Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gunaydın kızlar dun gece guzel kaynakmıssınız kombınlerde harıka
sımdı bende bı kombın ve vazgecemedıgım urunlerı eklıcemm

ınternetım sureklı kopuyor daha bı resım bıle yukleyemedım hırs yaptım bı saat bıle surse hepsını yuklıcem:)

ınternetım sureklı kopuyor daha bı resım bıle yukleyemedım hırs yaptım bı saat bıle surse hepsını yuklıcem:)

işte bu benim kombinim
4023.jpg

4043.jpg

4051.jpg

4069.jpg

4136.jpg

vazgecemedıgım cılt bakım urunlerını ve makyaj mal koyucam ama smdı deıl ınternetımde sorun war bunlarıda cok zor ekledım :KK43:

oleyyyyyyy simdi oldu gorebiliyorummmmmmmmm bayanssulusmile

cnm ya çok tarz bir hatunsun kombinin harika muhtesem opuyorumnanaktanseni bu kıyafete hayal ediyorum ahanda boyle oluyorum :asigim:
bende o renk bir deri ceket istiyorum bershka ya bakmam lazım ama
beğendin demek gül yüzlüm:kedi:senin kadar güzel olmasada uydurdum bişeyler:eek:indirim var heryerde baksana kankamhihoyyyt
Vayy vayyy vayyy kankaya bak tarzını seveyim seninŞeniz off off sizleri böyle gördükçe bunalıma giriyorum acil alışveriş yapmam gerekiyo ya
indirimler benimde aklımı başımdan alıyo ama almıyorum bişeyohaoldumsmilesaol biberim sendende bekliyoruz unutmaaklinialirimsmile
bu arada tanrıça ve liv aldıklarınız süperrrr,yakışırrrrrrrrr:KK66:
çok saol pandoşumŞenizsenin beğendiğim bi badin var onada hastayım biliyosun:jeyyar:ama almak kısmet olmadı:))satıldımı kız oCADIARZU
tanrıca ve liv kıyafetlerinize ba-yıl-dım akannehir bi kez daha gösterdiniz valla ne kadar zevkli bayanlar olduğunuzu opuyorumnanaktan
canımın içi gülparem çok teşekkür ederizzolumunekankayizsmile
günaydın kızlaaarrrropuyorumnanaktan

herkese günaydın a.s.
okudum bütün yazılanları tanrıçam rujun rengi çok güzelmiş fiyatı da çok uygun bir ara çıktığımda bakacağım yerimseniben
aktardan aldığın şeylere de hastayım bakalım ben burada öyle kapsamlı bir aktar bulabilecek miyim CADIARZU
siyah göz kalemi olarak ben hep flormar kullanıyorum gerçekten epey koyu diğer denediğim markalara göre, 23 tl ye aldığım max factor bir köşede duruyor maalesef alsanaalsanasmile
liv ve tanrıça yaptığınız kombinler de çok hoş, tanrıça senin takılara toklara bayıldım çok zarifsin :nazar:
bebeğim çok saol ya:kedi:
evet fiyatları çok uygun hemde çok memnun kaldım hatta evin içinde dudağıma sürüp duruyorum aklinialirimsmileböyle
ben max faktor sevmiyorum kuzum ne biliyimbilmiyorumkismileona o kadar para vericeğime üzerine biraz daha koyar lancome yada guarlian falan alırım die düşünüyorumzemuszemusama uygun fiyatlı yerli markalar oluncada kaçırmıyorum fırsatıguclubacismile

benim cildimde sivilce çıkıyor ama yağlı değildir hatta bzn çok kuruyor nemlendiriyorum bolca ,ama bu söylediğini dikkate alacağım bebeğimmm ne güzel şeyler biliyosun sen öylee hihoyyyt

ne güzel birşeymiş bu ,hemen almam lazım .Acaba her aktarda bulunur mu ? dediğin gibi karaciğere iyi bakmamız gerekiyor cildimizin güzelliği ordan geliyor bu yüzden bende kızlara lavanta kürünü öneriyordum bebeğim sen böyle bitksel şeyleri seviyorsun onuda deneyebilirsin :)

