Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
deniz yosunu dediğin açık mavi olanlar dimi satıcı kızın iş güzarlığı kakaladı bana anladım sonra ama cilt kurudu iice uff tanrıçam sende olmasan canım benim peki onun bide su bazlı nemlendiricisi ardı onuda alsam olur mu nemlendirici olarak,yardım meleğim ne dersin

asooooooooooo ben senin ................. bla bla anladın sennnn :eek:klava: alsanaalsanasmile
kızım bittin sen kendi ellerinle yaptın hemde :))
nese çıktım bu sfer :))

foto610.jpg

ahh yine toplandı herkes :gitme: ama gitmek zorundayımm
parfümler konusuna daha detayli gircem sorcam sana tanrıca karısı :nazar:
herkese iyi gecelrrrr aklinialirimsmile
ya kanka yaa:gitme:tamma ararım sabah uyandırma servisin olarak:lepi:hadi dannn:smiley-cool:
kızlarrrrrrr karabiber ve aso mesajlarınıza baksanıza ooooooooooooof siz bakana kadar ooooo oooooo
eyvahedigeldismilebaktım ama yoktu:sm_confused:
deniz yosunu dediğin açık mavi olanlar dimi satıcı kızın iş güzarlığı kakaladı bana anladım sonra ama cilt kurudu iice uff tanrıçam sende olmasan canım benim peki onun bide su bazlı nemlendiricisi ardı onuda alsam olur mu nemlendirici olarak,yardım meleğim ne dersin
aynen bebeğim:lepi:harikasın bende onu diyicektim.onun su bazlı nemlendiricisini al 30 tl falan bişey...yardım meleğimi:kedi:naptımki bitanemopuyorumnanaktan
The_Body_Shop_Yosunlu_Arindirici_Gece_Bakimi_938e62e.jpg

NOT:KIZLAR ÜRÜN BU DEĞİL AMA BU SERİ..RENGİNİ ANLAMANIZ İÇİN KOYDUM
dedikodu yaptık kızımmmmm sende gelseydin hıhhhhhhhhhh

varya çok kötüsünüz okuycam bekleyin adilerrr:))))

asooooooooooo ben senin ................. bla bla anladın sennnn :eek:klava: alsanaalsanasmile
kızım bittin sen kendi ellerinle yaptın hemde :))
nese çıktım bu sfer :))

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın böböğümm:nazar:

bebeğim ozaman deniz yosununun yıkama jelini,toniğini ve nemlndiriicsini almalıyım,yeterli dimi.bidecenım ben geçen gün cilt bakımına gittim ama pek fark göremedim cildimde sebebi ne olabilir ki?zemuszemus

bebeğim ozaman deniz yosununun yıkama jelini,toniğini ve nemlndiriicsini almalıyım,yeterli dimi.bidecenım ben geçen gün cilt bakımına gittim ama pek fark göremedim cildimde sebebi ne olabilir ki?zemuszemus
o kadar masraf etme hayatım ya,su bazlı nemlendiricisini al yeter..komple değiştirme setini..ayrıca buhar tutup noktalarını sıktı sonra bi iki krem sürüp pamukla sildi falan filan bu kadarmı??
böböğümm görcez ne kadar yaktıgımı :smiley-cool: bide eyvahedigeldismile yapmış deli :))
ayy valla gitti bu sfeer öptüm herkesi :roflol:
kardeşşşşşşş:)))))))

hatunlarda fenaymış haniaklinialirimsmile
pembeler daha şekerli kokulardır.ben olsam maviyi kullanırdım.daha freştir daha hafiftir..yanlışmıyım?

hatunlarda fenaymış haniaklinialirimsmile
pembeler daha şekerli kokulardır.ben olsam maviyi kullanırdım.daha freştir daha hafiftir..yanlışmıyım?
[/QUOTE]
yok bebeğim yanlış değilsinde mavi ekşimsi sanki boğuk gibi-tatlicadiarzu-
ay ben ne kararsız biriyim ya olay oluo resmen herşeysenağlamasenağlama
hatunlara bakarsak pembe oluo:roflol:

ewt canım.skeyndor die bi ürün kullanıoalrmış.buhar maske falan filan ama memmnun kalmadım hayatım

yok bebeğim yanlış değilsinde mavi ekşimsi sanki boğuk gibi-tatlicadiarzu-
ay ben ne kararsız biriyim ya olay oluo resmen herşeysenağlamasenağlama
hatunlara bakarsak pembe oluo:roflol:[/QUOTE]
kararsız kazımmirmirmirmir
ewt canım.skeyndor die bi ürün kullanıoalrmış.buhar maske falan filan ama memmnun kalmadım hayatım

yemişim onların skeydorunu-tatlicadiarzu-tatlım bende eskiden öyle bi salaklık yaptım hemde gayet iyi yerlerde..dünya para bayıldım belki dieri daha güzel yapar die ama anca boşa para bayulmış olmuş..onların yaptığı işlemin kralını yapıyorum evde ben
bak tarif yapıcaktım vazgeçtim!sana söz yarın resim çekicem hatta tencereyle falan:)buharından maskesine
yarın bakım günü kızlar haberiniz ola:nazar:

amanınnnn bakım günü bakımlanalım bi yaaaa
tanrıca canımm su pirinc suyunun seyi falan filan o kısmıda konusalım
yerimseniben

eveeeet hatırladımm kaydirigubbakcemile3 hatta aso banlıydı o sıra,ben sana mesaj atmıştım haber vermek için,bişe göndermişti sana :))

opuyorumnanaktan

yemişim onların skeydorunu-tatlicadiarzu-tatlım bende eskiden öyle bi salaklık yaptım hemde gayet iyi yerlerde..dünya para bayıldım belki dieri daha güzel yapar die ama anca boşa para bayulmış olmuş..onların yaptığı işlemin kralını yapıyorum evde ben
bak tarif yapıcaktım vazgeçtim!sana söz yarın resim çekicem hatta tencereyle falan:)buharından maskesine
yarın bakım günü kızlar haberiniz ola:nazar:[/QUOTE]

:içelim:

akitcim dün arap bacıyı denedim cnmcm . . . şugar krem yüzümü bembeyaz yaptı . . . makkaşımı sildim bebaknan sonra biraz su vurdum cildime köpürttüm biraz ki gözenekler açılsın diye sıcağa yakın suyla duruladım sonra arab bacı geldi yedirdim güzelce pürüssüz berrak bi görünüm neme doymuş bi cilt karşıladı beni . . .
sabahta yüzüm öyleydi . . .

saol asoş bu arada beyaz arabbacı daha vıcık pempe daha katı . . .
pembe daha yağlı gibi geldi bana . . .

Tencereyle su ısıtıp naaapçan kızzzzaklinialirimsmile..Makarna mı haşlıycazkine?bilmiyorumkismile

X