Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bayılıom makyaja:))
ama güsellik kremlerine de hiiçç dayanamam:))
resim bekliyoruz evt..
neler kullanıyosun anlat helezemuszemus

yok canım kullanmadım amaa cildim sorunsuz çok şükür
sadece ei bi nemlendirici yada yüze parlaklık veren bi krem olabilir
diaderminde varmı canım bildiin varsa söle
hemen alayım :lepi:
diadermin tavsiye etmem bitanem.ayrıca zaten maşallahın var gerekte yok:jeyyar:ama sana başka bir ürün tavsiye edicem az durvereliniortak
eczanede satılan 'roc' var ya,onu tavsiye ederim sana..
tanıdığım bütün doktor arkadaşlar onu kullanıyo.. niye bilmiom ama,iyi demekki..
roctan ziyade la ros posay derim megimyerimsenibenroc kullanmış biri olarak tavsiye etmem ben:1no2:
göz altıma da yaydırıyorum sürerken.aslında özel göz altı kremimi sürmek lazım ilerisi için CADIARZU
canım göz altında yağ bezecikleri oluşur zamanla..böyle yapma ama.jel kullanmanı tavsiye ederim.krem daha ileriki yaşlar için.
göz altına normal nemlendirici sürmeyin..
o bölgenin dokusu çok hassas ve yüz cildinden farklı..
ona özel bişii lazım ayrıca..
kaydirigubbakcemile5
evet ya ben üşenirim uğraşamam gözümle totomla mirmirmirmir
kremli vücut şampuanıyla yıkanınca krem sürmeyede gerek kalmıyor
dolapta toniğim var tonikte kullanmıyorum.nadir makyaj yapıyorum gamyoncuiremsu
ama çok üşengeçsin olmaz böyle:eek:lmaz:

yok ben yaparım ama cildim sorunsuz diom yaa
sadece bu aralar hafif alnımın kanarlarında sivilceler çıktı
ya stresten yada fondötenden deişçem fondöteni kaliteli güvenilir bişi alcam
streside kocem gelsin askerden aşıcam inşallah :Saruboceq:
askerlik bi bitsin bi kavuşun bak bakalım stres kalıyomu kanka:hulya:

alsanaalsanasmile mesela ben 30 lu yaşlarda kullanılması taraftarıyım ilerisi için
ama 20 li yaşların başı hele erken yaaa akannehir
30 yaşları beklemiyceksin dimi kankaakannehirbize göre olan ürünleri seçicez tamammı balım
asoşum :asigim: arap bacı :1ninca: kremini yüz için mi kullanıyosun ?
ne zaman kullanıyosun ?
makkaştan önce mi makkaşı yıkadıktan sonra mı ?
etkileri ve sende bıraktığı duygu :1rolleyes: ne ?
bıraktığı duygu bambaşka:asigim:eek:na karşı yoğun duygular içerisindeyim-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3
sabunum makyajla alakası yok arap kızının..sadece gece yatmadan önce sivilcelerin üzrerine sürüyorum..makyajla asla alakası yok yaniyerimsenibenkokusu çok hoş sempatik bir ürün,seviyorum duygularım bu yönde şimdilik:smiley-cool:
tanrıçamm bebekim geçiyordum bi öpem dedim balım
yer yutarım seni ela gözlümŞeniz
bebegim dun gece harikaydı uzun zamandır boyle sabahlamamastım guzeller guzeli kankam
aynen be livimhihoyyytçok güzeldi..kk yı dahada bi sevdim muhabbet çok güzeldi..o senin güzelliğin liv suratlımopuyorumnanaktankızların herbiri ayrı güzel çıktı dimi amazemuszemus
ne nemlendiricisi be ben de bakacam benim de yoohhh nemlendiricim
cilt tipin nedir boncuk gözlüm söle bakim
zuzum asom resim eklemiş renkli nemlendirici diye onu dedim

nivea kullanıyorum ben ama ben pammık gibi olmak istiorum
renkli nemlendirici makyaj ürünü perican:))
hmmmm ok bebek suratlım

bu aso da gelmedi akşamdan galma nolcek
sorma kuzen:içelim:hala kafam güzel kk sarhoşu oldum:)nereye baksam kk forum sayfası gördüm tüm günkafamçokkarıştı
evet dün birbirimize webcam actık cok hos sohbetti lülülülülülü

tanrıca hala uyuyor olmalı hafta sonu body shoptan nemlendirici bakicim
umarım istediğim gibidir tanrıca kokolinam
kokalinam heekaydirigubbakcemile3allah napmasın seni:))renkli nemlendirici bakıcaksın dimi ayın 14ü gibi parlamak için olandan:ecrin_bebek:
Kaçıran kızlar..dün gece muhabbet tam gazdı yaaaa.ne eğlendik..
..
Nispetyapmayaçalışanüyesmilikaydirigubbakcemile3
yılanlık yapma mağdure bacı:))
tatlım hayırlı olsun topiğin biraz geç oldu ama :icecream:

