Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
garnıer in gül özlü bi kremini kullanıorum, su içerim bol,ama sigara da kullanıorum bitanemm,yüzümü her akşam yıkarımeyvahedigeldismile

fiyat 130 tl civarı yanlışım yoksa..
Thierry Mugler Allen şutarafagitti
aşık oldum kokusuna:asigim:
NOT..orjinalini almayanlar açık parfümünü sorsunlar..açık parfüm alırkende marka olmasına ve kaliteli olmasına dikkat edin..
kullandığım dier parfümleri netten koyucam şimdi..daha önce eklemiştim ama resim bulamam şimdimirmirmirmir

HAFİİF TAZE BİR KOKUDUR..DOLCE GABANA LİGH PİNK

BURBERRY NİN DEĞİŞMEYEN KLASİK VAZGEÇİLMEYEN PARFÜMü

ARMANİ DİAMONDS...HAFİF SEMPATİK Bİ KOKU
canlarım ya bende bi sürü parfüm var ama şu an hiçbirini sevmiyorum resmini ilk eklediğim hariç:asigim:aşığım kokuya..biraz daha geniş anlatıcam söza.s.şimdilik şunları ekliyim dedim

kızım su arko krem muhabbeti iyiymıs ilk defa duydum hatunun bilmedigi birseyde yok ...anam bir tane bile farım yok ama neyse anneme soyleyim o desesin

Tanrıçam..12 den soona ,geldiğin için araba balkaaabana dönüştü..bilmiyorumkismile

garnıer in gül özlü bi kremini kullanıorum, su içerim bol,ama sigara da kullanıorum bitanemm,yüzümü her akşam yıkarımeyvahedigeldismile

biliyorum o kremi 8 tl civarı bişey...ben tavsiye etmem ama memnunsan sorun yok..tatlım netrogenin spf li bi nemlendiricisi var

20 tl olması lazım..bunu öneririm memnun kalırsın
2.su içmeye devam etvereliniortakharikasın
cildine kullandığın ürün ya su bazlı yada spf li olsun canım..
pudra kullanma bu ara fondoten sür..ayrıca maske öneririm...
resmini ekledim geçen ama netten koyucam şimdi,niveanın bal maskesi çok yoğun nem veriyor..bakım yapmaya vaktim olmadığı yada üşendiğim zaman bunu yapıyorum..tabi cildimin neme ihtiyacı varsa..
not:bu maske kuru ciltler için ama karma ciltlerde zaman zaman nem kaybına uğrayabiliyor

4 tl falan 2 kullanımlık

bebegim nasıl bir kokusu var odunsu mu cicek mı nasıl birsey?

tatlışşş arko nem senin oradan buradan duydun birsey degil yani supersin kuzum yaratıcı akideşim benim yaaaaaaaaaaaa

ben o maskecikler az diye elim gtmiyor :roflol:
livim yav sana sorucam sorucam soramadım aklımda hep bi çıkart lütfen
sen lenns kullanıormuydun canım yaa hankisi bide

tanrıca canım kokoşum o mor parfümü neden ben görmedim yav parfüm kültürümde geniştir ama :tomato: gezinirken bi bakiyim kokusuna diamonds bana agır geldi
nemlendirici bitürlü sabit kalamadıgım biürün bazen bıkıyorum al bi dove sür işte diyorum
tabi sonra pişman oluyorum o ayru
:icecream:

asom o yoğun mesajlarından kendi mesajımı bulup alıntı edemiorum:roflol:
neysem şeyi seçicem ya evde parfüm var iki tane deosu filan biri pembe biri mavi birisi bana kalıcak:icecream:
seçemedim delirdim burnum hissizleşti artık nasıl seçicem:çok üzgünüm:

yannlıs su light pinki merak ettim pembe olan hersey dikkatimi ceker fekat görsel olarak güzel değilmiş
banada hep derler dısınımı cıkıcaksın parfümün dısına bakma nedense grafik olrak estetik olsun isterim herseyin
:asigim:

tanrıça ya mükemmelsin walla .ben body shop un çay ağacı serisini kullanıorum.yanlış mıyım?

ahh yine toplandı herkes :gitme: ama gitmek zorundayımm
parfümler konusuna daha detayli gircem sorcam sana tanrıca karısı
herkese iyi gecelrrrr aklinialirimsmile

kızlarrrrrrr karabiber ve aso mesajlarınıza baksanıza ooooooooooooof siz bakana kadar ooooo oooooo

bebegim nasıl bir kokusu var odunsu mu cicek mı nasıl birsey?

tatlışşş arko nem senin oradan buradan duydun birsey degil yani supersin kuzum yaratıcı akideşim benim yaaaaaaaaaaaa
ikisi karışık:asigim:acayipp çekici bi kokusu var kesinlikle tavsiye ederim livim..arkoyuda anam senelerdir alır durur aynanın önünde:roflol:ayna önümüzün vazgeçilmez dekorudur-tatlicadiarzu-hiçte kullanmam..ama dediğim gibi birden aklıma geldi ve kk da çareler tükenmemeli dedim..şu baz olayına geçici bi çözüm bul dedim:enbuyukkk:kankam benim saolasın:1hug:
doce falan sürme yüzüne bebeğim,eline dirseğine falan kullan..ayrıca dekoratif bir şişe değil ama çiçeksi hafif bir kokudur..bi ara buna takmıştım:asigim:böyleydim ama şimdi:dilcikar:çünkü yeni aşkım var:asigim:
baz nedir acaba bilmiyorumkismile
canım benim baz..far bazı oluyor.ilk sayfada denemeleride var..farının daha yoğun ve kalıcı olmasını sağlar..renkleri olduğundan daha hoş gösterir
tatlı gacı heidi yi büyütmüssün :icecream:
büyüttüler heydiyi o kadar dağda bayırda gezerseaklinialirimsmile
resmini ekle bakim:ecrin_bebek:
hatçeye değil neticeye bak:)
tanrıça ya mükemmelsin walla .ben body shop un çay ağacı serisini kullanıorum.yanlış mıyım?

yanlışsın..neden dersen o yağlı ciltler için..sen karmasın..sivilceli ciltlere o..sen denizyosunu serisini kullan karma ciltler için o
senin mükemmelliğin canım benimŞeniz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…