Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Şimcik tanrıçam bişi sorcam benbilmiyorumkismile
Şu totona ve baldırlarına sürdüğün yağlar var ya işte onlar tüylendirmiyo mu? Benim cildim acayip kuru banyo sonrası eğer krem sürmezsem hele de siyah bişi giydiysem yandımmm siyah olan kıyafetimin içi artık beyaz oluyo pul pul dökülüyom o yüzden krem sürüyom ama kremin kıl köklerini beslediğini duydum korktum bi de şunu gözlemledim. Ben üst bacak kısmımı almıyorum çünkü alıncak bişi yok iki ya da 3 tane var o da çok açık ztn neyse zamanla sanki bunlar çoğaldı gibi ve ben almak zorundayım artık kremden glb diye düşündüm ne kadar doğru bilmiyom. Bu yağlar beni kıllandırır mı acep?eyvahedigeldismile
kıl oldum şimdi bakCADIARZU:roflol:
karabiberim hadi içelim:içelim:merak etme sen,eğer paronayaklık yaparsak hiç bi yerimize krem sürmememiz lazım kıl kökleri beslenmesin die..sen gönlünü ferah tut..en azından bana şu an için kıl yapmadı,kaynak gibiyim:smiley-cool:
canim topigin ve yeni rumuzun hayirli olsunsositosositobirkac seye goz gezdirdim henuz hepsine bakamadim..cecile nin toz farini siddetle tavsiye ediyorummm kullanmaya kiyamiyorum halaabayanssulusmile
eskiden pudra kulanirdim simdi fondoten kullaniyorum cildim cok daha canli ve piril piril duruyor..baslarda bikac bisey cikti yuzumde simdi bagimlilik yapti biseyim yokopuyorumnanaktancilt yapiniza uygun ve guvenilir bir marka olduktan snra rahatlikla kullanabilirsiniz.
çok çok teşekkür ederim hayatımopuyorumnanaktan
son sözlerine katılıyorum ayrıcavereliniortak
tanrıcam bende sadece pudra kullanıyorum cildimin parlamaya egimli yerlerine sürüyorum ama dogru mu kullanıyorum sırf pudra olur mu ?
fondeten sonrası pudrayı sur deme ama fondeteni hiç sevmıyorum yaaaaaaaa sursem bile 2 dkka sonra cıkartırım ben
yok kanka fondoten sürdüysen gerek yok zaten pudrayakaydirigubbakcemile5[/B]
sen komple yüzüne sür,parlamaya eğimli olamayan yerleride fırçayla temizlersin livim,en azından ton farkı olmaz

kıl oldum şimdi bakCADIARZU:roflol:
karabiberim hadi içelim:içelim:merak etme sen,eğer paronayaklık yaparsak hiç bi yerimize krem sürmememiz lazım kıl kökleri beslenmesin die..sen gönlünü ferah tut..en azından bana şu an için kıl yapmadı,kaynak gibiyim:smiley-cool:

:roflol:Tamam o zaman afyon kaymağım benim hemen alayım bu yağlardan:içelim:

Merhaba,
ben çok açık tenliyim ,terracotta kıvamında ama açık tonda bir pudra istiyorum var mıdir böyle bir ürün?çok aradım ama :kedi:

yani yoğun dursun istiyosun hatalarıda kapatsın istiyosun yanlış anlamadıysam dimi pamukşekeri?
mineralli ürünleri kullanmanı tavsiye ederim o zaman...
ID%20BareMinerals-thumb-180x98.jpg

şöle bişeysüprizzzzz
mineralli fondoten die geçer..tozdur.fırçayla uygulanır..bu resim ı.d markasına aittir.fiyatı biraz tuzludur.ama body shop ve sephorada böle ürünler bulabilirsiniz

:roflol:Tamam o zaman afyon kaymağım benim hemen alayım bu yağlardan:içelim:
:kedi:
bak yavrım sandal ve yasemin yağlarının kokuları çok hoştur.cilt üzerindede güzel etkileri vardır,bebek yağı al,içine kat bu yağlardan birde susam yağı al karıştır..fısfısla sür bi güzel ohhzemuszemus

bnm yüzüm kuru demek pudra ondan bende güzel durmuyormus :1no2:

tanrıca likit fondoteni seviyormusun canım kullanımı kolymı
illaki fırcayla sürüncemi güzel duruyor
ben ilk sayfadaki köpük fondotenden kullanıyorum cbk bitiyor
sıvı aratırıyorum buaralar kuru ciltte pul pul durmasın
benneyaptımki

yani yoğun dursun istiyosun hatalarıda kapatsın istiyosun yanlış anlamadıysam dimi pamukşekeri?
mineralli ürünleri kullanmanı tavsiye ederim o zaman...
ID%20BareMinerals-thumb-180x98.jpg

