Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
benimde kaşlarım böyle ama 2 ton açığını istiyorum acaba boya fln olur mu :/ of hiç bilmıyorum

af diliycek ne var tatlım aşkolsun..sorununu yazmışsın ve detaylı bilgi vermişsin..canım şimdi alıntı yapıcam eski eklediklerimi,sen içinden not al canım..ama kısaca bilgi veriyim sana
önce şunu söyliyim bebakı kullanma..ziyan olmasın dersen ayaklarına sür ama bebak yüz için uygun bir ürün değil(hassassa özellikle sivilceye müsaitse)artı yüzüne gülsuyuda sürme..gülsuyunun içinde gül yağı esansı vardır..buda yağlandırır cildi ve doğal olarak sivilceye müsait ciltler için kullanılmaması gereken bir üründür.zaten cildinizi gülsuyu ile silmenizi önermem ben canlarım..yani onuda bırak
bebe şampuanı ile yıkama yüzünü oda kurutur. ayrıca bepantende sürme:))yaptığın ne varsa bırak diyorum bana bak yakaydirigubbakcemile3ama bepanten benim cilde sürülmesini tavsiye etmediğim bir kremdir..neticede ezaneden alınıyo cilt kremi değil unutmayın kızlar..hep söylüyorum anca yara tahriş vs..ağda sonrası gibi durumlarda sürün diyorum
lavanta yağı ile cildini silersen yağlandırır ve sivilce yapar..yağı cilde direk uygulamayın böyle..şimdi bunları bırakıyosun bu bir..
yüzünü yıkamak istiyosan galenic yada la roş posay gibi dermokozmetik bir markanın yüz yıkama jelini al
tonik kullanmana gerek yok,toniğini kendin yapıcaksın..ister buz kalıbı olarak ister 2 günde bir tazesini yaparak sebze meyve ve bitkilerden elde ediceksin
güneş lekelerin için güneş koruyucu spf 15 içeren bir nemlendirici al
tatlım güneş lekelerim için c vitamini kullanıcaksın..limon portakal allah ne verdiyse:)aha lazım sana..aha meyve asitleri içeren şeyler..mesela domatez sana çok yarar çilek sana yarar..yerinde olsam limon suyu+domatez suyunu kalıba döker ve bunu yüzüme uygulardım..inan çok fark eder..ayrıca resmini ekledim çöven otu adlı bitki..buda lekelerine ve sivilcelerine iyi gelicek..nemsizlik için elma,muz,bal,kaymak,süt maskeleri senin için iyidir perimyerimsenibenayrıca sivilcesiz bir cilt için önce karacierin temiz olması lazım..bu yüzden devedikeni tohumu alır içersen kökten çözüm bulmuş olursun buda aklında olsunŞenizalıntılayacağım resimlere bak canım öpüyorum

Tanrıçam meleğim cevabın için çok sağol ya ben ne çok yanlış şey yapıyormuşum hatta hiç cildim için doğru yaptığım birşey yokmuş akannehir Ee tabi ondan sonra kuruluk, nemsizlik, sivilce bide en kötüsü kaz ayakları ve mimik çizgilerim oluştu diye yakınıyorum kafamçokkarıştı
Şimdik fıstıkım ben cilt temizliği için yüz yıkama jeli yerine bagno di romanın ballı sabununu tercih etsem nasıl olur ki :uhm: Yüzümü yıkadıktan sonrada buz kalıbımı (Çöven otu,portakal suyu yada süt ile ayrı ayrı yapmayı planladığım)sürsem.Sonra her gün bal+muz maskesi yapsam acaba çok mu olur ama günlük nemlendirici olarak düşündümde CADIARZU 2-3 günde birde yumurta maskesini yapsam tabi 2 haftada birde peeling yaptımmı sence yeterli olur mu cildim düzelmeye başlar mı dadlum :çok üzgünüm:
Fıstıkım ben şimdi bebe şampuanı kullanmıycam ya makyajı nasıl temizliycem :uhm: Bebak Acı Badem sütünüde o düşünce ile almıştım yani şuan benim makyaj temizliyicisine ihtiyacım var galiba -tatlicadiarzu- Peki makyaj temizliyicisi olarak ne önerirsin gaymaklı pisküvim :1rolleyes:

