Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Livim takılar çok hoşş güle güle kullanasınkaydirigubbakcemile2
çok tesekkur ederim nazalpcim opuyorumnanaktan

oyyy canım utandım :kedi: asıl sensin çok ve zarif olan :asigim:
aşkısı bir tür balık işte bu

Takıların çok zarif canım güle güle kullan eminim ki sana da çok yakışacaktır balım :asigim:
Buarada biberiye ya zedelenmelere de çok iyi geliyor Livim ayrıca eğer bir yere çarptığında morarma oluyor ya bildiğim kadarıyla onuda geçiriyor tatlım :jeyyar:

Off trafik zaten başımın belası benim canparem...mafoldumben
İETT işkence gibi. araba desen ayrı bir dert. aynı mokun laciverti afedersin...ohaoldumsmile
yaşam enerjimi tüketmek üzereyim bu şehirde...
beylikdüzünde kuzenim oturuyor, eskiden bizim eve yakın oturuyordu, evlenip oraya taşındı, görmeden duramıyorum, bebeği de var, ama gidip gelmek mahvediyor beni. gece kalmalı gidiyorum hep. aynı gün içinde dönüş imkansız...
:a015:

Ah Burcum keşke kolay olsa ama olmuyor dışarıya çıkmayı da çok denedim ama aklım sürekli onda heran her saniye artık elim ayağım titremeye başladı bilmiyorum nasıl toparlıycam mafoldumben

al birini vur otekıne tabi yaa haklısın cicim
gidiş dönüş cok zor gercekten
aynı sehirde insanlar cok uzak birbirine
beylıkduzu cok sakın guzel bir yer büyükçekmeceyide cok severim ben sahilini özellikle
karmaşadan uzak ama ulaşmakta allahlık

Aprilim Sebamedi biran önce bakcam canımcım yoksa dudak falan kalmıycak bende bu kadar kuruma hayatımda hiç görmemiştim resmen pul pul bide artık soymaktan yara oldu ruj bile kapatmaz oldu gerçi buara makyajda yapmıyorum ya yani ruj bile sürmüyorum iyice saldım kendimi senağlama

livcim güle gle kullan hepsi çok güzel:asigim:
benim de 3 tane lepistesim vardı isimleri a,b,c idi:asigim:trajik bi şekilde öldüle:sinifsinif:

oyyy canım utandım :kedi: asıl sensin çok ve zarif olan :asigim:
aşkısı bir tür balık işte bu

Oyy çok şekermiş bebeim...:asigim:
Tekrar güle güle kullan tatlım...olumunekankayizsmile Şeniz

Ben cuma pazarından 1 don ve 1 dandik gözlük aldımkaydirigubbakcemile3 ama çok sevdim gözlüğü, yüzüme oturdu hihihi 10 TL. :kedi:

The Body Shop kampanyasına daha fazla kayıtsız kalamadım ama şansımı parfümden yana kullandım. Ne zamandır istediğim White Musk serisi de 2 al 1 öde imiş.hihoyyyt
1 adet Breeze, 1 adet klasik White Musk'a 33 TL verdim çok mutluyum
naniknanik
Ve iki kitap...:hulya:

Canım gerçekten iyi geliyor.a.s
Ben Roaccutane dönemini onunla atlattım düşün...
akannehir

canım sen ne okudun edirnede,ayşe kadın kampüsü müzemuszemus
yok güllapoğlundaakaydirigubbakcemile3
biyoloji okudum 2000-2004 yılları arasında

cancazım bende kayıtsız kalamıyom o gozluklere
tkıyom çıkarıyom ama almıyom bana yaramıyo ya :1ninca:
tbs ni güle güle sıkın cicim
kitap delisiydim bende zamanında ama artık vaktım yokk

tesekkur ederim perimmm bayanssulusmile
ciddi olamazsın woww supersin kuzum aklımda bulunsun zedelenme oldugunda da kullanırım

livcim güle gle kullan hepsi çok güzel:asigim:
benim de 3 tane lepistesim vardı isimleri a,b,c idi:asigim:trajik bi şekilde öldüle:sinifsinif:
minigim tesekkur ederim opuyorumnanaktan hassas balıklar aslında nasıl öldü tatlım merak ettim bilmiyorumkismile

nisanımmmmmmm oy oy neler almıssın simdi gordum demin resimler cıkmamıstı ...
gozluk cok sekilli ve tarz duruyor ...body shop ne zaman indirime girdi insan bir soyler kankasına

Ah Burcum keşke kolay olsa ama olmuyor dışarıya çıkmayı da çok denedim ama aklım sürekli onda heran her saniye artık elim ayağım titremeye başladı bilmiyorum nasıl toparlıycam mafoldumben

kendine inanacaksın!
senden başka kimse önemli değil unutma!
değmeyecek insanlar için üzmeyeceksin kendini.
demesi kolay diye düşünüyorsun
3 ay önce koca bir aşkın enkazını kaldırdım.
yaşamdan vazgeçtim,başarısız oldum
ve o günden beri devam ediyorum hayatıma.
herşey normale dönüyor.
sende başlıyor sende bitiyor.
güçlü olmayı öğrenmediğin sürece hiç bir merhem çare olamaz sana!
yerimseniben

nisanımmmmmmm oy oy neler almıssın simdi gordum demin resimler cıkmamıstı ...
gozluk cok sekilli ve tarz duruyor ...body shop ne zaman indirime girdi insan bir soyler kankasına

Bitanem işte yosun serisiyle beraber girmiş White musk ta.
Sen de yosunludan aldın ya, görmüşsündür mağazada.
Ben sadece Breeze'de vardır sanmıştım, tüm White Musk'ta varmış, ikisini de almış oldum
:lepi:

Canım hatırlıyorum o günleri...:1ninca:
Atlatmana sevindim tospaam...Yeni aşklara yelken aççaksın daha, heheyt
kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

livcim batıkları için neler yapıyon kuzum

bebegim batıklarıma cok sinir olup bazı zaman sıkıyorum o zaman iz kalıyor tabiki (sakın yapmayın bunu)
tanrıcam gecen gun batıklar için yağ onermisti bir de taş sende de batık varsa onu uygala istersen balım ( 10 sayfa geride olabilir ) cildim biraz hassas oldugu için taş yerine kabak lifi aldım o da aynı işlevi gorecektir

Tatlım gözlüğün cidden çok hoş duruyor güle güle kullan ohh kokularınıda güzel günlerde sür sürüştür balım bayanssulusmile

ohhhh bebegim iyi günlerde sür sürüstür mis ol =) bayanssulusmile
aşkısı yosunlara daldıgım hiç farketmedim gozumden kacmış :sinifsinif: bu arada yosunları pek begenmedim gibi ....ilk gunu kullandım sadece duruyor ...murad naneli gibiydi cildim ona cok alıstıgı için yadırgadım =( hele tonigi alkolsuz su gibi gerginlik hissi vermedi :uhm:

livim benim şeyliğim ... orayı sen dolduralsanaalsanasmile
elimde fanusu tutamadım,evde sobalıydı ozaman,
kenardan geçeyim derken pat ! balıklar sobayamafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…