Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
iklimyacım bunlar sivilce lekeleri.uç vermemiş sivilceler zamanla içinde sönmüş ve izi kalmış..sana krem tedavisi önericem..öncedende söylemiştim sanırım..tiretin kullanıcaksın..o çıkmayan sivilcelerin üzerinede imax sürüceksinki uç versin ve patlayıp gitsin(tabi sen patlatmıycaksın)
ama bitkilerle tedavi olucam dersen kesinlikle önce devedikeni tohumu alıp içiceksin günde 3 kere..tarifini eklediğim çöven otunu kaynatıp yüzüne sürersen o lekelerde sivilcelerde gidicektir zamanla..ama üşenmeyip aktara git önce temin et bunu
limon+salatalık bunların suyunu çıkar ve buz kalıbına dök.bununlada yüzüne masaj yap düzenli olarak

tanrıcacım çook tşk ederim bittaanneemm yaa a.s. ama tiretin de imax da krem deil mi aynı anda mı sürcem ikisini de yoksa sabah biri akşam biri gibi mi kullancam bilmiyorumkismile umarım kurtulurum bunlardan yaa mafoldumben ben hem bu kalıplarını yapıp devedikeni tohumunu içicem hemde ilaç tedavisi uygulucam.. daha çabuk gitsin diye :sinifsinif: amaa ilaçları nasıl kullancağımı anlamadım ben eyvahedigeldismile

tanrıcacım çook tşk ederim bittaanneemm yaa a.s. ama tiretin de imax da krem deil mi aynı anda mı sürcem ikisini de yoksa sabah biri akşam biri gibi mi kullancam bilmiyorumkismile umarım kurtulurum bunlardan yaa mafoldumben ben hem bu kalıplarını yapıp devedikeni tohumunu içicem hemde ilaç tedavisi uygulucam.. daha çabuk gitsin diye :sinifsinif: amaa ilaçları nasıl kullancağımı anlamadım ben eyvahedigeldismile

balım gündüzleri imexi kullanıcaksın..sivilcelerin üzerine sürüceksin sadece..tiretin kremi sürmeden önce cildine spf içeren bir nemlendirici sürüceksin,aradan 5 dakka geçince tiretini lekeli alana sürüceksin
yani gece sür tiretini nohut kadar bir miktar al..zamanla soyucak cildini o..soyulmaya başlayınca korkma..imexte uç vermeyen sivilcelerine uç verdiricek..iyice sivilcelendim die celallenip korkma..zamanla sabırla kaymak gibi bir cilde kavulucaksın.yaza kadar bak uygula bu kremleri,bitki bakımlarııda ihmal etme.özellile çöven otunu ve devedikenini

Çok pahalıdır bu peruklar ya:nazar:

550 civarı boshayallersmile

ayy aklıma gelmişken yazayım da çıkayım.. tanrıcacım ve kızlar (fıstıklarım :) ) benim yüzümde bişeler var ama bi türlü ne olduğunu kestiremedim :uhm: sivilce mi leke mi iz mi yoksa sadece çil mi annamıyorum bi türlü.. bide alttan hani gergin gibi yapınca sivilceler gözüküyo gibii.. bunlar nee ve nasıl temizlenir bilmiyorumkismile yaa ben bunları yok edemicem mi uff eyvahedigeldismile mafoldumben

cnm öncelikle cildinde abartılacak bir leke durumu yok onu söyliyeyim çoğu kişinin yaşadığı bir sorun bende yaşıyorum malesefki :/ tanrıçam imex demiş bende sana onu tavsiye edeceğim bu zamana kadar kullandığım en iyi sivilce kremiydi ama şu varki abartmamak lazım nede olsa bir ilaç ve çok kullanıldığında cilde etkisi kötü oluyor tecrübeyle sabittir :) o yüzden imexi sivilce çıkacağını düşündüğün zaman hemen sürmeni öneririm ztn fondoten gibi kapatıcı bir krem olduğu için sivilcenin geçiş dönemindede seni rahat ettirecektir. Lekeler zamanla gidiyor ama sor ki ne zaman belki 1 belki 2 sene bu zaman boyunca eğer sivilce çıkmasını önleyebilirsen bu küçük kızarık lekelerden kurtulabilirsin. Lavanta kürü hem cildi güzelleştiriyor hemde sivilce çıkmasını önlüyor. Bir bitki uzmanı ismini tam hatırlamıyorum yada doktor demişti ki " eğer ünlüler lavantanın mucizevi özelliğini bilselerdi asla pahalı cilt bakım ürünlerine para ödemezlerdi" Lavantayı her gün bir bardak sıcak suda 10 dk demletip içiyorsun . 15 günün sonunda gelişmeyi sende göreceksin cnm . ama 15 günden sonra bırak bir 15 gün ara ver sonra tekrar başla . inşallah faydalı olabilmişimdir...

