Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıcam aldıklarını güle güle kullan örtmenimbayanssulusmile
bu havilland krem ilgimi çekti not aldım şinci
acaba nasıl kullanıcam
yani nemlendiri niyetine mi yoksa nemlendiriyle beraber destek ürün olarak mı tam olarak şekillendiremedi kafamdabilmiyorumkismile

estafurullah tatlım:kedi:demeyin böyle utanıyorumeyvahedigeldismile:))
teşekkürler nikoncancım,sadece nemlendiri niyetine bitanema.s
iyi geceler fıstıkımmmŞeniz

emen yolladıkaydirigubbakcemile3gidiyorum:a015:soranlara selam ederimsenağlamasempatiksalakcinni
sanada..herkeşeopuyorumnanaktanalayınıza:))neyse sapıttım uykusuzluktan zıbarıyım ben..nöbetimiz yok bu gece..ama sabah 6 da varohaoldumsmile

iyi geceler tatlım
allah rahatlık versinn
opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3ay ne hemen yollması ya keşke hiç gitmesenn kzuucumm yaasenağlama

Belli yediğinden fidan gibisin aklinialirimsmile

Ahhh nerde bende o şans ye ye kilo alma bundan daha güzel bişi olamasss boshayallersmile

Çabuk gel :gitme:
geldimmmm nerdesiniz
ben pek kilo alamıyorum evet ndn anlamıyorum
cok aktif biriyim belki ondan
ama ben balık etli kadınları cok sexy buluyorum kalçalar falan :jeyyar:
zayıflamayınnnnn hem sen gayet iyisin bebeim
:sm_cool:

tsk ederm tatlım

canımm teşekkür ederim ama ben onu karıştırmışım bu yüze kullanılmıyo mu diye düşünüp durdum tüm gece kaydirigubbakcemile3 meğersem karıştırmışım :kedi: yine de teşekkür ederim a.s.
ayy canım çok teşekkür ederim yarın hemencik lahana bulup alcam kaydirigubbakcemile5
ayy ne cici çıkmışsın yaa kaydirigubbakcemile2 bidee mavinin tonuna bayıldım :lepi: meaşaallaahh..
bende bişi aldım ekliyim biraz fazla iddalı giyip giymemekte hala kararsızımmCADIARZU

wuuuu süppeerr bence giy onu dışarda daa hihoyyyt istersen straplez giy içine minikim delikafadulden
ayy hepsi çok güzelmiş canım güle güle kullan a.s amaa en çok farlara hastayım hele bide parlement mavisi farı var dedin ya flormarın yarın gidip bakıcam hemen kaydirigubbakcemile

bende bişeyler yemeden duramam yaa illaki agzıma atıstıracak bişey ararım
neyse akitra kaçar bi yarım saat sonra geleceum mck

ahh ahh bendee çok yiyoruum cokacimcoook ve aldığım kiloların haddi hesabı kalmadı bu aralar :çok üzgünüm:

saoll iklimimm giysemm mi giymesemmi bilemedim bide bodyi aşağı çektikçe açlıyo düşük bel pntlnla falan düşünemyrmmmaklinialirimsmile

ay minikim en son eklediğin cok sexyyyyy bence giymelisin
okdr begenip almıssın yahu rhtsz olursan içine straplez giy iklimin dediği gibi
yerimseniben

ıı geceler bebeklerım bu arasohbete katılamıyorum gecmısı okumakla yetınıyorum
offf yha

mınıgım ck hos bence benımde buna benzer bı badyım war bıkını ıle kullanıyorum yazın yazlık bolgee tabıkıde:)

mınıgım ck hos bence benımde buna benzer bı badyım war bıkını ıle kullanıyorum yazın yazlık bolgee tabıkıde:)

saol cnm bende artık içine straplez giyerim zaten bnm bulundum yerde tatil beldesi anam neler giyolar burdaalsanaalsanasmile

ıı geceler bebeklerım bu arasohbete katılamıyorum gecmısı okumakla yetınıyorum
offf yha

ahh panterim bende ölee yaptım bi ara off bitmicek sonu gelmicek diyor insan kafamçokkarıştı

akitram kombinasyonuna bayıldım çok güzel çok zevklisin fallaa sositososito

efet bayanlar sizee 100 puanlık bi soru geliyor kaydirigubbakcemile3 sizcee ben bunun gibi ayakkabı nerden bularım :kedi: bölelerin genelde tabanı kalın oluyo ama ben sevmiyom o yusden de bölee daha incesini istiyorum eyvahedigeldismile

bidee alıntı olmazsa sevinirim =)

iklim canım tsk ederm :)
buarada bu yıl moda bu tatlım heryerde bulabilirsin diye düşünüyorum
a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…