şöle bişeysüprizzzzz
mineralli fondoten die geçer..tozdur.fırçayla uygulanır..bu resim ı.d markasına aittir.fiyatı biraz tuzludur.ama body shop ve sephorada böle ürünler bulabilirsiniz

doğru anlamışsın bunlarla beraber çok abartılı olmadan ışıltıları olsun,bronz terracottalar gibi kadife görüntüsü versin istiyorum.Toz olunca pudra gibi yoğun duruyor mu yüzde?
çok da tuzlu olmasın yerimseniben
Bir de ben cecilenin terracottasını almıştım tam istediğim gibiydi her şeyiyle, rengi hariç.en açık tonu çok koyu kalmıştı bende. :çok üzgünüm:

ah kızlar ne anlatcam yaklasık bir ay kadar once oluyor bu olay =):icecream: sevdicegimle bulusmadan once cildime gül suyu sureyim dedim anam benımkısı kokudan cok rahatsız oldu ne surdun liv suratına hiç guzel kokumuyor fln dedi :eek:klava:eek: gun bu bugundur yagmıs fln kullanmam yani yüzüme surmem popo ve bacaklara surerim

Son düzenleme:
Gül suyunun kokusunu ben de sevmiyorum ama gece yatarken sürüyom nasılsa tek başıma yatıyom diye. ıyi cesaret livim sevgilinin yanına giderken sürmek ben hayatta süremem çok kıl o konuda her kokuyu beğenmiyo sevmiyoalsanaalsanasmile

ayy saf gül sularıda biraz eksimsi kokuyor belki ondan begenmemiştir livcim :1ninca:

vücut kremaları var jessica simpsonın sürünce krema çikolata sakız vs. seyler gibi kokuyorsun cokacimcoook

ama fiyat olarak gereksiz sekilde pahalı :1ninca:

ah kızlar ne anlatcam yaklasık bir ay kadar once oluyor bu olay =):icecream: sevdicegimle bulusmadan once cildime gül suyu sureyim dedim anam benımkısı kokudan cok rahatsız oldu ne surdun liv suratına hiç guzel kokumuyor fln dedi :eek:klava:eek: gun bu bugundur yagmıs fln kullanmam yani yüzüme surmem popo ve bacaklara surerim

kaydirigubbakcemile3 ayy deme
ben gece yatmadan önce sürerm livcim..ama gndüzde aklıma gelse sürerm şahsen,kokusu çok gzel bence.dogal bayanssulusmile

evet patim hani dedim cildim parlasın guzel gorunsun ne bileyim ben rahatsız olacagını siz siz olun dikkat edin vallaha =)
aktiracım jessica simpson ne gerek var body shop var fiyatlar dahada uygun
karabiberim evet ya bu erkeklerede birsey begendirmek ne zor benimde her kokumu begenmez allahtan son parfumu begendi

angelinam benimmmmm ya kadının herseyine bayılıyorum çok dogal ve sade :asigim:

kanka kadının daha guzel makyajları var neden bunu koydun

natalie ve catherina :asigim:
aso ve ben olumunekankayizsmile hahah :KK70: knka şaka maka bittim bu 2 makyaja herzmnki gibi tapıyorum bu 2 güzelliğe...

o anjelina nın rujundan bulsam stok yapıcam bitürlü istediğim renge ulasamıyorum yaa :icecream:

tanrıca sorularıma cvp verene kdr klavyeye uyuyakalıcim mirmirmirmir

Son düzenleme:
akitram hatunun dudakları guzel ne surse yakısır ...birsey surmese bile olur
pati kızımmm asom natalie ama seni goremedik bir tek saclarını gormustum =)

bnm yüzüm kuru demek pudra ondan bende güzel durmuyormus :1no2:

tanrıca likit fondoteni seviyormusun canım kullanımı kolymı
illaki fırcayla sürüncemi güzel duruyor
ben ilk sayfadaki köpük fondotenden kullanıyorum cbk bitiyor
sıvı aratırıyorum buaralar kuru ciltte pul pul durmasın
benneyaptımki
likit fondotende her zaman lancome diyorum.ben onu kullanıyodum çok memnundum..şu an yerli markalardan almışlığım yok ama bende alınca paylaşıcamhihoyyyt
doğru anlamışsın bunlarla beraber çok abartılı olmadan ışıltıları olsun,bronz terracottalar gibi kadife görüntüsü versin istiyorum.Toz olunca pudra gibi yoğun duruyor mu yüzde?
çok da tuzlu olmasın yerimseniben
Bir de ben cecilenin terracottasını almıştım tam istediğim gibiydi her şeyiyle, rengi hariç.en açık tonu çok koyu kalmıştı bende. :çok üzgünüm:
durur canım merak etmeyerimseniben ı.d markasını boşver sen body shop yada sephoraya bak o zaman onlar daha hesaplı ı.d ye göre
aman kurban olsun kokuna be oda:dilcikar:kaydirigubbakcemile3livim ben yüzüme sürmem gülsuyu..sivilceli ciltlerede önermem cildi yağlandırıyo içinde gül esansı var yani yağı

kanka bunlar photoshoplu beaaa :dilcikar:
yok be cano hatunlar güzel allah var yukarda:))
angelinam benimmmmm ya kadının herseyine bayılıyorum çok dogal ve sade :asigim:

kanka kadının daha guzel makyajları var neden bunu koydun

var bitanem ama ben bunuda çok beğeniyorum..ilerleyen zamanlarda koyucam zaten..büyük çıktı resimler kusura bakmayın kızlar uyuz olurum sayfayı ele geçirince:)

X