Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
minigim koyarım tabi fazla bir ürünüm yok ama ...benden once ekleyecek olan var mı bir sorayım :kedi:

april eminim cok güzelsindirboshayallersmile

:kedi: Yok be kuzum sıradan bir Türk kızıyım işte...Senin kalbin güzel...opuyorumnanaktan

netten baktım 30 diyosenağlama
teşekkürler fıstığım

Allah Allah çokmuş bebeğim yaa...
Nerede yaşıyorsun kuzum, ben ıstanbulda indirimden aldığım yeri söyleyeyim sana.
:teselli:

oy oy oy bir de bunlar varmıs :asigim: body shop cilt bakımı serisi ne zaman indirime girecek ki bende istiyorum bende bende =)

Mutlaka almalısın Livom, gerçi sende parlama sorunu yoktur, bende de yok aslında artık, Roaccutane cildimi düzeltti, normal-karma arası seyrediyor şuan cildim,
sen de memnun kalırsın bu seriden pamuğum
kaydirigubbakcemile5 a.s

:lepi:delikafaduldendelikafaduldenalkisalkisalkis
Unutmazsın di mi?yerimseniben

Unutursam gözlerim a böle olsun laelaelaelaelae

slmm kızlarr :eek:cicişler eklenmiş yine bayıldımm :asigim:ay alışveriş yapasım geldiidelikafadulden

tanrıçam bugün kil maskesi ve yosun mskesi aldım yağlı ciltler içinmiş yosun maskesi ne dersin iyi gelirmifisfisfis

Hoşgeldin minikomopuyorumnanaktan , nasıl bi maske aldın ben de merak ettim kuzum.sositososito
Ben de maske yapacağım şimdi yüzüme.
6240.jpg

Bugün aldıklarım da bunlar, Büyük tüpteki krem ablamın hediyesi, Dore markasının (Ülker alsanaalsanasmile) ama kokusu çok güzel mangolu hindistancevizli.a.s
yüz temizleye süngerini meraktan aldım bakayım nasılmış.CADIARZU
Aha bu maskeyi yapıcam şimdi
soyulabilen maske, nar özlü ve çarkıfelek çiçeği özlü, derinlemesine temizleyici.
zemuszemus bayanssulusmile

Ben aldım onu canım, ama iğnan ne işe yaradığını anlamadım hala attım bir köşeye duruyor.
Bırak gözenekleri küçültmeyi sürdükten bir süre sonra yüzümü yağlandırıyor. Ben de bıraktım kullanmayı atmaya da kıyamadım ölee duruyor:umursamaz:

Demek öyleee.CADIARZU.mmmmm..sağol canım..buyrunnnnnnnnn

Peki kızlar.. yine Body shopun çay ağacı yağı ve stiğini kullanan var mı?Lekeler için..:1closedeyes:

Demek öyleee.CADIARZU.mmmmm..sağol canım..buyrunnnnnnnnn

Peki kızlar.. yine Body shopun çay ağacı yağı ve stiğini kullanan var mı?Lekeler için..:1closedeyes:

Bitanem yağı var bende, çıkan sivilceyi söndürmede başarılı bir ürün.:lepi:
İzlere etkisini bilmiyorum...fisfisfis
Stick olanı da bilmiyom balçiçeğim
fisfisfis

yağlı ciltler için yosun maskesi aprilimmm bide kil maskesi aldım deneyince sölerim iyimi kötümü:eek:

yağlı ciltler için yosun maskesi aprilimmm bide kil maskesi aldım deneyince sölerim iyimi kötümü:eek:

aprilim hepside çok güzel güle güle kullannopuyorumnanaktançok beğendimm:kedi:

Teşekkür ederim minikom, daha gücelleri sizlerin olsun taş bebeklerim opuyorumnanaktan

Hazır maske mi bebişim?
Haydi yapalım mademse, ikimiz de kaydirigubbakcemile5
Tanrıça gacısı gelince de bizi kıskansın pehhh olumunekankayizsmile :dilcikar: kaydirigubbakcemile3
Düdük tanrıça, nerde kaldı
kaydirigubbakcemile3 sempatiksalakcinni

ben fot cekmeye kaçaar o zaman =)olumunekankayizsmile
dore ülkerin mi hhhhhhhhm :umursamaz:
aprilim o maskelerden bir alamadım

Ebet Ülkerin bebeğim...Şahsen kendim para verip satın almam, ablama da hediye gelmiş, o da bana virdi... lülülülülülü

:kedi: Yok be kuzum sıradan bir Türk kızıyım işte...Senin kalbin güzel...opuyorumnanaktan

Allah Allah çokmuş bebeğim yaa...
Nerede yaşıyorsun kuzum, ben İstanbulda indirimden aldığım yeri söyleyeyim sana.
:teselli:

Mutlaka almalısın Livom, gerçi sende parlama sorunu yoktur, bende de yok aslında artık, Roaccutane cildimi düzeltti, normal-karma arası seyrediyor şuan cildim,
sen de memnun kalırsın bu seriden pamuğum
kaydirigubbakcemile5 a.s

Unutursam gözlerim a böle olsun laelaelaelaelae

Hoşgeldin minikomopuyorumnanaktan , nasıl bi maske aldın ben de merak ettim kuzum.sositososito
Ben de maske yapacağım şimdi yüzüme.
6240.jpg

Bugün aldıklarım da bunlar, Büyük tüpteki krem ablamın hediyesi, Dore markasının (Ülker alsanaalsanasmile) ama kokusu çok güzel mangolu hindistancevizli.a.s
yüz temizleye süngerini meraktan aldım bakayım nasılmış.CADIARZU
Aha bu maskeyi yapıcam şimdi
soyulabilen maske, nar özlü ve çarkıfelek çiçeği özlü, derinlemesine temizleyici.
zemuszemus bayanssulusmile

eskişehir canım hic bişey yok burda:kızgın:en cokta body shop un olamdığına kızıyorum:mymeka:

Aktardan almadım maskeyi kuşum, kozmetik mağazasından aldım.
Binbir çeşit vardı zor seçtim.
Ay şimdi kurudu, pasparlak oldu yüzüm, soyucam bakayım.
:bbo:

Bitanem yağı var bende, çıkan sivilceyi söndürmede başarılı bir ürün.:lepi:
İzlere etkisini bilmiyorum...fisfisfis
Stick olanı da bilmiyom balçiçeğim
fisfisfis

Sivlcede iyiyse,izini de geçiriyor demektir..lekelere de inşallah faidesi vardır..
İndirimden mi aldın onu da kuşşşş?..fiyat neydi?

Aktardan almadım maskeyi kuşum, kozmetik mağazasından aldım.
Binbir çeşit vardı zor seçtim.
Ay şimdi kurudu, pasparlak oldu yüzüm, soyucam bakayım.
:bbo:

merak ettim bakalım nasıl olucakbayanssulusmile

X