Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
saol tanrıçam tarif içinŞeniz
Şeniz
ırsi emme sigara uyku düzensizliği iyice kudurtuyo
sen benim morlukları geçir ben iktisat sınavına girem senin yerine zemuszemus

kaydirigubbakcemile3
tatlım dediğin gibi sigara ve uykusuzluk tetikliyo,ama c vitamini kullan göz altların için..portakal limon allah e verdiyse:)mandalina bile sürebilirsin yerken..ısır azcık suyunuda gezdir gözünde:hulya:

taam kuzum
buz maskesi aldım bide
akşam atıyım buzdolabına
takam gözlere
tazeler de mi

taam kuzum
buz maskesi aldım bide
akşam atıyım buzdolabına
takam gözlere
tazeler de mi

hee sen maske gibi olandanmı aldın??göze takılıyo onumu diyosun?
eğer onu diyosan ben onlardan hiç memnun kalmadım onu söyliyim canım.en güzeli kendi yaptığımız buz kalıpları bencekaydirigubbakcemile5

denemek için aldım tatlım
gözlük gibim
ne görürsem alıyom zaten sempatiksalakcinni

ben bulur bulmaz alacam ama netten alısverıs yapmıyorum 15 tl cıvarıymıs kullananlar cok ovuyor

denemek için aldım tatlım
gözlük gibim
ne görürsem alıyom zaten sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3
tamam canım yap o zaman,ama aklında olsun buz kalıplarını kendin yapıp içine istediğin bitki-sebze-meyve allah ne verdiyse koyuncada güzel etki alırsınkaydirigubbakcemile2

bilmiyorumkismilecanım nasılsın hayatımzemuszemus.ya benim bu cilt çok solgun ya böle parlamıyo sağlıklı sağlıklı.niye tanrıçammm

bilmiyorumkismilecanım nasılsın hayatımzemuszemus.ya benim bu cilt çok solgun ya böle parlamıyo sağlıklı sağlıklı.niye tanrıçammm

iyiyim bebeğim sendenkaydirigubbakcemile3
sen sigara içiyodun dimi:)önce o mereti bırak,sonra uyku düzenine dikkat et,sonracığıma cildine verdiğim maskelerden yap,birde sebze meyve ye yada vitamin al en önemlisi bol su iç sonra parıl parıl parla ayın 14 ü gibibayanssulusmile

anammm nedmıssınız sız oku oku bıtmıyor bu garılar dötlerınede bakım yapıyooo yaaa bıde ozel krem alıyolar beponten felan boshayallersmile

Tanricam ya, gogus buyutmek icin de krem vs. var mi onerebilecegin? bilmiyorumkismile (bu soruyu sordumsa eger affola, hic hatirlamiyorum bilmiyorumkismile ) cilek yagini okumustum Liv im yazmisti gogus icin aldigini ama, sanirim toparlamak icin o.. olsun onu da yaparim zemuszemus ama buyutmek icin bir formul vs. var mi acep? :hulya:

sigara içiyorum aşkım evet,ozaman sigarayı bıraktırıcı da bi destek yokmu sende canım

kaydirigubbakcemile3
tamam canım yap o zaman,ama aklında olsun buz kalıplarını kendin yapıp içine istediğin bitki-sebze-meyve allah ne verdiyse koyuncada güzel etki alırsınkaydirigubbakcemile2

evek dediğin yönetimide uygularım
c vitamini ekliyim bol bol aklinialirimsmile

canım nar ve üzüm çekirdeği tozu tüketebilirsin..üzüm+nar+çilek yağını karıştır göğüslerine sür tatım..ben nar ve çilekli doğadanın çaylarını tüketiyorum tozlarını içmekten ziyade..üzümlüsüde var bu çayların..önceden eklemiştim resmini

parfum manıyagı geldı ben onerırım bebegım bargelloyuda onerırım pihterın parfumu dp de yok bargelloda va angel and demo da var gıvenchy parfumu ıkısıde tavsıye ederım dp zaten tavsıye edıyorum

sigara içiyorum aşkım evet,ozaman sigarayı bıraktırıcı da bi destek yokmu sende canım

kendi iraden dışında hiç bişey buna engel olamaz bitanem..inanmıyorum yani..tamamiyle irade
ama ağzın boş durmasın sakız çiğne bol bol,yada kuruyemiş falan bişiler atıştır,çekirdek ye ne biliyim..unut yani bağımlıysan böyle dene

alien de var dp de ben kullandım cok farklı bır kokudu ama ben ck euphorıa manyagı yım

tamam canim yaglari alacagim, cayi da zemuszemus insallah ise yarar.. optum gulüm Şeniz

parfum manıyagı geldı ben onerırım bebegım bargelloyuda onerırım pihterın parfumu dp de yok bargelloda va angel and demo da var gıvenchy parfumu ıkısıde tavsıye ederım dp zaten tavsıye edıyorum

canim cennetim bu bargello dedigin parfum satan bir yer mi parfumun adi mi? CADIARZU D&P den kastim hani su acik parfum satan bir magaza var ya, onun adi o.. bayanssulusmile Hani yanlis anlasilmayayim :ecrin_bebek:

Pekiiiii :ecrin_bebek: cildimize tonik surdukten sonra tekrar yikamamiz gerekir mi? yoksa uzerine direk nemlendiricimizi surebilir miyiz? bilmiyorumkismile Bir de ben tonik olarak, pirinc islariz ya, onun suyunu suruyorum, kadife gibi olur diyorlar bakalim boshayallersmile 2. olacak bu surusum ama henuz bir kadifelik yok kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…