Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bal suratlım ama ben korku filmlerini izlemem ki bir de animasyon
gerilim önceden izlerimdim şimdi onuda izleyemıyorum yüregim dayanmıyor

Paranormal Activity ın trailer i bile uykularımı kacırmaya yeter
Ayyyy REC çok korkunçtu yaaa ne güzel unutmuştum, tekrar hatırladım! eyvahedigeldismile
Bir de "Strangers" da çok rahtsız edici bir filmdi bence...ohaoldumsmile
ciddi olamazsın ziyaretcileri begendin mı hhhhhm bilmiyorumkismile
fılmlerden kan we acıdan hoslananlara grotesque sıddetle onerırım:)))
evet evet evet kesinlikle ama ilk yarım saatinden çok fazla rahatsız olmustum izleyecekler varsa hiç anlatmayım ...ilk yarım saaten sonrası vahset ve kan severler için

Hiç uğraşamam eyvahedigeldismilekorku işleriyle..:umursamaz:
Döner dolaşır rast geldimi tv de..organize işleri vb.seyrederim..ohh misss.gamyoncuiremsu.
raaat koltuumda otururum hanım hanımcık,koltuk kırlentlerini elime alıp, arkasından filmi syretçem beesempatiksalakcinni

Bi de bangi campinke takığım.lülülülülülü. para ver mt.lerce yukarı çık ..kendini aşşa sal ,ayaanda iple.akannehir.neymiş adrenalin,yemişim adrenalini.sempatiksalakcinni.

canım strangers'ı beğendim demedim, rahatsız edici dedim....yani gerçek hayatta böyle şeyler olabilir, öyle düşünmek beni rahatsız ediyor....

hhm bilmiyorumkismile
tatlım filmi o kadar saçma sapan bulmustum ki rahatsızlıgı geç komik gelmişti hatta...sırf liv oynuyor diye filmi yarıda bırakmayıp sonuna kadar izledim ama yok rezalet bir film baya göre

kız liv sen bana korku veya gerilim için işte film öneriyorduunn ben sana öneriyoorduummm unutun muuuu

nen ne yalancı çıkarıyon sen beni bakiiimmm aşkolsun meşkolsun melekem

hostelde ben gerilimden çok etkilendim gerim gerim gerildim

hee bi de Angeline Jolie oynamıştı Sahtekar o film de iyidi etkisinden kurtulamadım 3 gün.

Yaa? komik mi? :1shok: Tatlım bakma sen ben biraz korkağım, ne olsa korkarım :roflol:
Kız o zaman sen "Funny Games"i izlesen onda da korkmazsın, bayaa benzer konseptler...

resmen film topiği oldu cidden...bilmiyorumkismile

cnm ben en basında da soyledim korku filmlerini asla izlemem ciddi anlamda psikolojimi bozuyor ...gerilim filmlerini severdim ama simdi izleyemıyorum saw7 merakla bekleme ragmen izleyebilecegimi hiç sanmıyorum ...
ha bir de anlayamadıgım şu cogu zaman korku filmleri ile gerilim filmleri karıstırılıyor ...gerilim ile korku birbiri ile benzerlikler gostersede bana gore cok ayrı ...tuttupta full gerilim dolu bir filme korku derseniz orada durun derim

millet bizi gerilim manyagı sanacak her türden film izlerim yeter ki korku olmasın

cnm ben gerilim onerdim sana korku cok cok ayrı sen demin dedin ya korku filmi oner diye o yuzden sey ettirdim olumunekankayizsmile

arkadaşlar başkla topikten bi arkadaşıma kırşıklıklar için bu topiiğin linkini verdim

diyorki bu ne sinema topiği buuuu

deniştirelim şu konuyu reçeller

cnm ben gerilim onerdim sana korku cok cok ayrı sen demin dedin ya korku filmi oner diye o yuzden sey ettirdim olumunekankayizsmile

aaay aman anla işte ben yeni başladım izlemeye böle filmleri ali ile birlikte.

ondan korku gerilim aynı geliyor

korku ne

gerilim neymiş livim

bi söliiversene ben de bilmiyorum reçelimŞeniz

aaay aman anla işte ben yeni başladım izlemeye böle filmleri ali ile birlikte.
ondan korku gerilim aynı geliyor
korku ne
gerilim neymiş livim
bi söliiversene ben de bilmiyorum reçelimŞeniz
bal kaymak
cin perili ruhlu filmler korku delikafadulden bol vahset kan aksiyon dolu filmler ise gerilim hostel ziyeretciler hamintonslar sınırda saw gibi gibi

ben ne kadarda soylesem boş yani ben korku demedim ki saw = gerilim...bu yazdıgımdan hiç birsey anlamıssınız galiba :/gerilim filmlerini severdim ama simdi izleyemıyorum saw7 merakla bekleme ragmen izleyebilecegimi hiç sanmıyorum ...
tuttupta gerilim filmini korku diye gosteriyorsun neyse sinema topigine bekleriz efendim =)

EVET uymuyo
silim ben sorumu du :hulya:
sende siliver kuzum

sefki pötürcükleri spor işlerini bıraktınız mı

akşam bakımları ne alemde benim buzlar duruyor hala yapamadım yaaa

ama yarın akşam evigen bemik sinamekili kürleri yapacam anamla:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…