Son düzenleme:
[a href=http://urlal.com/dqqf][/a]

soldan saga kayisi cekirdekli sabun, defne yapraklı sabun, pratik aseton, lavantalı sabun kaydirigubbakcemile2 ama sabunlariyuz icin degil vucut icinmis :gitme: uzerini okumadan bagno di roma diye aldim attim sepete :sinifsinif: insan bir uzerini okur, bakar, ben sadece cesitlerine baktim kaydirigubbakcemile

bu arada aksam 11 bana gec, keske 9 bucuk 10 falan olsaymis :sinifsinif: ama tabi cogunluk ne derse o bilmiyorumkismile neyse, ben de sabaha takip ederim yazdiklarinizi, ya da kacabilirsem aksam bir bakarim opuyorumnanaktan

Bitanem, PCO değil de, çikolata kisti dedikleri şeyden vardı bende.eyvahedigeldismile
Endometriozis hastasıyım yani...Östrojen fazlasından oluyor.
Geçen yıl yumurtalığımdaki kist hızlı büyüyünce ameliyat oldum tatlım.mafoldumben
Malesef her zaman tekrar etme riski var ve bu aşırı ağrılarla menopoza kadar başbaşayım ne yazık ki...
:gitme:

Tatlı perim çok teşekkür ederim, hemen not alıyorum dediklerini, doktoruma soracağım ve onay verirse başlayacağım balım...opuyorumnanaktan
Uzun zamandır muayene olmadım, en kısa zamanda gitmem lazım doktora...
bence hiç şikayeti olmayanlar bile gitmeli 20li yaşlardan itibaren, erken teşhis çok önemli...
yerimseniben

Balım çok güzel kaşların bence de dokunma, dökülebilir...vereliniortak
Benim de saçıma göre açık kalıyor diye üzülüyorum...Ve de seyrek.opuyorumnanaktan

karabiberim, benim kaşlarımın alınmamış haline benziyor kaşların bebeğim,
ben alttan 4-5 tane alıyorum, üstündeki minikleri de iple geçiyorum, daha aydınlık oluyor,
hem incelmiyor, doğal bir görüntü oluyor tatlım, bence sen de böyle denersen gözüne daha hoş görünecektir
...:lepi: opuyorumnanaktan

Aprilim bebeğim seni o kadar iyi anlıyorum ki çok geçmiş olsun Endrometriosiz bende de var maalesef onuda geçen bayramda sancılanınca öğrendik ancak baya bir doktor gezdik onun için şuan İzmir de Dokuz Eylülde çalışan bir Prof. var kontrollerimi onda yaptırıyorum benim sağ yumurtalığımda ki kitle baya büyük solda da 2 tane var bana yaklaşık 2 yıl Yasmin kullanman gerekli dedi doktor ama ben hala başlamadım malum onun yan etkileri çok ya ama mecbur kullanıcam galiba ameliyatı benim doktor tavsiye etmedi tatlım çünkü bunlar her adet döneminde tekrarlanıcaklarmış hatta farklı yerlerde olabilirler dedi yani bağırsakta bile oluyormuş bu kitleler kafamçokkarıştı
Neyse canımcım daha da uzatmadan sen bunun için ne kadar süre ilaç tedavisi gördün merak ettimde ben ısrarla ilaç yerine bitkiler iyi gelirmi diye düşünüyorum ama işte onlarıda düzenli yapmıyorum ah şu tembellik ve üşengeçlik :bbo:

askerlerimiz gelicek zaten para lazımbilmiyorumkismileama o geldikten sonra zaten doya doya bişey alamıycam,salmaz beni yanından çünküaklinialirimsmilebende stok yapıyım azcık diyorumbilmiyorumkismilebak sen böyle diyince kendimi suçlu hissettimkaydirigubbakcemile3

aleyküm selam livomkaydirigubbakcemile5söylerim
sorma ya çok ihmal ediyo bizi:nazar:

saat 11 gibi toplaşalım kızlar..kabul edenler..etmeyenler..tamam kabul edilmiştir:nazar:

Kabul edildi Tanrıçam okikaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5
Bebem aslında senin önerdiğin ve benim aldığım herşey gerekliydi. Zaten çok da pahalı değiller...zemuszemus
Ama şu son 6 ayda çok gereksiz makyaj malzemesi aldım.
Hiç far kullanmamama rağmen hep almışım salak gibi.:umursamaz:
Onlardan kurtulcam şimdi.
Aynı şekilde acilen para biriktirmem lazım benim, zaten çalışmıyorum, hazıra dağ dayanmicak yakında...
eyvahedigeldismile

ilkinde resim yoktu, simdi oldu..

