Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Hepinize Çook Teşekkür ederim a.s.
Sizin gibi içten samimi ve bu denli cana yakın kişilerle sohbet etmek bişeyler paylaşmak benim için çok çok büyük bir keyif :lepi:

Anaaa lilili lililiii liilililililli :teytey:
Çok güzel kanka sürte sürte gittim valla iş isteyen bütün kankalarımın isimlerini ilk iş günümde giydiğim ayakkabının altına yazdım ilk silinen seninkiydi olum:roflol:
Ne işiymiş bu kanka istemesen bile mülakata gir cidden süper deneyim oluyor.a.s

kızlar napıyonuz bakayım ne var ne yok
özledim yahu sizi
islom işemi girmiş
nisanımın görüşmesi var
Nazomm iş hatunu oldumbayanssulusmile
Ben de seni çok özledim bebeeemŞeniz

millet selam
şu an pskopata bağlanmış durumda sinirliyim
öpüyorum şimdilik
Noluyo laaeyvahedigeldismile
ben geldimmmmmmmmmm
sayfaları okuyamadım ama göbek atmalara baktım islom içinmişşşşşşşşşş

tebrik ediyorum islontosummmmmm a.s. a.s. a.s.
seni çiçenklere boguyorummmm a.s. a.s. a.s.

Oyyy yirim seni ben yaa çok tatlısın akitim çok teşekkür ederimŞeniz kızz ne güzel kıvırtıyon sen ölesositososito aklinialirimsmile

Kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaa delikafadulden
Naber yavrummm delikafadulden
nasıl gidiyor iş aklinialirimsmile
memnun musun :1hug:
yoruluyo musun :hulya:
ortam nası sempatiksalakcinni

hemen bu sorularıma cevap istiyorum kankaaaa
:roflol: :roflol:

Kızlar 2 günü bitirdim ve çok memnunum şuan olduğum şubeden.
Yalnız iş gerçekten zor insanlarla uğraşmak çok zor. Her gün olay sürekli yoğunluk:1ninca:
Çok stresli bir iş ama memnunum şuan hayatımdan inşallah böyle güzel gider. Gerçi şimdilik ekranları izledim hep işlemler yapılırken bu hafta içi şifrelerim gelecek ve o asıl iş o zaman başlıyor.eyvahedigeldismile

Sizler yaptınız bakem çok özledim hepinizi. Kaç gündür eve geç geliyorum çok. Fırsat bulamadım bir türlü girmeye ama hep aklımdaydınız.

Bu arada yeni arkadaşlar katılmış aramıza hoşgelmişiniz sensual öperim bebeğimopuyorumnanaktan

islommm seni mutlu görmek çok mutlu etti beni .çalışmak ne kadar değiştiriyo insanı değil mi? benim de öle valla okuldayken aklım burda kalıyo acep laptopu götürsem köyee öğle aasında takılsam mı diorumm:roflol:masa başı foto istiyomm bennn

sempatiksalakcinni Ayy şifrelerini bağa virsene kanka sempatiksalakcinni
Çok sevindim meleğim ya maşallah maşallah :lepi: :lepi: :lepi: hihoyyyt
hep böle gider işalla pismillah :Saruboceq:
dinimiz amin!
:Saruboceq: :roflol:

Küyde vayırlıs interinet var mı ki la ? sempatiksalakcinni

Kuşkim çok özlüyom olum sizi yaa
Öle vall kanka aklına esince giremiyosun zati tepende insanlar nefes aldırmıyo paragöz şeyler:dilcikar: :roflol:

Kankaaaa elimden ne milyarlar dolarlar öyrolar sterlinler geçiyo var yaa Allah şeytana uydurmasın kanka kasaya şubecenek iniyoz zaten herkes gözetimde oluyor:1ninca:
Sen de tez zamanda istediğin bi işe giresin işalla innaytanaa töbe tööbe amindelikafadulden

küyde okulun vayırlesi var bebem şifreyi ayarlarık artıkınnn:roflol:

olum kankeee bak bii şeytana uydurmasın allah da madem o kadan kişi iniyonuzz arasıra mıknatıs götür bi iki bin sterlinden bişi olmaz kankee bize hayır için.hayır işi çok sevap hem:roflol:

selam güzel bayanlar size sorum olucak bugün annem bana bişey almış sürüyom sürüyom renk vermiyor anlamadım gitti resmini ekleyeceğim bunu nasıl kullanmam gerekiyor fondotenin üstüne falanmı uygulayacağım ??? acaba aranızda kullananınız vardır belki diye size sormak istedim kozmetik cahilliğime verin...
ahana resmi bu bendeki beige rengi olanı...