ben lavantayı yazın denemiştim tatlım ama bana yaramadı biliyomusunbilmiyorumkismilesivilce sorunum olmuştu 1 ay kadar içtim ama hiçmi hiç fark olmadı.başka kürler uygulayınca anında etki gördüm jilet gibi kesti..bünye işte herkezde aynı olmuyor,ama bak sana yaramış prensesim ne güzelhihoyyyt
gülsuyu içinde aynı şeyi söyliyebilirim..kendim denedim ve bana faydası olmayınca araştırma içine girince böyle bilgi sahibi oldum..sivilcem yoktu mesela,gülsuyuna başladım sivilce yaptı.sonrasında incelemeye başlayınca bilgi sahibi olmuş oluyosun:)
tanrıca çantalarına bayıldımmm. çok seviyorum öle çantaları.
ve sevgiline aldığın ayakkabıda ne kadar hoşmuş öyle. ne spor ne klasik çok güzel iyi günlerde kullancın.
liv senin kombinlerde güzel canım:eek:
lilyumcum çok teşekkürler balımŞenizizaynen tatlım ben çok severek aldım yarime o pabuçları:asigim:
herkese merabaaa.s. tanrıçam liivimm bayıldım kombinlerinize çok güzel ya :sm_cool:livimm gözlüğünün markası ne yaa çok cüsellll:1rolleyes:
saolasın minikim..gucci sanırımCADIARZUlivim gelmeden ben söyliyim:)
anam ne güsel muhabbet olmuş dün gece bayıldım valla
tanrıçam aldıklarını güle güle sürüştürbayanssulusmile
bu aldığın hodan yağını kayserideki bir çok aktara sordum bilmiyorlar bile
hatta kayseride bulamssın bile didiler
ne biçim aktar bunnar yaaa
bilmiyorumkismile
nazalpçim sen ne için aramıştın hodan yağını?herkez bilmez bunu sende araştırıyosun bakıyorumaklinialirimsmile
işte bu benim kombinim
4023.jpg

4043.jpg

4051.jpg

4069.jpg

4136.jpg

tatlım çok hoş,çok beğendim,birde kahverengi çorap giysen harika olursüprizzzzz
kızlar herkez eklesin ya çok zevkli oluyohihoyyyt

Son düzenleme:
cevaplarınıza çok çok teşekkür ederim kızlara.s.

prensesin.uykusuyum notumu aldım canım, bitanesinolumunekankayizsmile

canım cecileye bi bak bende 03 numara bi ruj var ten rengine yakın,bunun üzerine hafif pembe bir parlatıcı sür markası fark etmez..o tonu elde edersin

çok teşekkür ederim canım benim, aldım notumuŞeniz

rica ederim chess cimopuyorumnanaktan
kızlar şu anda yüzümde geçen gün aktardan aldığım ballı polenli maske var,saçımda ısırgan+hatmi çiçeği suyu+ısırgan yağı+karışık yağlar(jojobolu bakım)var..birazdan banyoya girip bıcı bıcı yapıcambayanssulusmile

bende ekliyorum kızlar kombinlerimi ama uyuma inanmayan bir insanım , özellikle çanta ve ayakkabı uyumuna dikkat etmen zıt renkleri tercih ederim bakalım siz nasıl bulacaksınız :)

bu kombini siyah taytlede giyiyorum çok hoş oluyor :)

zoid8m.png

Baharlık :)

2lt43m.png

Elbisemin sırt dekoltesi var , arkadanda çok hoş duruyor severek giyiyorum

dvh4q8.png

bu kombinin üzerine genelde siyah montumu giyiyorum ama ikiside kuru temizlemede olduğundan çekemedim :)

34822rt.png

vee son olarak yine sevdiğim bir kombin şortu koyu siyah çorapla kullanıyorum

95zlm0.png

altina kalem koyunca duruyor deyince persepolis filmin repligi aklıma geldi presesesim evet benimde der gibi duyabiliyorum

cnm inan o kadarını bilmıyorum ama sorarım

Liviimmm, sorarsan cok mutlu olurum canim benimmm opuyorumnanaktan

ekolojik pazar ? bilmiyorumkismile

youthanasiacim, canim kartal da var, beylikduzunde var, şişli de var. ekolojik pazar diye google yazarsan sana gosterir. aslinda Logonanin urunelri internette de satiliyor. bayanssulusmile binbirorganik.com da var. yine google a Logona rünleri yazarsa sana satisini yapan sitelerin adi gelecektir liste halinde. a.s

