Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
april canım çok güzeller,hazine bunlar hazinesi biz kadınların aklinialirimsmile
canım bende laroche un bilyeli olan 50 faktörlüsünü kullanıyorum çok memnunum ...
bu arada sanırım orada ELF in concealer i var likt olanı ,bende aldım ondan yeni memnunmusun ondan ? benimki sanki benim için azcık koyu gibi geldi ligt beige benimki sanırım ...

peki aprilim bide ordaki olay ne peeling mi ondan memnun musun

Pandoram, La Roche gerçekten çok kaliteli...vereliniortak
Evet balım ELF in likit concealer'ı. Bendeki honey rengi.
Ben 1 kez sürdüm şimdiye kadar kuzum, kapatıcı kullanmıyorum hiç.:1no2:
Nişanımda sürmek için aldım madem 1 kez süreceğim dedim, ELF ten aldım o yüzden.
Öyle sık kullanan biri olsam daha iyi marka düşünürüm açıkçası bebişim. CADIARZU
Kötü etkisini görmedim aslında, sadece sürmüş olmak için sürdümdü.
Alerji filan yapmadı, kalıcılığı da fena değil bence balım.
gamyoncuiremsu

peki aprilim bide ordaki olay ne peeling mi ondan memnun musun

Ceylanım, o Olay'in ışıltı veren nemlendiricisi
Multi Radiance krem. Bazı günler bunu sürüyorum, verdiği ışıltı gerçekten çok hoş.:lepi:
Biraz yoğun bir krem, sadece cildimin kuru olan bölgelerine sürüyorum.a.s
Yanaklarda çok doğal sağlıklı bir ışıltı yaratıyor kendisi...
hihoyyyt

Nisanım yağmurum ne kadar düzenli bi hatunsun öncelikle tebrik ettim alkisalkisalkis
bende bişi sorayım kusur kalmayayım
bu kayısı kremi ne işe yarar acep
yağı falanda var ama ne tip ciltler içindir
:uhm:

Nisanım yağmurum ne kadar düzenli bi hatunsun öncelikle tebrik ettim alkisalkisalkis
bende bişi sorayım kusur kalmayayım
bu kayısı kremi ne işe yarar acep
yağı falanda var ama ne tip ciltler içindir
:uhm:

Teşekkür ederim tatlım..opuyorumnanaktan .Sırf temiz dursunlar diye böyle kutuluyorum ve genelde sütyen kutularını kulalnıyorum ben,:jeyyar: çok pratik bence hem kapaklı hem de bedava sırnaşık şey

Kayısı çekirdeği yağı, E vitamini ve krem formu vermesi için balmumu içeren süper doğal krem. (Doğacı):lepi:
Ben göz çevresi için kullanıyorum yaklaşık 4-5 gündür, çok memnun kaldım canım,vereliniortak
tavsiye ederim...Yüzüme sürmüyorum ama çenemde kuruluk sorunu olan bir kısım var hep soyulan, oraya sürüyorum ve epey yumuşattı, soyulma azaldı canım.a.s
Göz altlarım problemli değil ama süper nem veriyor ve aydınlandı sanki...zemuszemus
Bu küçük boyu 50 ml. 6 TL satış fiyatı.

Aprilll..Bu skarex i ne kadar süre kullanmak gerekir ameliyet izleri için..

Valla Heidim kır çiçeğim,opuyorumnanaktan
Düzenli kullanıldığı vakit, 1-2 ayda çözüm sunuyor. Yani ilk haftadan itibaren rengini açıyor zaten, 2 ay sonunda sonuç süper...:lepi:
Devlet karşılıyor mu bilmiyorum ama yazdırmayı deneyin derim balpeteğim.. pahalı biraz. 15 gr 35 TL.
yerimseniben

Birde o body shopun tüpteki şeysi ne?seaweed serisinden olanı sordum..

Temizleme jeli bebişim...kaydirigubbakcemile5
Yosunlu seri. Çok süperdir. Uzun zamandır nemlendiricisylen beraber kullanıyorum.
Bu seri gene indirime girsin diye bekliyorum, diğer ürünlerini de toplicam.
bayanssulusmile

Temizleme jeli bebişim...kaydirigubbakcemile5
Yosunlu seri. Çok süperdir. Uzun zamandır nemlendiricisylen beraber kullanıyorum.
Bu seri gene indirime girsin diye bekliyorum, diğer ürünlerini de toplicam.
bayanssulusmile

Bende o serinin gözenek küçültücü jel mi ?krem mi? neyse pore perfector ..onu merak ediyorum..ne zaman ind.girer acaba?nasıl haberdar olcazkine?
Bize de haber et bari?kaydirigubbakcemile5

cildim cok kurudu canım bu aralar alayım ozaman fiyatı ne canım

Bende o serinin gözenek küçültücü jel mi ?krem mi? neyse pore perfector ..onu merak ediyorum..ne zaman ind.girer acaba?nasıl haberdar olcazkine?

Sitesinde ilan ediyorlar yavru kuşum, kaydirigubbakcemile2
ben de yazarım buraya mutlaka
olumunekankayizsmile

cildim cok kurudu canım bu aralar alayım ozaman fiyatı ne canım

Çiçeğim, ben indirimde görüp aldım 12 TL ye ama normal satış fiyatı nedir bilmiyorum...opuyorumnanaktan

netten baktım 30 diyosenağlama
teşekkürler fıstığım

oy oy oy bir de bunlar varmıs :asigim: body shop cilt bakımı serisi ne zaman indirime girecek ki bende istiyorum bende bende =)

slmm kızlarr cicişler eklenmiş yine bayıldımm :asigim:ay alışveriş yapasım geldiidelikafadulden

tanrıçam bugün kil maskesi ve yosun mskesi aldım yağlı ciltler içinmiş yosun maskesi ne dersin iyi gelirmifisfisfis

LıV sende koy ben senin ürünlerinide cok merak ediyorum güzelliğin siteye yayıldı ama bi ben göremedim:gitme:
neler kullanyosun merak edyorum papatyam

Ben aldım onu canım, ama iğnan ne işe yaradığını anlamadım hala attım bir köşeye duruyor.
Bırak gözenekleri küçültmeyi sürdükten bir süre sonra yüzümü yağlandırıyor. Ben de bıraktım kullanmayı atmaya da kıyamadım ölee duruyor:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…