Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yok ben eklemekten vazgectim sizinkilerin ceyreğinin ceyreği yoktur bendesempatiksalakcinni
livim gercekten cok güzeller murad ürünleri cok pahalı ama ya:gitme:

Livimm bayıldım kızım ya ne kadar hoşboshayallersmile
canım benim çok tesekkur ederimmmmm :kedi: canımmm benim sat gitsin kullanmadıkları
bitanem kullanım süresi dolunca atıyorum çöpe gidiyor rujları en çok 6 ay bekletiyorum

ceylanım ekle neden oyle diyorsun lutfen ekle ama

aynen balım bencede bu renk süperkaydirigubbakcemile5cesaretim olsa bende yapıcam amaboshayallersmile

tanrıcam bak bu kızın kemık yapısı tenı senınkıne benzıyor sanda yakısır ama ben bunu evde tutturamam sacık koyu renkle uzuyana kadar kendım boyuyacam ıstedıgım uzunluga ve saglıga kavustugunda gozumu karartıp hangı renk ısıtoysam kuaforde boyatacam bakın bunlarda benım cok hosuma gıttı

Eklentiler

• $kizil-sac-rengi4-1262.jpg
    8,5 KB · Görüntüleme: 35
  • $eren1.jpg
    8,4 KB · Görüntüleme: 47
  • $ashlee-simpson-clive-davis-pre-grammy-party-2008.jpg
    14,5 KB · Görüntüleme: 35
canım benim çok tesekkur ederimmmmm :kedi:
canımmm benim sat gitsin kullanmadıkları
bitanem kullanım süresi dolunca atıyorum çöpe gidiyor rujları en çok 6 ay bekletiyorum

Oyy ben 6 aydan fazla tutuyorum yau 1 seneyi buluyor kuzum...gerçi rujları çabuk bitiririm.
güle güle kullan tatlışım pamuğum
opuyorumnanaktan

kızlar ya bayadr yuzume bıse surmuyorum rahatsızdı sımdı ıyı allaha sukur..
evdekı malzemelrımı kullanmak ıstemıyorum...yuzume zarar vermıcek gonul rahatlıgıyla kullancagım malzemeler ıstıyorum
ne onerrsınız...hangı marka

biraz daha bişeyler alayomda oyle eklerim canım:kedi:

Akitracigim ben kullanmistim o tarifi ama malesef benim saclarimi kece gibi yapti :gitme: sonra sampuanimin icine hint yagi, bemiks ampul koydum. yine ayni sey oluyor :gitme: sanirim bemis dokunuyor bana.. neyse, sagol yine de canim benim..

tmm canım sana yaramamıs demekki bu :/
Oyy ben 6 aydan fazla tutuyorum yau 1 seneyi buluyor kuzum...gerçi rujları çabuk bitiririm.
güle güle kullan tatlışım pamuğum
opuyorumnanaktan
oleyyyyyyyyyy resimler eklenmişşşş :teytey:
aprılım canımmm ürünlerin cokk güzellllll cok begendim cokkkkkk opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile

livim tatlısımmm body shoplarını cok kıskandım balım opuyorumnanaktan
cok güzel ürünlerin var tatlım bayıldım orda altın sarısı dışlı bi ruj var harika görünüyor
güle güle kullan tatlısım cicileriniiii

Sağol Akitim ballı lokmam daha gücelleri senindir zaten piti pitim opuyorumnanaktan

selamın aleyküm benim biricik topik ahalim:1hug:
kambersiz düğün olurmuaklinialirimsmileneler ediyonuzbakıyım sayfalara neler var neler yoh

olmaz melegim ya sankim bizim çok var hhıhhhh biz ekledik ama sende ekle hadiiii :gitme:
aktiram nisamım sagol fıstıklarım daha iyileri sizlerin olur inş olumunekankayizsmile

canım zaten şuanda evimde değilim perşembe taşinicaz 3 haftaya eklerim ancakkaydirigubbakcemile3
ama dediğim gibi eklemeye değcek bişeyim yok:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…