle bişey düşünme, şaka ediyorsun değil mi kankacım olumunekankayizsmile

allah tepenizden baksın emi:tomato:
ağız tadıyla bir nisan yaptıramadınızalsanaalsanasmile
oysaki 2 gündür sırf bu yüzden girmiyodum hzırlamıştım kendimi-tatlicadiarzu-lülülülülülü
işi bozanı bulmaya gidiyorumkaydirigubbakcemile
canlar hepinize günaydınopuyorumnanaktan 2 gündür hazır yoktum,didim şakalayım şunları:smiley-cool:ama yemediniz...anca girebildim,nöbet saatlerimiz değişti,allahım hayırlısıyla bitsede aşkım kurtulsa ordan,bütün nöbetleri nerdeyse ona yüklediler:eek:klava:
neyseÇok üzgünüm çoooksinirlendim yine..geçmişi okuyup dönücem,bakıyım neler kaynattınızzemuszemus

Ay kalbime iniyordu nasıl üzüldüm anlatamam TANRIÇAM artıkım girmiycem gelmiycem diyince :1shok: Neyse Allahtan 1 Nisan şakasıymış benimde hiç aklıma gelmedi ya ben çok mu safım ne :uhm:

Buarada Tatlıgacım da artık bu topiğe uğramıycam mı yazmış bana mı öyle gedi ıNŞALLAH oda 1 nisan şakası yapıyordur yoksa çok hemde çok üzülürüm ne olur gitmeyin fıstıklı lokumlarım benim :çok üzgünüm:

mini ve minik yani miniklerim sınavınızda ve seminerinizde Allah kolaylık versin eyvahedigeldismile

Herkese Günaydın Tanrıcam hoşgeldinnnn kuzummm özledim yav :eek:lmaz:

X