Buarada şimdiden teşekkürler cancazım senin baya vaktini şettiriyorum farkındayım valla a.s.

benimde kaşlarım böyle ama 2 ton açığını istiyorum acaba boya fln olur mu :/ of hiç bilmıyorum

Livim bebeğim bence çok çok hoş bir kaş rengin var :asigim: Ayrıca şeklide maşallah kalem gibim bayıldım valla Sakın değiştirmeyi düşünme şeker :1no2:

Soğan kürünü iyi diyorlar da..bazen böyle sancılı regl günleri olunca PCO olabiliyor..aslında bir jinekoloğa görünsen tedbir olarak..Karnından yumurtalıklarına ulstrasonla bakabilir..

Bitanem, PCO değil de, çikolata kisti dedikleri şeyden vardı bende.eyvahedigeldismile
Endometriozis hastasıyım yani...Östrojen fazlasından oluyor.
Geçen yıl yumurtalığımdaki kist hızlı büyüyünce ameliyat oldum tatlım.mafoldumben
Malesef her zaman tekrar etme riski var ve bu aşırı ağrılarla menopoza kadar başbaşayım ne yazık ki...
:gitme:

Tatlı perim çok teşekkür ederim, hemen not alıyorum dediklerini, doktoruma soracağım ve onay verirse başlayacağım balım...opuyorumnanaktan
Uzun zamandır muayene olmadım, en kısa zamanda gitmem lazım doktora...
bence hiç şikayeti olmayanlar bile gitmeli 20li yaşlardan itibaren, erken teşhis çok önemli...
yerimseniben

canlarımmm çok tesekkur ederim tamam dokunmayacagım bilmiyorumkismile

Balım çok güzel kaşların bence de dokunma, dökülebilir...vereliniortak
Benim de saçıma göre açık kalıyor diye üzülüyorum...Ve de seyrek.opuyorumnanaktan

karabiberim, benim kaşlarımın alınmamış haline benziyor kaşların bebeğim,
ben alttan 4-5 tane alıyorum, üstündeki minikleri de iple geçiyorum, daha aydınlık oluyor,
hem incelmiyor, doğal bir görüntü oluyor tatlım, bence sen de böyle denersen gözüne daha hoş görünecektir
...:lepi: opuyorumnanaktan

Geçmiş olsun eprılcım yaaa..Tekrarı olmaz inşallah..:Saruboceq:
Doğumdan sonra bende de bir kist çıktı, ama d.kontrol hapıyla 2 ayda gitti..
Tekrar hafif sancılar hissediyorum,bu ay gidicem artık..
Smear testimi de yaptırıcam,artık böyle şeyler ihmale gelmiyor, tırsıyorum herşeyden..eyvahedigeldismile
Sende dr.una danışıp soğan kürünü deneyebilirsin..Saraçoğlu bu kürünü çok övüyor,iyi bişeydir umarım..
Hepimize sağlıklı günler..

çok güzel cnm sakın ellemeelmaz:

Livim bebeğim bence çok çok hoş bir kaş rengin var :asigim: Ayrıca şeklide maşallah kalem gibim bayıldım valla Sakın değiştirmeyi düşünme şeker :1no2:

ee açık ztn daha açık olsa güzel durmaz kuzum kaş dediğin birazda kendini göstericek bence tam ideal bi renk :)

bence de güzel liv kaşların a.s

april im geçmiş olsun cnm a.s.

livim baak herkes hem fikir kaşların hem kendisi hem de rengi muhteşem opuyorumnanaktan sakıın dokunmaa cıss olur tamam mı balıım :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…