burcucum güle güle kullan tatlışım:1hug:ama bunlarıda anacığına postalıycakmışsın:))bende sabunlara sempati duyarım,heleki meyveli kokulu sabunlara dayanamam ama gel görkü yüze sabun sürülmesi taraftarı değilim:sinifsinif:bide duş jelleri banyo köpükleri falan almak daha ağır basınca sabun kullanmıyorum duşta:kedi:ama bu gün yine bi sabun aldımsüprizzzzz

evet, vallahi Tanricam, canim, anneme gidecek hepsi :eek: bugun bir sabun aldim ama yine organik bir sabun, temizleme kopugu yerine bunu onerdi kadin, hem daha uygun fiyati dedi. resimlerini cekip koyacagim bugun insallah aklinialirimsmile

toplu yaptığım alıntılarda olucak tatlım..ruşeymi maskesi..ilk sayfada toplu alıntıların sayfa numarası yazılı
iyi bir göz altı kapatıcısı istiyosan lancome al derim canım..ucuz olsun dersen carmina alabilirsin..mineralli seri çıkardı çok güzel benceyerimseniben

tamam canim, oglusdan firsat bulabilirsem, su an bile klavye de bir eli :eek:lmaz: soz dinlemiyor kerata, inceleyecegim ruşeymi maskesini zemuszemus[/B]

Tanricam, canim, hepsi harika, her aldigin harika anacim, bacim, bayildim opuyorumnanaktan zemuszemus gule gule kullan insallah.. bayanssulusmilezemuszemus

bende ekliyorum kızlar kombinlerimi ama uyuma inanmayan bir insanım , özellikle çanta ve ayakkabı uyumuna dikkat etmen zıt renkleri tercih ederim bakalım siz nasıl bulacaksınız :)

bu kombini siyah taytlede giyiyorum çok hoş oluyor :)

zoid8m.png

Elbisemin sırt dekoltesi var , arkadanda çok hoş duruyor severek giyiyorum

dvh4q8.png

bu kombinin üzerine genelde siyah montumu giyiyorum ama ikiside kuru temizlemede olduğundan çekemedim :)

34822rt.png

prensesimmmdelikafaduldenilk tarzına geberdimmmakannehirnası fıstıksın sen yaaa:asigim:
en sondaki elbisen olay:lepi:acayip kibar ve zarif..krem rengi tüylü kabanınada bayıldım..ya süper ötesisinnboshayallersmile

prensesimmmdelikafaduldenilk tarzına geberdimmmakannehirnası fıstıksın sen yaaa:asigim:
en sondaki elbisen olay:lepi:acayip kibar ve zarif..krem rengi tüylü kabanınada bayıldım..ya süper ötesisinnboshayallersmile

beğenmene sevindim bebekimmm Şeniz son elbise sezon sonu olduğundan stadivariusta indirime girmiş tanrıçam beğendiysen bir bak gidip .üstte çok güzel duruyor en sevdiklerimden opuyorumnanaktan

Liviimmm, sorarsan cok mutlu olurum canim benimmm opuyorumnanaktan

Tanricam, canim, hepsi harika, her aldigin harika anacim, bacim, bayildim opuyorumnanaktan zemuszemus gule gule kullan insallah.. bayanssulusmilezemuszemus
burcucum çok saol canım benimŞenizee sende eklesenehihoyyyt

beğenmene sevindim bebekimmm Şeniz son elbise sezon sonu olduğundan stadivariusta indirime girmiş tanrıçam beğendiysen bir bak gidip .üstte çok güzel duruyor en sevdiklerimden opuyorumnanaktan

beğenmekte lafmııııı:asigim:hayran kaldım..converseli tarzında müthiş her ne kadar benim tarzım olmasada bayıldım inankiii:asigim:çok zevklisin tatlım..ayıca saol canım bilgisinide verdin:))bakmak istiyen kızlara duyuruluraklinialirimsmilehepsini güle güle giy prensesimŞeniz