Balım olsun vücut için çok güzel seçimler yapmışsın, harika kokuyorlar di mi?boshayallersmile
nemlendirme özelliği çok yüksektir, memnun kalacağından eminim canım
güle güle kullan...
zaten yüz için pek sabun önermem şahsım adına...

opuyorumnanaktan

Sabırlı Tanrıçam benim cevapın için ÇOOK Teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Tatlım bende Güneş lekesi çok çabuk oluşuyor diye benim güneş koruyucu kullanmam gerekiyor hatta baya yüksek faktörlüsünden. Geçen yıl yaz sonunda Copportone Forte aldım 50 fakörlü ama o da inaılmaz yoğun çıktı baya yağlı ağır bir his oluşturuyor kışın kullanmadım ama artık güneşin yüzünü göstermesiyle sanırsam yine buna başlıycam gerçi bunu sürdükten sonra makyaj da zor oluyor :bbo: Ay bunun Anti-Aging etkisi de varmış bana pek inandırıcı gelmiyor ama :1rolleyes:

Superim, canım, evet malesef tekrarlama riski var...
Canım yağsız güneş koruyucum benim La Roche Posay Antelios 30 faktör, çok hafiftir su gibi hatta pudra sürmüşsün gibi oluyor tavsiye ederim çok memnunum ben
...

slmm kızlar ben geldim ama hepiniz gitmişsinizzz:gitme:akşam toplanıyoruz sanırım ben o saatlerde burda olurummaklinialirimsmileöpüyorumm hepiciniziiiiiiiopuyorumnanaktan

Aprilim bebeğim seni o kadar iyi anlıyorum ki çok geçmiş olsun Endrometriosiz bende de var maalesef onuda geçen bayramda sancılanınca öğrendik ancak baya bir doktor gezdik onun için şuan İzmir de Dokuz Eylülde çalışan bir Prof. var kontrollerimi onda yaptırıyorum benim sağ yumurtalığımda ki kitle baya büyük solda da 2 tane var bana yaklaşık 2 yıl Yasmin kullanman gerekli dedi doktor ama ben hala başlamadım malum onun yan etkileri çok ya ama mecbur kullanıcam galiba ameliyatı benim doktor tavsiye etmedi tatlım çünkü bunlar her adet döneminde tekrarlanıcaklarmış hatta farklı yerlerde olabilirler dedi yani bağırsakta bile oluyormuş bu kitleler kafamçokkarıştı
Neyse canımcım daha da uzatmadan sen bunun için ne kadar süre ilaç tedavisi gördün merak ettimde ben ısrarla ilaç yerine bitkiler iyi gelirmi diye düşünüyorum ama işte onlarıda düzenli yapmıyorum ah şu tembellik ve üşengeçlik :bbo:

Canim suyum, perim, ben evlendigimden itibaren yasmin kullandim, dr. bir kac soru sordu onun uzerine bu hapi verdi. cok memnun kaldim hic bir yan etkisini gormedim. aksine adet sancilarimi azaltmis ve hatta adet miktarimi da azaltip (ki ben 1 adet doneminde 3 pakete yakin ped bitirirdim :kedi: ) duzene sokmustu :dance: tabi herkeste farklidir ama ne bileyim dr unda diyorsa bir bildigi vardir. benim de hamileligimde kist vardi sonra eridi. cok gecmis olsun superim ve aprilim.. bir an once iyilesn insallah..

[/QUOTE]Balım olsun vücut için çok güzel seçimler yapmışsın, harika kokuyorlar di mi?boshayallersmile
nemlendirme özelliği çok yüksektir, memnun kalacağından eminim canım
güle güle kullan...
zaten yüz için pek sabun önermem şahsım adına...

opuyorumnanaktan[/QUOTE]

Aprilim, evet kokulari cok hos opuyorumnanaktan ama malesef bunlarda anneme gidiyor ben vucuduma sabun kullanamiyorum tembellik iste fisfisfis hemen dus jeli, fışt fış bitti zemuszemus bayanssulusmile :kedi:

Kızlarrrrrrrr söz vermiştimmm:lepi:
haber veriyorum şimdiiiiiiiiiiolumunekankayizsmile

The Body Shop'ta Yosun (Seaweed) serisinde ve Çay Ağacı serisinde 2 al 1 öde başlamışşş:lepi: :eek:

Koşun kapışın!!!hihoyyyt

yosun serisi karma ciltler için yağsız bir seridir. ben çok memnunum.
çay ağacı serisi yağlı ve lekeli ciltler içindir
.süprizzzzz

X