Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
islommm senin yazdığını okuyunca beni de aldı bi ağlamak bana noluyo yawwwbenneyaptımki
inşllahh daha da çok sevrsin iş yerini, bir sorun olmaz bebeğim. bi soru olursa atlar gelirik kankaa süper yolarız bilion:roflol:
insanın para kokan bir yerde çalışması nasıl bi duygu ki anlatırsın bizee:roflol:bu arada ojeni çok beğendim ama ilk baktığım şey alyansın oldu:asigim:

danrıçamm emeğine sağlık canım benim rujlarına bayıldı. bu maskeyi hemen yarın deniyorum ben. ama ressmmi görünce koptum yımırta beyazı gözükmüo diee çizmiş kenarlarını hey allam yaa:roflol:
pudra ben kulanmıyorum zati ama 7 tlye bulsam alırdım kesin:roflol:pudra kapağına tanrıça yazmışssın aynı markası gibi duruyo potluk yok maşallah:roflol:

ayşecim sen de mi hasta oldun:teselli:iyice dinlen canım. ben bugün okula gidemedim kırılıo her tarafım ilaçlarını ihmal etme çok çok geçiş olsun.

livcimm saçını merak ettima.s.

maybelline nin 05 ine bayıldım :asigim:
acaba swatch altında baz var mı benim sürdüğüm renkler böyle sonuç vermiyor çünkü hep bir iki ton koyu çıkıyor..
bilmiyorumkismile

hayır ayşegül,baz yok...
renkten verim alamıyosan dudak renginle alakalıdır canım
mesela bazı dudak kendiliğinden kırmızıdır,bazı dudak donuk,mat renktedir
kırmızı dudaklarda renkler daha farklı çıkar her zaman...

Benim belim acayip ağrıyor kankalar yaa mafoldumben
Bilinçsiz plates nedeniylen fıtık mı oldum yoğsam ohaoldumsmile
bacağımdan çekiyor mafoldumben

biliyorum fıtığı ne nalet bişidir, sevdalım 2 sefer ameliyat olduydu fıtıktan :çok üzgünüm:
çok tırs tırs durumdayım la
eyvahedigeldismile

aprilimmm canımmm :1hug: geçmiş olsun tatlım..
benmde kasıgımda bi kitle var.fıtık olabilr mi sizce yaa.dr a gtcem de soriyim dedm size

Ya kızlar durun ne ettiniz kötü şeyler düşünmeyin incitmişsinizdir bence.Doktora görünün ama

Gecekuşum aynı renk yaw siyah yani :ecrin_bebek:

biliyorum fıtığı ne nalet bişidir, sevdalım 2 sefer ameliyat olduydu fıtıktan :çok üzgünüm:
eyvahedigeldismile

aprilim geçmiş olsun cnm:teselli: ihmal etme bi doktora git istersen:teselli:

spora bir anda başladınızz ya ondan olmuştur canlr tısrmayın hemen bir iki gün bekleyin geçmesse gidersiniz doktora

aprilimmm canımmm :1hug: geçmiş olsun tatlım..
benmde kasıgımda bi kitle var.fıtık olabilr mi sizce yaa.dr a gtcem de soriyim dedm size

Ağrı yapıyor mu bitanem ? :2:
Sanmam kankam, kasık fıtığı çok zor gerektiren bişi
guclubacismile bilmiyorumkismile

Ya kızlar durun ne ettiniz kötü şeyler düşünmeyin incitmişsinizdir bence.Doktora görünün ama

Bence de öledir di mi kankam yaa... boshayallersmile

spora bir anda başladınızz ya ondan olmuştur canlr tısrmayın hemen bir iki gün bekleyin geçmesse gidersiniz doktora

Ula kuştiriko,benneyaptımki 2 sefer kültür fizik yapalım didik, beli çizdirdik iyi mi mafoldumben
Ben kiiiiiiiiiii eskilerin kaç senelik voleybolcusuydum...:2:
peeh bana püü bana
:mymeka: :dilcikar: sempatiksalakcinni

selam güzelleer :lepi:

:KK3: hoşgildin cnmm Şeniz

Açılın doktor vaaaaaarrrrr delikafadulden sempatiksalakcinni

Livimmmmmm, imzana bayıldım be kankam, çok sevdiğim dizelerdir canım arkadaşım benim güceller gücelim
:asigim: olumunekankayizsmile :asigim:

april koşşş daktır ayagımıza geldi kaydirigubbakcemile3 öle olur ya hep.şuram agrıyo da sempatiksalakcinni
kasık da fıtık olur mu cnm yaa.ne kitlesidir sence bilmiyorumkismile

