Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bu yaz için koyu kırmızı veya bordo almayı düşünüyorum Converse.hihoyyyt

E convers,sportif ayakkap giymiyosam,tarzım değişmiştir ,e eşittir yaşlıyım beee

canım inan yaşla alakası yok daha üni. hazırlıkta olup boyundan büyük topuklu giyen kızlar var daha yürümeyi beceremiyor kaydirigubbakcemile3 seni görmedim ama yaşlı olduğunu düşünmüyorum niyeyse zaten burdaki hatunlar hep bakımlı yaşlarını göstermezler a.s

ben kombin koyarken biraz çekiniyorum açıkçası çünkü hiç topuklu falan giymem hep spor takılırım bilmiyorumkismile

bi göz atayım dedim gözüme çarpana takıldım kaldım. ne şenlik bi konu bu böyle kaydirigubbakcemile3

ablamın çeyiz düğün hazırlıkları falan pek yazamaz gözgezdirir oldum sadece malesef :çok üzgünüm:

bi konuda görmüştüm 1 ay önce kayısı çekirdeği kremi mecitefendinin kirpik uzatıyor diye. almaya gittim hemeenn doğacınınkini buldum. gerçekten işe yaradı ama kirpikciklerime sürdüğüm kaşıma değip bi sürü kaş çıkarmaya başladı diye bırakmıştım. burda görünce merak ettim tekrar. bu kayısı çekirdeği kremini göz çevresinde ne için kullanıyorsunuz? morluklar için falan mı ? bilmiyorumkismile geriye gittim gittim bulamadım, uyku sersemi gözümden kaçmışta olabilir. koca bi kutu var kullanayım neye yarıyorsa sürüp sürüştirimm şöyleee bayanssulusmile opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3

Canım ben de Doğacı'nın kayısı kremini kullanıyorum. Nemlendirme amaçlı sürüyorum canım ama morluğa da iyi geldiği söyleniyor. Demek kirpiklerini güçlendirdi öyle mi?
Bende de böyle bir etki yapsa pek sevinirim doğrusu
kaydirigubbakcemile5

aaaaaay çok hoşsunuz cnm ya =) bende lisede asker cantama sevdigim grupları fln yazardım sempatiksalakcinni hey gidi günlerr :sm_cool:

Ay ben de yazardım Livim. Sadece siyah oje sürer, beyaz gömleğin içine illa ki siyah Tshirt giyerdim. Mümkünse rock gruplarının baskısı olan tShirtler. :lepi: sempatiksalakcinni

:roflol:bende yaslıya giriyorum galiba mafoldumben
yok artıkın çıtır çıtırsınız daha :asigim: Şeniz
canım inan yaşla alakası yok daha üni. hazırlıkta olup boyundan büyük topuklu giyen kızlar var daha yürümeyi beceremiyor kaydirigubbakcemile3 seni görmedim ama yaşlı olduğunu düşünmüyorum niyeyse zaten burdaki hatunlar hep bakımlı yaşlarını göstermezler a.s

ben kombin koyarken biraz çekiniyorum açıkçası çünkü hiç topuklu falan giymem hep spor takılırım bilmiyorumkismile

herkesin kendine özgü bi tarzı var sakın öyle düşünme canımcm
hem eklediğin kombinler cok güzel
kaydirigubbakcemile5

aaaaaay çok hoşsunuz cnm ya =) bende lisede asker cantama sevdigim grupları fln yazardım sempatiksalakcinni hey gidi günlerr :sm_cool:

:roflol:bende yaslıya giriyorum galiba mafoldumben

Bak sen lise yıllarını hatırlıyorsun..benim mezuniyet yılım ,kiminizin doğum tarihine tekabül ederaklinialirimsmile

Canım ben de Doğacı'nın kayısı kremini kullanıyorum. Nemlendirme amaçlı sürüyorum canım ama morluğa da iyi geldiği söyleniyor. Demek kirpiklerini güçlendirdi öyle mi?
kaydirigubbakcemile5

Ay ben de yazardım Livim. Sadece siyah oje sürer, beyaz gömleğin içine illa ki siyah Tshirt giyerdim. Mümkünse rock gruplarının baskısı olan tShirtler. :lepi: sempatiksalakcinni

bende hep siyah tshirt güyerdim gömlek içine vay eskilere döndüm aprılım :hulya: kaydirigubbakcemile3

kanka seninle aynıymıssız vallaha deri bilelikler fln :roflol: bir de ben siyah dısında baska renk giyinmezdim =))))))

bende hep siyah tshirt güyerdim gömlek içine vay eskilere döndüm aprılım :hulya: kaydirigubbakcemile3

boshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile
Hey gidi...asi yıllar :1ninca: :roflol::roflol:

kanka seninle aynıymıssız vallaha deri bilelikler fln :roflol: bir de ben siyah dısında baska renk giyinmezdim =))))))

ahah valla Livim...Kaç tane deri bilekliğimi hocalar kesip atmıştır...:eek:lmaz:
ben hep diyorum, benim çocukluğuma inmek lazım...Psikolog istiyorum...mafoldumbenmafoldumben
bakın travma var ergenliğimde. tüm okulun önünde bilekliğimi kestiler abla...senağlama
-tatlicadiarzu-
Yok ben başka renk te giyerdim de, ağırlıklı koyu renkler. Üniversite 3te açık renk giymeye başladım ben yaa...
kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5
bilgilendirmen için tşkler canım. bak burdaki konu

http://www.kadinlarkulubu.com/kas-k...ik-kas-uzatmak-isteyenler-mutlaka-okusun.html

badem yağıymış hint yağıymış hepsini denedim bir tek bunun etkisi oldu. ama mecburi bıraktım karşlarımda da çıkarmaya başladı. hem de kaşıma sürmediğim halde. kaşım da ince şekli güzel, şekli değişsin istemediğimden bıraktım. gözlatında yağ bezesi yapmaz mı peki krem sürmek ? morluklara iyi geliyorsa çok işime yarar opuyorumnanaktan

X