Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya kizlar :gitme: ben bugun cildimi inceledim de, gozumun kenarinda, yanaklarimda toplamda 10-15 tane minik minik beyaz yag topagi olusmus mafoldumben ben bunalri nasil yok ederim, bir akil ne olur? o kadarda organik bakima gectim mafoldumben yalniz maybelline allik kullaniyorum o yapmis olabilir mi? :sinifsinif:

ilarzum hatunlar bıraktılar galiba hiç sesleri cıkmıyor baksana =)

burcum ya bendede biraz var sanırsam kremleri yanlıs yere kullanmamızdan kaynaklanıyor =(((((((((((

sevgi pıtırcığım arkadaşım imex kullanıyordu sivilceler için

o demişti ki benim gözümün yanında da yağ bezesi çıkmıştı küçük imexi kullandım o da kurudu tırnağımın ucuyla düşüverdi demişti.

imex 25 tl eczanelerde ama doktor da yazıyormuş onu melekem. konu sahabi bi gelsin o da belkim başka bişey söler

ilarzum hatunlar bıraktılar galiba hiç sesleri cıkmıyor baksana =)

burcum ya bendede biraz var sanırsam kremleri yanlıs yere kullanmamızdan kaynaklanıyor =(((((((((((

canim livim, ama ben dogru yere dogru krem almistim, yani oyle soyledi satan bilmiyorumkismile

o demişti ki benim gözümün yanında da yağ bezesi çıkmıştı küçük imexi kullandım o da kurudu tırnağımın ucuyla düşüverdi demişti.

imex 25 tl eczanelerde ama doktor da yazıyormuş onu melekem. konu sahabi bi gelsin o da belkim başka bişey söler

arzumm, yarin gidiyorum cilt doktoruma, bakalim ne onerecek? bu bahsettigin ilacida sorarim, yazadiririm tamam derse.. bilmiyorumkismile

temem sefkilimmm çok takma gülüm en kötü gider estetikle aldırırsın şırınga ile alıyorlar diye biliyorum

valla ben cilinique krem kullanıyom
sonra estee lauder göz altı yenileyicisi nemlendiriyo hücreleri yeniliyo
sonra garnier roll on
şincide arı sütü ve kayısı yağını denicem
göz altları bakımından keş gibiyim maşallah zemuszemus

Bunların hepsini kullanıyormusun kız kokoş... Bende morluk yok zati sanki inciler çizgiler mi ne var anlamadım da zaten yaşıma göre bişiler istiyorum. Saol tatlımm

hayir canim, kas-kirpik icin olanda (dikine ince uzun olan, hatta fircalari gorunuyor icinde) bazi yaglar var, kutusunu attigim icin bilemiyorum hangileri bilmiyorumkismile ama yarayan yagalrdir. kayisi kremi ise o yuvarlak kutu, o nuda goz cevrene suruyorsun gunde 1 kere. mercimek kadar. zemuszemus simdiden gule gule kullan canim..

Burcum göz çevresine faydası nedir. İnce çizgilere iyi gelir ya da çizgi oluşumuna felan

bidenem ben de öyle şeyelrden korkuyorum katil falan sıkıyor beni

ama gerilim varsa çok severim.

bi de o paranormal activity nin 3 tane finali varmış kardeşm öyle dedi. 3 ayrı sonra bitiyormuş. kızın kendini kestiği son sahne en kötü biteni imiş.

birinde polis kızı vuruyormuş

diğerinde de unuttum...:uhm:

Canım ben sana özelden seyrettiğim korku gerilim ne varsa yazıcam. Tabi kaliteli olanları. Paranormal tavsiye etmem el kamerası ile çekilmiş gerilim dahi olmayan bir film. Beğenenler varsa kızmasın tabi

Burcum göz çevresine faydası nedir. İnce çizgilere iyi gelir ya da çizgi oluşumuna felan

Canim, April goz cevresine aydinlik verdigini yazmisti. kimisinde morluklarida hafifletiyormus. ama cizgiler konusunda bir sey diyemeyecegim bilmiyorumkismile

Seviyorum ben bu topiği ya her ne ararsan var :jeyyar: Her ne kadar sık sık yazmasam da her gün mutlaka yazılanları okuyorum yani takipteyim şekerler ay bu gözüm üstünüzde der gibi oldu :1rolleyes:

Buarada kendimi bende yaşlı hissettim valla ama neyse önemli olan insanın hissettiği yaş dimi ama :dance: Ee bende kendimi şuan ki yaşımdan 8-10 yaş daha küçük hissettiğime göre problem yok :teytey:

Buarada kıyafetler süper canlarım sanırım bu KK da hep zevkli hatunlar toplanmış :hooray:

Tanrıçam biara aşk acısı içinde tavsiyen varsan söyler misin şuaralar baya bunalımlardayım da sende eminim ki bunun içinde bir karışım önerin vardır yoksam şu dört duvar arasında kafayı yicem :bbo: Sıkıntı ve üzüntüden bişiycikler yiyemez oldum valla yaşama sevincim bile azalıyor galiba yüzüm çöktü o kadar kötü görünüyorum ki hemen bana bişiyler önerin canlarım benim
Neysem ben başınızı ağrıtmadan sussam iyi olacak sizi çok seviyorum gaymaklı pisküvitlerim benim

Ay bide şekerler benim hiç bu sene ki kadar dudaklarım kurumazdı o kadar kötü ki artık yara bile olmaya başladı onun için neyapsam ki bana önerebileceğiniz bir tavsiyeniz var mı :uhm:

Seviyorum ben bu topiği ya her ne ararsan var :jeyyar: Her ne kadar sık sık yazmasam da her gün mutlaka yazılanları okuyorum yani takipteyim şekerler ay bu gözüm üstünüzde der gibi oldu :1rolleyes:

Buarada kendimi bende yaşlı hissettim valla ama neyse önemli olan insanın hissettiği yaş dimi ama :dance: Ee bende kendimi şuan ki yaşımdan 8-10 yaş daha küçük hissettiğime göre problem yok :teytey:

Buarada kıyafetler süper canlarım sanırım bu KK da hep zevkli hatunlar toplanmış :hooray:

Tanrıçam biara aşk acısı içinde tavsiyen varsan söyler misin şuaralar baya bunalımlardayım da sende eminim ki bunun içinde bir karışım önerin vardır yoksam şu dört duvar arasında kafayı yicem :bbo: Sıkıntı ve üzüntüden bişiycikler yiyemez oldum valla yaşama sevincim bile azalıyor galiba yüzüm çöktü o kadar kötü görünüyorum ki hemen bana bişiyler önerin canlarım benim
Neysem ben başınızı ağrıtmadan sussam iyi olacak sizi çok seviyorum gaymaklı pisküvitlerim benim

canim kiyamam yahu :gitme: keske yapabilecegim bir sey olsaydi.. en iyi ilac zaman ve dikkatini bol bol dagitacak seyler bulman.. havalar guzellesiyor bak, sık sık disari cik, arkadaslarinla bulus.. emini dikkatini baska seylere yogunlastirman ise yarayacaktir.. diyene kolay aslinda ama bilmiyorumkismile insallah cabuk toparlanirsin canim.. uzme kendini e mi?:teselli:

Ay bide şekerler benim hiç bu sene ki kadar dudaklarım kurumazdı o kadar kötü ki artık yara bile olmaya başladı onun için neyapsam ki bana önerebileceğiniz bir tavsiyeniz var mı :uhm:

bunun icinde bal-kaymak karisimini onermisti Tanricam, hazretim.. Şeniz opuyorumnanaktan dogru degil mi Tanricam? bilmiyorumkismile

geçen 17 ye aldım ben ilarzum imex i :))

Kızlar bugün Taksime çıkabilirim..Gidersem mac e uğrıycam galiba..istekleriniz var mı?zemuszemus

Aa aşkitom ben de Taksimdeydim bugün... kaydirigubbakcemile2

bal suratlım ama ben korku filmlerini izlemem ki bir de animasyon
gerilim önceden izlerimdim şimdi onuda izleyemıyorum yüregim dayanmıyor

Paranormal Activity ın trailer i bile uykularımı kacırmaya yeter

Bebeğim aynı şekilde, kanlı revanlı filmlerden hoşlanmıyorum...:sinifsinif:
Ben daha çok psikolojik gerilim filmlerini seviyorum.:lepi:
Cinli perili filmlerden de süper tırsıyorum pamuğum...
:1no2:

Canım Sebamed'in dudak koruyucusunu öneririm.kaydirigubbakcemile5
Nemlendirmesi harikadır.
Beyaz iz bırakmaz. Şeffaf parlatıcı gibidir.
SPF 30. Daha ne olsun di mi?
Fiyatı 8 TL idi en son.
opuyorumnanaktan

Arkadaşlar, naptınız bakalım bugün ? sositososito
Ben bin türlü iş peşinde koştum...:bbo:
Ama hepsini de hallettim, çok marifetli gacıyım...sempatiksalakcinni
GSÜ'ye Fransızca için 2. kura başvurdum.
Ales'e başvurdum.
Cuma pazarına uğradım, iki parça şey aldım.
The Body Shop'tan 2 farfüm aldım.
Eve ekmek gaste aldım sempatiksalakcinni
Bıyıklarımı aldırdım kaydirigubbakcemile3 bayanssulusmile
Edirneye gitmek içün bilet aldım :eek:

vee geldim ahah bu kaa
laelaelaelaelae

nisanım gsü ye neden başvurdun?

Fransızca kursuna gidiyorum tatlım...
1 kur bitirdim henüz. 2. kur için önkayıt yaptırdım.a.s
İkinci yabancı dil şart günümüzde...boshayallersmile
Gerçi benimki üçüncü oldu ama. Orta seviyede Almancayı bıraktım, sevmiyorum Almanca...
:umursamaz:

X