:kedi::kedi:
paticim kasıkda fıtık olabilir aslında ama şimdi muayene etmeden de bişi demek güç.. ele gelen şey nasıl, sert mi yumuşak mı, düzgün yüzeyli mi vs. vs..
bence bi doktora görünmende fayda var..
yerimseniben

slm güzel hatunlar
yanlış okumadıysam islomuz bankacı oluyo hayırlı olsun canım benim
aprilim plates bel ağrısı yapıyo dikkat et bendede var ben şimdilik koltukta otururken ayaklarımı uzattığım tabure olarak kullanıyom
tanrıçam ne cici bi imza yapmışın öyle

islommm senin yazdığını okuyunca beni de aldı bi ağlamak bana noluyo yawwwbenneyaptımki
inşllahh daha da çok sevrsin iş yerini, bir sorun olmaz bebeğim. bi soru olursa atlar gelirik kankaa süper yolarız bilion:roflol:
insanın para kokan bir yerde çalışması nasıl bi duygu ki anlatırsın bizee:roflol:bu arada ojeni çok beğendim ama ilk baktığım şey alyansın oldu:asigim:

danrıçamm emeğine sağlık canım benim rujlarına bayıldı. bu maskeyi hemen yarın deniyorum ben. ama ressmmi görünce koptum yımırta beyazı gözükmüo diee çizmiş kenarlarını hey allam yaa:roflol:
pudra ben kulanmıyorum zati ama 7 tlye bulsam alırdım kesin:roflol:pudra kapağına tanrıça yazmışssın aynı markası gibi duruyo potluk yok maşallah:roflol:

ayşecim sen de mi hasta oldun:teselli:iyice dinlen canım. ben bugün okula gidemedim kırılıo her tarafım ilaçlarını ihmal etme çok çok geçiş olsun.

livcimm saçını merak ettima.s.
Kuşkim benim yirimm seniŞeniz
Çok sağol bitanem sen de tez zamanda atanırsın inşallah meleğimm:Saruboceq:

eyvahedigeldismile
Kanka nooldun yaaohaoldumsmile
Platesin bel ağrılarına iyi gelmesi lazı olum.
Bilinçsiz sunum mu yaptın dicem CADIARZU gitsen gelsen 7 düvel duyardısempatiksalakcinni
Plateste bi hareket var onun üstüne tanımam sırt ağrılarında. Hani bağdaş kurup oturuyosun kolları ileri esnetip geri çekiyosun nefesle birlikte
Kürek kemikleri yaklaşıyor uzaklaşıyor püüffffaklinialirimsmile
Bunu yap mutlaka

islomm oooooo sade ve etkileyici.bunu daha cok sevdimmm :lepi:

Oovvv patişkoyu tavladımaklinialirimsmile
Teşekkür ederim bebek sıfatlımŞeniz

slm güzel hatunlar
yanlış okumadıysam islomuz bankacı oluyo hayırlı olsun canım benim
aprilim plates bel ağrısı yapıyo dikkat et bendede var ben şimdilik koltukta otururken ayaklarımı uzattığım tabure olarak kullanıyom
tanrıçam ne cici bi imza yapmışın öyle

Oyy annelerin güzeli gelmiş:CüvCüv:
Evet bitanem bankacı oluyorum Allahın izniyle, çok teşekkür ederim.
Sen nasıl oldun daha iyicesin inşallah.

:kedi::kedi:
paticim kasıkda fıtık olabilir aslında ama şimdi muayene etmeden de bişi demek güç.. ele gelen şey nasıl, sert mi yumuşak mı, düzgün yüzeyli mi vs. vs..
bence bi doktora görünmende fayda var..
yerimseniben

dr a görüncem tatlım kaydirigubbakcemile2
şansa seni görünce soram dedim hihoyyyt
fındık kadar yuvarlak bişi .kötü bişe midir eyvahedigeldismile

dr a görüncem tatlım kaydirigubbakcemile2
şansa seni görünce soram dedim hihoyyyt
fındık kadar yuvarlak bişi .kötü bişe midir eyvahedigeldismile

lenf nodu olabilir ya.. enfeksiyon filan geçirdiysen o yüzden olmuş olabilir belki de yerimseniben

X