Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
karabiberimöpüyorum kuru incirimŞeniz
livo,zaten kızın ömrü bu topikte geçmiş,bi iki farklı konu vardı ama onlardada sorun sıkıntı yok:1no2:
ya noldu ceylana ya:gitme:

bizim konsey toplanmış aklinialirimsmile
özledim laa sizi,hatun kişilerolumunekankayizsmile

el atıcam bitanem araştırmadayımolumunekankayizsmile
sen yazdın onu demek adi:roflol:geçmişimi silemiyorum senin yüzünden:dilcikar:mafoldumbensempatiksalakcinni
bizim konsey toplanmış aklinialirimsmile
özledim laa sizi,hatun kişilerolumunekankayizsmile
canım gelmişşşhihoyyyt:1hug:hoşgeldin bitanemolumunekankayizsmilebizde seni özledik..ne güzel sabahlıyoduk kız bi araboshayallersmileaklinialirimsmilelivin benzetme topiğinde muhabbet güzeldi :içelim:

Son düzenleme:
Pandoş sana da slm..
özeline bişey yazcam canım bakarsın..
tatlı gacim ,at canım at ...
artık mecburen özel ve tüzel paylaşacağız zaten!gündelik,kadınsal mevzularımızı dabilmiyorumkismileçok özel şeyler yazacağım sana aklinialirimsmile ''farın kaç numara?,memnunmusun?'' vs gibikaydirigubbakcemile3
ziyaretçi mesajlarının mefta olması ve yine şahsına münasır kişilerin kendine has özel tutum ve kazan kaynama seansı sonlandı,bir ilki daha başaranlara selam olsun ,kimbilir yine hangi gereksiz amaca hizmet ettirildi ki,böylesine gerekli 2 li diolog sitemimiz çökertildi...kötükedihüso
biz ne zaman akıllanacağız...tahminlerime göre durum budur..yanılıyor isem biri çimdik atsın CADIARZU

canım gelmişşşhihoyyyt:1hug:hoşgeldin bitanemolumunekankayizsmilebizde seni özledik..ne güzel sabahlıyoduk kız bi araboshayallersmileaklinialirimsmilelivin benzetme topiğinde muhabbet güzeldi:içelim:

evet ya ne hoştu...hey gidi günler hey herkes birbirini görmüştü bütün sevdigim insanları gördüm daha ne isteyim :asigim:

Su mu bastııohaoldumsmile Geçmiş olsunnn:teselli:

ohaoldumsmile ohaoldumsmile ohaoldumsmile :a015:

ruh hastası:roflol:

geçmiş olsun canım ya
fazla birşey var mı??

bacılar ben geldim opuyorumnanaktan

burcu büyük geçmiş olsun çok üzüldüm =(

cok sagolun senağlama ay sabahtan beri temizle temizle canim cikti, foss diye bir boru sesi geldi, herhalde dedim benim minik camasir makinesini calistirdi su aliyor, kostur kostur baktim ki o degil, banyodan geliyor ses, bir baktim selale gibi mubarek bir fiskirisi var klava: o an kafa gitti sifona giden boru patlamis, hemen kapatsana vanasini, yok iste panik olacam ya, yan komsu ablama kostum o yok, kapiciya seslendim diyafondan o yok, esimi ariyom (onu zaten niye ariyom bilmiyom, ama :roflol: adamcagiz nasil kalksin gelsin isinden) o da yok. en sonunda akil ettim gittim kapattim muslugunu sifonun, durdu. hihoyyyt ama bu esnada benim banyo ve halilari, koridor daki halilar batti senağlama simdi halilari kivirdim dayadim dusakabinin icne iyice aksin suyu asicam pencereden disari. yalniz resmen canim cikti, aptal boru :mymeka:

evet kızlar ,aşkımız orada fidan vermeye başlamıştı ,buralarda yeşerdi,gün be gün ,filizlenip ,meyve veriyor... sizleri pek bir seviorum ..opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile5
zaten msn den konuşuyolar kumpaslarını yapıyolar bari buraları kirletmeseler:sinifsinif:

burcum çok geçmiş olsun ama eşimi aradım nie aradıysam kısmına koptumkaydirigubbakcemile3
kimseden fayda çıkmayınca kendi işini kendin gördün tabi:))balkona sersene kurusun..nie kıvırıp kaldırdın..geçmiş olsun :teselli:

evet kızlar ,aşkımız orada fidan vermeye başlamıştı ,buralarda yeşerdi,gün be gün ,filizlenip ,meyve veriyor... sizleri pek bir seviorum ..opuyorumnanaktan

ziyaretçimiz kapandı nası olsa azcık geyik yapalımkaydirigubbakcemile3
pandoşum yeni makyaj yarışması yapsak diyoruz,gelin makyajı bide avatar makyajı olsun diyorum eğer egzantirik bişeyler yapılıcaksa diyorum..sen ne diyosun?bide katılırmısın?:1rolleyes:
hülyayla dişi nerde kız görükmüyolar:sm_confused:bizde seni seviyoruz pandom:asigim:

Son düzenleme:
aaaa tatlım g.olsun nasıl oldu yaa çok üzüldüm

sagol canim, sifonu dolduran boru patladi :mymeka:

burcum oyyyy cnm benim nasılda panik olmuşsun üzüldüm bak allah başka sıkıntı stres vermesin

amin livim, hic sorma, bir oraya kostu mbir buraya en son canin "Aaayy" "Ayyy" lari arasinda :1rolleyes: halilari ve etrafi temizledim sukur..

oyle oldu vallahi, kendim gordum isimi guclubacismile once suyu aksin iyice dedim, ondan, birazdan sererim canim Şeniz

burcucum geçmiş olsun canım

sagol tosbaam Şeniz

burcu yerim seniguclubacismilekaydirigubbakcemile3Şeniz
allah başka dert vermesin canım
kızlar nereye kaçtı yahugamyoncuiremsu

burcu yerim seniguclubacismilekaydirigubbakcemile3Şeniz
allah başka dert vermesin canım
kızlar nereye kaçtı yahugamyoncuiremsu

amin canimm Şeniz vallahi ben bir burada bir yan pencerede livimin allik konusundayim zemuszemus ay o alliklar ne oyle bayildim hepsine boshayallersmile

Son düzenleme:

nazar değmesin uslu kızımıza

ay kıyamam canım ya ne yorulmussundur
bende temızlık yapıyom ama dayanamadım geldım bakayım ne var ne yok diye
zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…