Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar teldeyimohaoldumsmileanca yazıyorum size mesajları okuyamadım ve acil çıkıyorum..laf edip duruyo zatensizi çok seviyorum kusuruma bakmayın:1no2:

Ooof off Livim ben de okurken çalışıyordum...
Çok ters bi süreç oldu bu bizimkisi. Okul bitti, aşkum gitti, ben de işi de bıraktım...mafoldumben

Bitanem umarım kısa sürede geçer bu durum...:Saruboceq:
Benim askerim gelsin de artık yapacağız bişeyler...
Hem senin mesleğin resmen altın bilezik aşkitim,:asigim: kısa sürede aşılabilir bir süreç seninki, işalla dinimiz amin...:Saruboceq:

Ballarım benim uykum geldi çok fena...mirmirmirmir
Çokkk gücel bir gece oldu, hepinizi öpüyorum kocaman!opuyorumnanaktan

Tanrıçam çiçekbalım, ay lav yu beybi, olumunekankayizsmile
yarın görüşürüz canlarım
iyi geceler:lepi:

anammmm daha zıbarmamış hatunlar benim gibim aklinialirimsmile
ne guzel yalnız değilmişim kaydirigubbakcemile3
ben yine dalmışım kozmetik dünyasına aldım yine bişiler ,bu ay son ama harbiden bak ...gören ''tühhhhhh'' desin kapito sempatiksalakcinni

Kızlar gg den kullanmadığınız eşyalarınızı satıyo musunuz?

ben satıyorum canım ..daha bugün sonuçlandı ürünlerim ...ayda 1 de olsa koyarım en az:)
kozmetik ,giyim ve aksesuar üzerine satışlarım oluyor gg üzerinden ...

bu arada tanrıça ve liv aldıklarınız süperrrr,yakışırrrrrrrrr

Son düzenleme:
tanrıca ve liv kıyafetlerinize ba-yıl-dım akannehir bi kez daha gösterdiniz valla ne kadar zevkli bayanlar olduğunuzu opuyorumnanaktan

aprilim işallah dinimiz amin :Saruboceq: görünce gülümsedim birden yaa bana geçen seneki şeeleri hatırlattın (tabi fırat karikatürünü de ) teşekkür ediyorum balım gece gece hoş oldum olumunekankayizsmile

herkese iyi geceler tatlı rüyalar boshayallersmile

günaydın kızlaaarrrropuyorumnanaktan

tanrıçam cevabına teşekkür ederim, demekki, krepeyi bilindiği gibi yapmak lazım.yerimseniben

kızlar ben gene bişi sorucam bu resimdeki ruj rengini hangi marka nuramara rujlarla yakalanabilir
bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

herkese günaydın a.s.
okudum bütün yazılanları tanrıçam rujun rengi çok güzelmiş fiyatı da çok uygun bir ara çıktığımda bakacağım yerimseniben
aktardan aldığın şeylere de hastayım bakalım ben burada öyle kapsamlı bir aktar bulabilecek miyim CADIARZU
siyah göz kalemi olarak ben hep flormar kullanıyorum gerçekten epey koyu diğer denediğim markalara göre, 23 tl ye aldığım max factor bir köşede duruyor maalesef alsanaalsanasmile
liv ve tanrıça yaptığınız kombinler de çok hoş, tanrıça senin takılara toklara bayıldım çok zarifsin

canım bende avıondan almıştım bi ruj ona benziyor ama sanırsam kalktı bu ruj eyvahedigeldismile pro to go rujun baby lips idi..

çok saol canım bu bilgiler için diadermin i bende deniyeyim göz makyajını temizlemek zor oluyor suyla , zeytin yağı güzel çıkartıyor ama asla tavsiye etmiyorum dediğim gibi göz bölgesinde sivilce yapıyor yağlanma yapıyor benneyaptımki

__TanRIcA__ .!.:
prensesim gülsuyu karma ve yağlı ciltlerde sivilceye yol açar çünkğ..içinde gül yağı esansı var..kuru ciltler tonik yapabilir ama ben sivilceye meyilli ciltlere önermiyorum

benim cildimde sivilce çıkıyor ama yağlı değildir hatta bzn çok kuruyor nemlendiriyorum bolca ,ama bu söylediğini dikkate alacağım bebeğimmm ne güzel şeyler biliyosun sen öylee hihoyyyt

ne güzel birşeymiş bu ,hemen almam lazım .Acaba her aktarda bulunur mu ? dediğin gibi karaciğere iyi bakmamız gerekiyor cildimizin güzelliği ordan geliyor bu yüzden bende kızlara lavanta kürünü öneriyordum bebeğim sen böyle bitksel şeyleri seviyorsun onuda deneyebilirsin :)

Evet benimde kombinlerim =) ayakkabı cekemedim cantanın renginde topuklu bir bot vardı altımda
izmirde oglen hava sahaneydi ama aksam usttu bozdu benimkisiyle motor üstünde bir taraflarımız dondu =(

Montuna hastayım ztn biliyosun kankamm süper kombin olmuş gözlüklerine bayıldım bende istiyorum delikafadulden

tanrıca çantalarına bayıldımmm. çok seviyorum öle çantaları.
ve sevgiline aldığın ayakkabıda ne kadar hoşmuş öyle. ne spor ne klasik çok güzel iyi günlerde kullancın.
liv senin kombinlerde güzel canım

Colleen Lip Gloss 2 numara bu renk canım

herkese merabaaa.s. tanrıçam liivimm bayıldım kombinlerinize çok güzel ya :sm_cool:livimm gözlüğünün markası ne yaa çok cüsellll:1rolleyes:

anam ne güsel muhabbet olmuş dün gece bayıldım valla
tanrıçam aldıklarını güle güle sürüştürbayanssulusmile
bu aldığın hodan yağını kayserideki bir çok aktara sordum bilmiyorlar bile
hatta kayseride bulamssın bile didiler
ne biçim aktar bunnar yaaa
bilmiyorumkismile

iyilik be topraam nolsun...opuyorumnanaktan
çok özledim köyümü yaa, önümüzdeki hafta gidicem kısmetse..
sen sık sık gidebiliyor musun tekirdağa bebeğim?bayanssulusmile

tekira avm çok güzel ya

iyilik be topraam nolsun...opuyorumnanaktan
çok özledim köyümü yaa, önümüzdeki hafta gidicem kısmetse..
sen sık sık gidebiliyor musun tekirdağa bebeğim?bayanssulusmile

tekira avm çok güzel ya

yok kuzum senede 2 kez ancak gidebiliyorum
gecen sömstrde o kar buz oldugu zaman ben kayseriden kalktım tekirdaga gittim
ama havaalanında 4 saat bekledim aman ne feciydi yaa
benımde nasıl burnumda tütüyor bir bilsen ama iznim fazla olmuyor keşke daha sık gidebilsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…