Tutim,
Tam ismi nedir ki ürünün balım?
Foundation ile Coveage arasındaki kelimeyi okuyamadım....

Günde 3 kere kasa sayıyoz maynak dakkasına enselerler olum 2 günlüğüm daha dur az zaman geçsin kankalarıma hermes neyin havale etcem benim maaşla olcek iş değil bunlar:roflol:

Günde 3 kere kasa sayıyoz maynak dakkasına enselerler olum 2 günlüğüm daha dur az zaman geçsin kankalarıma hermes neyin havale etcem benim maaşla olcek iş değil bunlar:roflol:

taamam sabırsızla bekliyom ben hatta mıknatısları ben gönderem sana çeşit çeşithangisi çekerse bahtımıza ne çıkarsa artık:roflol: ben helmes istemiom kankee haberin ola:roflol:

taamam sabırsızla bekliyom ben hatta mıknatısları ben gönderem sana çeşit çeşithangisi çekerse bahtımıza ne çıkarsa artık:roflol: ben helmes istemiom kankee haberin ola:roflol:

Kuşkafa madeni paralar senin olsun la napayım ben onları
Mıknatısla mı çekce kağat paraları
Bak yaa meslek sırlarıma aşifte ettirme bana şimdi burda:umursamaz:

yapışa yapışaaamannn damlaya damlaya göl olur yavru ceylanım.hem ben helmes istemiyom o kadar bin dolara çanta alana kadar ev alırım hem:roflol:askerim gelsin sen sponsor ol bize evlendir hayır işle sevaba gir :lepi::lepi::lepi:,helmes de neyymiş:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

sırnaşık şey Hiç te unutmaz hiç te unutmaz :lepi:

Kanka bah şindi
Sen kasaya inerkene dötüne başına şeffaf yapıştırıcı Pritt sür. zemuszemus
Artık bahtına kasadayken üstüne ne yapışırsa kardır kanka aklinialirimsmile
damlaya damlaya gök olur olum :jeyyar:
Sen beni dinle :1hug:
April kankam dediydi dersin bak
:1hug: aklinialirimsmile sempatiksalakcinni

loreal true match -minerals-
Foundation-like Coverage yazıyor tatlımmm

Bitanem, fondotenmiş demek ki sempatiksalakcinni
Neden renk vermiyor acaba ?fisfisfis
Elinde başka bi güzel kabuki fırça varsa onunla sürmeyi denesen kuzum ?
Kabukiler daha yoğun uyguluyor herbişeyi.:lepi:
bu ürünün içindeki fırça dandiktir kesin

off aprilim koptum :roflol:
hee kıı sürr dötüne başınaa elini korkak alıştırma ,priti sürme hatta yama sıva her bi yanına:roflol:
ben evlencem kanka çok para lazım hesap et ona göre sür işte:roflol:
paradan artan olursa kızlara da çakma helmes alırız,anlamazlar çakma olduğunu ,hangisi yakından bi dene helmesgördü ki sankim:roflol:

Son düzenleme:

Hee ya ben kendimi everdim senin yuvanı yapcam şimdik
Kuşkim hepimizin yavuklusu var kenarda bekleyen ben derimki toptan çıkaralım bu işi aradan gelinliklerinizi de biz dikeriz hem ben yolumu bulurum siz de yuvanızı kurarsınız nası fikir kankadelikafadulden

Aprıltoşum teorilerin süpermiş hepinizin içinde bi harami yatıyo lennaniknanik

Ayy feci uykum var kendime eziyet ediyorum yaakafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…