kullandığın, tercih ettiğin tonları çok beğendim ve de açıklayıcılığın için de teşekkürlerimi sunuyorum a.s.
çok tatlısın canım benim..hoşgeldin sendea.s.şeker gibi tatlı sözlerin içinde mucuklardan bir demett:))opuyorumnanaktan
aso daha gelmedüü eve :nazar: şahsen bizzat kendim ben aradım ögrendim asii :icecream:
hangimize girdi lan benmi aradım senmi aradınkaydirigubbakcemile3
kızlar face'te kknın grubu var zaten, ben üyeyim sizi de beklerim opuyorumnanaktan:lepi:
bnm feysbukum yokkbilmiyorumkismile

kanka topiginde yoksun napıyorsun gellllllllll
ezeli izledim anca geldim kankaa:kedi:

napçak gezioo fink finkk yane topik topikk bilmiyorumkismile
yalannn:1shok:gitmedim bi yereee:smiley-cool:

kanka şöle bişi var nasıl bir ürün ne için
göz altı çok önemli mesela ben şimdi kullanmayı düşünmüyorum
gerek yokki şimdiden cildi yormaya kankaa
saten bizim hücreler yenileniyor genciz çok şükür
artı bi desteye ihtiyaç varmı sanmam bilmiyorumkismile

kanka şöle bişi var nasıl bir ürün ne için
göz altı çok önemli mesela ben şimdi kullanmayı düşünmüyorum
gerek yokki şimdiden cildi yormaya kankaa
saten bizim hücreler yenileniyor genciz çok şükür
artı bi desteye ihtiyaç varmı sanmam bilmiyorumkismile
tamam doğru söylüyosun ama en azından makyaj temizlemek için bir süt,bir tonik,vede hafif bir nemlendircin olsun ama bitanem...benceebilmiyorumkismile

ne tavsiye etçen laa banaa bayanssulusmile
12332.jpg

galenic eskiden kullandığım bir markadır.seçkin eczanelerde bulunur,dermokozmatik bir üründür ben bunun mavi olanını kullanmıştım..cilt tipine göre seç bi tane tonik
4792.jpg

evene ürünleride güzeldir.bende nemlendiricisi var.yaşına göre zaten satıcılar sana uygun olanı göstericekti canımın içi
bu tarz şeyler yani kastım..şimdilik örnek olsun die koydum cilt tipini bilmiyorum zaten..nasıl cildin?
evet bebegim ya bir tane cirkin cıkmadı :enbuyukkk:
pati nerede bebek o bugun yok galiba

telde konuşuyoruz selamı var:))kıskandırdım onu haberim var zaten diyo:umursamaz::)
çok yoruluyo bu ara nişan telaşı var kk girmeye vakti yok bebeğim

pişşşttt kim gelmişşş,topik sahibesi gelmiiişşş:))

kankaa cildim karma yağlı değil kuruda değil
kesinlikle sorunluda değil çok şükür
bu aralarki bi kaç sivilce hariç onları canımı sıkıo
ben şöle güsel bi nemlendirici istiom ve parlaklık versin
msela bnm cildim ufacık yorgunlukta uykusuzlukta solar hemen
onu önlemek bağbında dedimdii
sen ne dion şimdi bana ne önerion kankam bilmiyorumkismile

knkaa galenic tonik de ne için ne yararı var yane cilde
evene nemlendiricimi kanka açsaydın biraz onları CADIARZU

pişşşttt kim gelmişşş,topik sahibesi gelmiiişşş:))
bu topik hepimizinhihoyyyt
sende selam soyle fıstık pati nisanlanıyor mu cok sevidim darısı basımıza =)
söylerim livim zaten okur yarın meraklı çatlar:))amin canım inşallah darısı başına:Saruboceq:nede yakışır gelinlik sana hayatl ettimde bi anboshayallersmilegerçi direk evlendirdim ben ama:)

kankaa cildim karma yağlı değil kuruda değil
kesinlikle sorunluda değil çok şükür
bu aralarki bi kaç sivilce hariç onları canımı sıkıo
ben şöle güsel bi nemlendirici istiom ve parlaklık versin
msela bnm cildim ufacık yorgunlukta uykusuzlukta solar hemen
onu önlemek bağbında dedimdii
sen ne dion şimdi bana ne önerion kankam bilmiyorumkismile
tamam ula maşalah de sorun yok anladık nazar ediceksin kendi kendini:nazar:
önce uykusuz kalmıycaksın bu bir..kendini soluk hissettiğinde soğuk suyla yıka bi güzel,ardındanmuzla balı karıştır lapa yap sür yüzüne 15 dk tut.yıkazemuszemus
bide biraz buzla msj yap oldu bittivereliniortakkendine getirir cildini

