Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:)))))))))arzuu arzuuuuukaydirigubbakcemile3
evet bebem buğday özü..zayıflamada bile kullanıyolar..şekil a benim anam:))ama zayıfladımı gel görkü hayır:)çünkü hatın nası olsa ruşeymi yiyorum die paso gırtlağa çalışıyo bişey olmaz tozum var benim diyo:))allah seni kahretmesin toz ol karşımdan diyorum:))ama ben maskede kullanıyorumbayanssulusmile

vvay anasını yaaa ahırları gezerken şu ineklerin önünden çalayım lan iyi olur bak

evdekini denicem yemeyi süte falan karıştırırımcokacimcoook

fıstıklarım
akişamları hala zpor yapıyonuz mu
valla boşladk bu ara tatlım:))
tamam kankam ama 1 yaparsın 2 yaparsın 3 . eninde sonunda o da bayacaktır
sanırsam benim ruhumda yok bunlar
yerim ben seni gerçekçi kankam:)))baymaz kızz her akşam değişik değişik giyersinaklinialirimsmile
Kızlar ya, evi mok götürii :sinifsinif:
Ben accık temizlik yapayım işleniyim:eek:
süpürim silim gelcem he mi canlarımkaydirigubbakcemile
öpürüm sizi şimdiopuyorumnanaktan
muhabbet koyulaşmışken çıkıyom ya üff
gücel gücel sohbet edin hadi benim şekerparelerim
:gitme:

üff gittin:gitme:tamam kolay gelsin bebeğimŞenizağşama gilll:nazar:arkadaşının sitesine bakıcam aprilim

vvay anasını yaaa ahırları gezerken şu ineklerin önünden çalayım lan iyi olur bak

evdekini denicem yemeyi süte falan karıştırırımcokacimcoook
ulan vur dedik öldürdü hatun:))anacım aktardan alsana konservede olanını ekledim ya ben toz toz hani..hayvanın yemini alıcam diyoyakaydirigubbakcemile3
sen baymaya başladığında gel bize söle yönlendiririz biz seni en gin tecruıbelerimizlen

tanrıça bi kudret narı maskesi neyim:kedi: patlatır bak noluyor

padişah macunu tarifim varki:smiley-cool:

gülüm o ruşeymiye napayım yaw sülesene gözüme mi sürem yüzüme mi sütle karıştırıp

Liv, sen bunlara bakma, çizgini bozma canım:1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes:

kaydirigubbakcemile3

ulan vur dedik öldürdü hatun:))anacım aktardan alsana konservede olanını ekledim ya ben toz toz hani..hayvanın yemini alıcam diyoyakaydirigubbakcemile3
padişah macunu tarifim varki:smiley-cool:

taam be aktardan aldım zatii evdeki ondan

diğerlerini yerim kaydirigubbakcemile3

ama toz gibi değil benimkisi biraz granüllü gibi leblebi tozu gibi bi görüntü yok

yanlış mı aldım acaba yaaa

tanrıçam mucukhihoyyyt
hepicünüzü öpüoremopuyorumnanaktan

sayfaları karıştırrtmayın bana
bi yerde okudum
nerde hatırlamıyom
arı sütü ve kayısı yağı göz altına iyi geliyomuş
doğru mu
benim göz altları eroinman gibide lülülülülülü
şincik ben bunu yapıorm,çok memnunum,göz altlarım çok güzel toparlandı ancak irsi olan morlukları geçirmez biliorsunuzki,
benim derdim kapatıcılardan ötürü göz çevrem kurum kurum kurumuştu,bu merette iyi geldi,ben direk yağ sürebiliorm cildime çünkü cildim kuru,bazı yerler pullanıor falan,ve şu anda cidden düzeldi..
ama sizdeki morluklar ırsi ve hastalıtan ötürü ise tanrıçamın dediği gibi yapmayın,dediği gibi yapın (nasıl bi cümle ama anladınız) delikafadulden ben şimdi gidiorm iktisattan sınavım var :1ninca:

Liv, sen bunlara bakma, çizgini bozma canım:1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes:

kaydirigubbakcemile3

taam be aktardan aldım zatii evdeki ondan

diğerlerini yerim kaydirigubbakcemile3

ama toz gibi değil benimkisi biraz granüllü gibi leblebi tozu gibi bi görüntü yok

yanlış mı aldım acaba yaaa
yok yanlış değildir...taam beee kaydirigubbakcemile3bendekide öyle işte tozdan kastım o bitanem
morluk için mi tanrıçam yabilmiyorumkismile
canım morluk için değil göz çevresi bakımı,ben yapıyorum ve çok memnunum chessim..morluklar için portalak falan sürüceksiniz sütle portakalı karıştırıp buz kalıbına koyun onu gözünüze sürün morluk içinse..morluğun ilacı c vitaminidir çünkü..limonda olabilir
tanrıçam mucukhihoyyyt

şincik ben bunu yapıorm,çok memnunum,göz altlarım çok güzel toparlandı ancak irsi olan morlukları geçirmez biliorsunuzki,
benim derdim kapatıcılardan ötürü göz çevrem kurum kurum kurumuştu,bu merette iyi geldi,ben direk yağ sürebiliorm cildime çünkü cildim kuru,bazı yerler pullanıor falan,ve şu anda cidden düzeldi..
ama sizdeki morluklar ırsi ve hastalıtan ötürü ise tanrıçamın dediği gibi yapmayın,dediği gibi yapın (nasıl bi cümle ama anladınız) delikafadulden ben şimdi gidiorm iktisattan sınavım var :1ninca:
kolay gelsin minim:))anladım ben demek istediğini:)))

Bacılar, ben geçende aldığım Doğacı kayısı kremini düzenli olaraktan kullanmaya devam ediyorum
İnanılmaz memnunum.
Aydınlık veriyor göz çevresine, garip te bir ışıltı veriyor, bayıldım ben bu kreme...
kayisi_kremi_100ml_22.jpg

üstelik 6 TL.:lepi:
Yannız benim morluk sorunum yok, sadece yoğun nem versin amacındayım. Herkese öneririm...
guclubacismile

canim peki goz cevrende minik yag tklarndan ciakrmiyor mu bu krem? bilmiyorumkismile eger yapmiyorsa alayim derhal :eek:

vuuuuuwwwwww

felekeett feelekeetttt

arzumm ne bunlar boolee aklinialirimsmile cok hos aklinialirimsmile

bi kaç model koyemgamyoncuiremsu
f_regi195m_239afbd.jpg

baby-doll-purple.jpg

17260-soft-and-sexy-lace-underwired-baby-doll.jpg

en sondaki pembeliye bayildim yalniz opuyorumnanaktan

tanrıçam mucukhihoyyyt

ırsi emme sigara uyku düzensizliği iyice kudurtuyo
sen benim morlukları geçir ben iktisat sınavına girem senin yerine zemuszemus

X