yatarak yazdığım için harflerde kayma olmuş kusura bakmayın:smiley-cool:doğruldum ama şimdisüprizzzzz
kendime biraz iç çamaşırı falanda aldımaklinialirimsmileama sadece çorabımı paylaşıyım dedim:ecrin_bebek:fiyatı 6.50 sanırım
pentinin çorabını kozmetikçiden aldım..file görünümünde ama file değil..çok severim çorapopuyorumnanaktan
626.jpg

her haltın denemesini kolumda gösteriyorum,buda öksüz boynu bükük kalmasın:smiley-cool:
659.jpg

tokamıda ekliyimkaydirigubbakcemile2onuda 10tl ye aldım 12 tl idi aslında:hooray:taşlıboshayallersmile
675.jpg

bide bunları aldım çok kibar ve zarif duruyodu hoşuma gitti..bileklik 9 tl,kolyesi15
730.jpg

747.jpg

minik kelebekler çok hoşuma gitti:kedi:

canim bilezik ve kolye setine bayildim, gercekten cok kibar duruyor, gule gule kullan sekerim opuyorumnanaktan bayanssulusmile

tanrıcacım bişey sorcam bebeim yaa.. hani sen saç dökülmesi için 2 bardak zeytinyağına 10 sarımsak kat 2 hafta beklet ve uygula demiştin yaa.. benim yarın 2 hatfa bekletmiş oluyorum da bunu saçıma hergün uygulucam mı bitene kadar yoksa haftada belli günler mi sürcem?? bide ne kadar zaman kalıcak kafamdaaa sempatiksalakcinni

beğendin demek gül yüzlüm:kedi:senin kadar güzel olmasada uydurdum bişeyler:eek:indirim var heryerde baksana kankamhihoyyyt

indirimler benimde aklımı başımdan alıyo ama almıyorum bişeyohaoldumsmilesaol biberim sendende bekliyoruz unutmaaklinialirimsmile

çok saol pandoşumŞenizsenin beğendiğim bi badin var onada hastayım biliyosun:jeyyar:ama almak kısmet olmadı:))satıldımı kız oCADIARZU

canımın içi gülparem çok teşekkür ederizzolumunekankayizsmile
günaydın kızlaaarrrropuyorumnanaktan

bebeğim çok saol ya:kedi:
evet fiyatları çok uygun hemde çok memnun kaldım hatta evin içinde dudağıma sürüp duruyorum aklinialirimsmileböyle
ben max faktor sevmiyorum kuzum ne biliyimbilmiyorumkismileona o kadar para vericeğime üzerine biraz daha koyar lancome yada guarlian falan alırım die düşünüyorumzemuszemusama uygun fiyatlı yerli markalar oluncada kaçırmıyorum fırsatıguclubacismile

ben lavantayı yazın denemiştim tatlım ama bana yaramadı biliyomusunbilmiyorumkismilesivilce sorunum olmuştu 1 ay kadar içtim ama hiçmi hiç fark olmadı.başka kürler uygulayınca anında etki gördüm jilet gibi kesti..bünye işte herkezde aynı olmuyor,ama bak sana yaramış prensesim ne güzelhihoyyyt
gülsuyu içinde aynı şeyi söyliyebilirim..kendim denedim ve bana faydası olmayınca araştırma içine girince böyle bilgi sahibi oldum..sivilcem yoktu mesela,gülsuyuna başladım sivilce yaptı.sonrasında incelemeye başlayınca bilgi sahibi olmuş oluyosun:)

lilyumcum çok teşekkürler balımŞenizizaynen tatlım ben çok severek aldım yarime o pabuçları:asigim:

saolasın minikim..gucci sanırımCADIARZUlivim gelmeden ben söyliyim:)

nazalpçim sen ne için aramıştın hodan yağını?herkez bilmez bunu sende araştırıyosun bakıyorumaklinialirimsmile

tatlım çok hoş,çok beğendim,birde kahverengi çorap giysen harika olursüprizzzzz
kızlar herkez eklesin ya çok zevkli oluyohihoyyyt

canımcım ben hodan yağının cildi gerginleştirici oldugunu ve kırışıklar için kullanıldıgını duymuştum
ama dediğim gibi kımsenın haberi bile yok burda:nazar:
ilgileniyorum canım az biraz işte senın kadar olmasada
opuyorumnanaktan

X