knkaa galenic tonik de ne için ne yararı var yane cilde
evene nemlendiricimi kanka açsaydın biraz onları CADIARZU

canım herhangi bir markanın toniğide olabilir ama galenic iyi bir markadır,eskiden kullandığım içinde gönül rahatlığı ile tavsiye ettim.kalitesini biliyorum yani..avene nemlendirici değil göz altı kremi cnm

bu topik hepimizinhihoyyyt

söylerim livim zaten okur yarın meraklı çatlar:))amin canım inşallah darısı başına:Saruboceq:nede yakışır gelinlik sana hayatl ettimde bi anboshayallersmilegerçi direk evlendirdim ben ama:)

tamam ula maşalah de sorun yok anladık nazar ediceksin kendi kendini:nazar:
önce uykusuz kalmıycaksın bu bir..kendini soluk hissettiğinde soğuk suyla yıka bi güzel,ardındanmuzla balı karıştır lapa yap sür yüzüne 15 dk tut.yıkazemuszemus
bide biraz buzla msj yap oldu bittivereliniortakkendine getirir cildini

canım herhangi bir markanın toniğide olabilir ama galenic iyi bir markadır,eskiden kullandığım içinde gönül rahatlığı ile tavsiye ettim.kalitesini biliyorum yani..avene nemlendirici değil göz altı kremi cnm

kankaa tama nemlendiricii deel göz altı hemen vurma yüzümee :kedi:
tamamda kanka göz altı işin bu evenin yaşlara göremi satılıyor
ozaman tamam benim yaşıma göre varsa kullanırım teeebiii
heleki kankam diosaa opuyorumnanaktan

gülsuyu harika bi toniktir:)
göz altı için mutlaka kırışıklık giderici çeşit olmasa da olur..
yorgunluk gideren,morluk(koyuluk) önleyen vs çeşitleri de var,daha genç ciltler içün..

Anamm şimcik ben göz altı kapatıcısı kullanıyom kremsiz sürdüğüm zaman pütür pütür oluyo ben de herhangi bi krem sürüyodum yanlış mı yapıyodum demek:bbo:
Avonun bi tane kremi var göz çevresi bakımı için onu mu sürem ki napcamm benn ne kadar bilgisizim:mymeka:

ya evet göz altı konusuna değinmişken benim de morluk ve şişlikler için bir kreme ihtiyacım var ..geçen sene innova kullanmıştım pek işe yaramadı..dr muradı önerdiler ama o da çok tuzlu.. daha ucuz , krem değil de jel kıvamında ne kullanabilirim ?

grnt2718.jpg

1 .sıradaki: innova yüz yıkama jeli...karma ciltler için.fiyatı 19 tl:ecrin_bebek:
2.sıradaki : netrogene pilink:kokusu çok ferah..nane hissi uyandırıyor ferahlatıyor.fiyatı 16 tlyerimseniben
3.sıradaki: body shop makyaj temizleme sütü:deniz yosunları içeriyor..fiyatı 30 tlyerimseniben
4.sıradaki: body shop deniz yosunu içeren karma ciltler için tonik..30 tl(2 al bir ödeden aldım ben ama hihi:hooray:)yerimseniben
5.sıradaki netrogene sivilceli ciltler için yüz yıkama jeli..fiyatı 18 tl sanırım:sm_confused:
6.sıradaki:göz temizleme toniği..netrogene..siyatı 16 tl..yerimsenibenNOT=ama göze kaçırmayın fena yapıyo..yağlı çünkü..lancomenin bi-facili gibi yoğun makyajı çıkardığı için yağlı
7 sıradaki: avene güneş koruyuculu nemlendiri fiyatı 70 tl..doktor vermişti.cilt rengini düzenler.yerimseniben
ve ve ve küçük bodur şirin şey benim arap kızımhihoyyyt3 tlsüprizzzzzsivilcelerin üzerine sürüyorumyerimseniben
yerimseniben==tavsiye ederim
:ecrin_bebek:==eh işte
:sm_confused:==henüz anlamadım
yandaki smillerin anlamı:smiley-cool:

ya evet göz altı konusuna değinmişken benim de morluk ve şişlikler için bir kreme ihtiyacım var ..geçen sene innova kullanmıştım pek işe yaramadı..dr muradı önerdiler ama o da çok tuzlu.. daha ucuz , krem değil de jel kıvamında ne kullanabilirim ?

benim göz altı kremlerim bu ikisi ve çok başarılılar..
(resmi taze çektim,şimdi çıktı fırından,sıcccacıkk)

meg küçücükün çıkmış markalrını yassadın fiatlarınıda da ei olurdu yerimseniben

X