Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oooohh tam istediğim kimin ozaman zemuszemus

kokolina kokolinaa bayanssulusmile

yok laaa ben meg için dedim diii akannehir

oooohh tam istediğim kimin ozaman zemuszemus

kokolina kokolinaa bayanssulusmile
kokolinan kurban olsun kulinam:smiley-cool:
canlar az müsade bugün bişeyler aldım sizler için deneme yapıp ekliycem kk ya..şimdilik öpüyorum sizi gelicem birazdanopuyorumnanaktan

kokolinan kurban olsun kulinam:smiley-cool:
canlar az müsade bugün bişeyler aldım sizler için deneme yapıp ekliycem kk ya..şimdilik öpüyorum sizi gelicem birazdanopuyorumnanaktan

tama kankam bende neiştenn aramasını bekliorum
ama halaa aramadıı mafoldumben

extreme dünki adrenalininden sonra sanmıyorum livin topiğinin yanından gecmez
kekeliordu yavrum ka ka kanka kaaanka
:roflol: Şeniz

tüh yarın bakarım artık ben
simdi cıkmam lazım sınavım var
sıcrama tezidir vergidir bütçedir
bu gibi bayıltılar beni bekliyor
grsrz kızlar
:a015:

benim göz altı kremlerim bu ikisi ve çok başarılılar..
(resmi taze çektim,şimdi çıktı fırından,sıcccacıkk)
çok mersi şekerim ellerine sağlık, fiyatları nedir bunların acaba ? bir de sağdakini ilk defa gördüm markası issima mı oluyor?boshayallersmile

üzerine dıhhlamak senn:))

tıklayınca büyüdü resim dimii?
cidden soruom
kızlar koptum falla durup durup gece açılıyorsunuz ama benim uyumam gerek geceleri, ertesi günü akşamı toptan okuyorum opuyorumnanaktan :sm_cool::roflol: :roflol:

sebamedin 19 tl civari kremi vardı tatlım ona bir baksan memnun kalıcağını düşünüyorum

o da çok ucuzmuş asom daha pahalı birşey olabilir :roflol::roflol:

la roche tahminen 80-100 falan olabilir..eczanelerde satılıyo..
diğer ürün issima-guerlain evet,o amerikadan geldi bana,bi arkadaşım orda kozmetik sektöründe çalıyo,arada beni besler bööle.. ama türkiyede de vardır bi araştıralım..
guerlain türkiyede var tabi ya..

teşekkür ederim canım dediklerinize bakayım ben , size iyi geceler kızlar magnlina kaçar , ben yokken çok yazmayın olur mu okuması uzun sürüyor da bilmiyorumkismile opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3 :smiley-cool:

extreme dünki adrenalininden sonra sanmıyorum livin topiğinin yanından gecmez
kekeliordu yavrum ka ka kanka kaaanka
:roflol: Şeniz
ay koptum:roflol: :roflol:allah canını almasın emi
tüh yarın bakarım artık ben
simdi cıkmam lazım sınavım var
sıcrama tezidir vergidir bütçedir
bu gibi bayıltılar beni bekliyor
grsrz kızlar
:a015:
allah yardımcın olsunakannehirkabus gibidir final haftası..kurtuldum çok şükürkaydirigubbakcemile2başarılar akitram..allah zihin açıklığı versin:smiley-cool:
o da çok ucuzmuş asom daha pahalı birşey olabilir :roflol::roflol:
nankörrr:mymeka:La Prairie alda servet öde aklın başına gelsin o zamansüprizzzzz..şaka maka la prairie servet değerindedir nerdeyse:)ama çokta taş ürünleri vardır..bir zamanlar almıştımboshayallersmilesalak günlerimdi-tatlicadiarzu-o paraya neler alırdım şimdiki aklım olsa:ecrin_bebek:

türkiyede varda noluyo:umursamaz:bi terekotası 200 tl nerdeyseboshayallersmile

bu gün aldıklarımhihoyyyt

KIZLAR CARMİNA İLE CECİLENİN 2 NUMARASI BENZİYOR:gitme:AMA CARMİNA SİMLİ:dilcikar:

mineralli fondotenin tendeki duruşu

toz farın tendeki duruşu

rujların duruşu

buda kokoş ajandam:roflol:

magnalina yarın sana krem tavsiyesi yapıcam canım
akitra fondoten arıyodun,bak senin için aldım bizzat denedim ne vefalı arkadaşın var bak:smiley-cool:ama ama fondoten hakkında dataylı bilgiyi yarın vericem..carminanın mineralli ürünlerini çok beğendim çünkü
şimdi çıkıyorum kızlar hepinize iyi sabahlar kokoşlar yarın görüşürüzopuyorumnanaktan

Cecil farını çok beğendim..
KAhverengi mi onlar..koyu olanlar..
Mavi ocekleri sevmem, onun için bişey demiyorum..
Hee..fotoların kenarındaki gülen denizanası-örümcek karışımı yaratıklar çok şekermiş..

Yavrumm güle güle kullan ajandan pek hoşuma gitti valla kokoşş senii=) cecilenin farları nasıl güzel duruyo hemen almam lazım beyaza ve yeşile eridim resmen. ojelerin de pek gözel ben de bi pembe var golden rosenin en cırtlağından=) bu maviyi felan sürüyon mu sen?

Kesinlikle cecile süper.Baya ürününü almıştım çaldırdım hem de dışarıda çantamdan.Valla içim baya bir cızzz etmişti mafoldumben

Cevap için teşekkür ediyorum asoşum . . .
Pek sivilce çıkmaz bende ayda 1-2 tane ama bulunmasında fayda var aliciiiim arap bacıdan . . .

gamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…